Evli çiftlerin seks oyuncakları kullanması için 4 bilimsel neden


Evli çiftler neden erotik shop alışverişi yapmalı?

Hani derler ya; ‘’Bir insandaki önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur. ‘’ Bu özlü söz ,cinsel yaşam dahil olmak üzere, insanoğlunun hayat bakışını çok güzel özetliyor aslında...

Evliliklerinde sorunlar yaşayan,cinsel anlamda tatmin olamayan bazı çift danışanlarıma seks oyuncakları kullanmalarını tavsiye ediyorum.İşte o an yüzlerinde beliren ifade,gerçekten atomu parçalamanın daha kolay olacağı izlenimi veriyor bana.

Kafalarında olan ama sormaya çekindikleri bir sürü sorunun ve kaygının yanıtlarını sakince verip ikna etmeye çalışıyorum.Çoğunda başarılı oluyorum ama,önemli bir kısım ikna olmadan odadan çıkıyor.

Eğer siz de seks hayatında sorunlar yaşayan,cinsel hayatını monotonluktan kurtarmak isteyen bir çiftseniz,danışanım olan çiftlere verdiğim tavsiyeler işinize yarayabilir.Aynen paylaşıyorum;


Neden yetişkin oyuncakları çiftlerin cinsel yaşamında gereklidir?

Seks oyuncakları ilişkiye yeni bir heyecan katar

Yıllardır birlikte olan çiftlerin aşkları,sevgileri,sadakatları bitmese dahi, bedensel anlamda bir çekim eksikliği oluşur.Cinsellikten kaçınmaya,eşlerin birbirinden soğumasına neden olan bu cinsel isteksizliği gidermenin en iyi ve güvenli yöntemi ise, seks oyuncakları almaktır.

Özellikle vibratör,dildo,belden bağlamalı penisler,fetiş ürünleri,seksi iç giyim başta olmak üzere,seks hayatınıza dahil edeceğiniz erotik oyuncaklar,yeni zevkler ve heyecanlar yaşayıp yatak odanızı renklendirmeye yardım ederler.


Seks oyuncakları karı-koca iletişimini artırır

Ülkemizde mutlu-mesut görünen çiftlerin bile büyük kısmı cinsel hayatlarında iletişimsizlik yaşamaktalar...Bu iletişimsizliğin en büyük nedenleri ise;utanma ve yanlış anlaşılma kaygısıdır.

Birlikte karar verilip alınan bir seks oyuncağı,eşlerin kendi bedenlerini tanıyıp,isteklerini daha kolay dile getirmelerine yardımcı olur.Bir örnekle ne demek istediğimi açıklayayım;

Diyelim penisi küçük olan bir koca ve eşini seven ama büyük penisle seks yapmayı da merak eden bir kadın...Bu çiftimiz eğer zevklerine uygun bir vibratör satın alırlarsa,küçük penisle ilgili ikisinin de düşündüğü ancak dile getirmedikleri çoğu sorunu aşmış olurlar.Hem kadın merakını ve hevesini eşine sadık kalarak giderir, hem de erkek karısının büyük penis isteyip/istemediğine dair kuruntuları bir yana bırakır.İlişkinin ilerleyen dönemlerinde ise her ikisi de büyük penisle sevişme deneyimi hakkında fikir sahibi olup,onu kafalarından atarlar.


Seks oyuncakları özgüveni artırır

Yatakta iletişim ve özgüveni yükselen çift daha çok zevk alır,partnerine daha çok zevk verir.Eşini yatakta daha fazla tatmin ettiğini gören kadın ve erkekte öz güven artar.Özellikle erkeklerde özgüven eksikliği nedeniyle yaşanan erken boşalma (prematür ejakülasyon) ve sertleşmeme (erektil disfonksiyon) sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.


Seks oyuncakları samimiyeti ve aşkı artırır

Geldik son ve en önemli konuya...Gözlerinizi kapatın ve düşünün lütfen;Bir çift var ki,cinsel yaşamda iletişimleri artmış,kendilerini çekinmeden ifade edebiliyolar,akıllarındaki soru işaretleri kaybolmuş,kendilerine yatakta güvenleri artmış,birbirlerinin orgazm olmalarını kolay ve heyecanlı hale getirmişler...

Böyle bir çiftin samimiyetinin ve sevgilerinin artmasından daha doğal ne olabilir ki?

Özetle; Erotik oyuncaklar edinmek konusunda ne kendinizi ne de eşinizi baskılayın...Zevkinize uygun seks oyuncaklarını güvenilir bir seks shop ‘tan alıp,mutlu olun ve mutlu edin...

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır. www.tamkocluk.com

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan, tamamen kadınlardan oluşan bir ekibin çalıştırdığı Mahrem Shop’ta çiftlerin seks hayatlarını ateşlemeye yardımcı olabilecek seks shop ürünleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı,huzurlu alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop’a girmek için linki tıklayabilirsiniz  http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top