Gay ilişkiyi merak eden erkeklere 3 tavsiye


Eşcinsel ilişkiyi merak edip denemek isteyen erkeklere bilimsel öneriler

Hayatında hiç eş cinsel ilişki yaşamamış,orta yaş üzeri,belirli bir  sosyal statüde olan,genellikle evli erkeklerin ,başka bir erkekle seks yapmanın nasıl bir duygu olduğunu merak ettiklerini gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim...

Bu yazımda;Biseksüel veya eşcinsel olmayan,bir kadınla evli veya sevgili olan ama sadece meraktan başka bir erkekle  aktif veya pasif olacağı ilişki yaşamak  isteyen erkeklere önce bu isteklerinin olası nedenlerini açıklayacağım,ardından ,bir erkekle cinsellik yaşamadan önce yapması gerekenlere dair tavsiyelerde bulunacağım.

Öncelikle bu isteğin ve hevesin nedenini açıklayalım;Yaşamı boyunca hiçbir zaman eşcinsel ilişki düşünmeyen bir erkek neden birden böyle bir ilişkiyi merak edip,başka bir erkekle seks yapmak ister?

İşte olası nedenler;

Gizli eşcinsellik

Toplumsal baskı nedeniyle, tepki çekip dışlanmak istemeyen gay bir erkek,evlenip yuva kurar,hatta çocukları bile olur...Yıllar sonra maddi durumunun düzelmesi ve psikolojik anlamda olgunlaşmasıyla birlikte,içinde gizli kalan eşcinsel duyguları tatmin etmek ister.

‘’Kocam Gay mi?’’ isimli yazımda ayrıntılı olarak açıkladığım üzere,toplumumuzda bu tür baskılanmalar nedeniyle eşcinsel duygularını gizlemeye çalışan önemli sayıda evli/gizli eşcinsel erkek vardır.


Yeni heyecan arayışı

Hep kadınlarla birlikte olan,yıllar boyu karşı cinsle ilişki yaşayan erkekler,sekste daha farklı deneyimler ve heyecanlar yaşamak isteyebilirler.Bu nedenden dolayı gay ilişki yaşamak isteyen erkeklerin temel nedeni, doymuşluktan kaynaklı yeni heyecan arayışıdır.

Evliliğin veya ilişkinin monotonlaşması

Uzun yıllar evli olan erkeklerde cinsel anlamda bir bıkkınlık görülebilir.Karı-koca ilişkisinde yaşanan bu monotonluğu aşmak isteyen çiftler ,başka bir erkeği cinsel yaşamlarına alarak yatak odasındaki heyecanı artırmak isteyebilirler.

Ancak,evli erkeklerin fantezi ve heyecan odaklı gay ilişki isteğinde eşinin haberi olmadan bu isteği gerçekleştirme eğilimi daha yüksektir.


Yukarıdaki üç temel neden,bir erkeğin aktif veya pasif eşcinsel ilişki yaşama isteğinin temellerini oluşturur...Peki bu istek normal mi?

Bir kaç yazımda açıkladığım üzere,eşcinsellik normal veya anormal diye tanımlanacak bir tercih değildir...Herkesin seks yaşamı kendisini ilgilendirir ve tercihlere saygı gösterilmesi gerekir.

Ancak,psikolojik ve bedensel anlamda eş cinsel ilişkiye hazır olmayan bir erkek,anlık bir hevesle bu isteği gerçekleştirirse,pişmanlık,üzüntü,özsaygı kaybı,depresyon gibi olumsuzluklar yaşaması muhtemeldir.

Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için,eşcinsel yaşamadan önce bazı şeyler denemeniz,fikir edinmeniz açısından faydalı olabilir...İşte yapabilecekleriniz;


*Anal tıkaç (plug) ile deneyim yaşayabilirsiniz;Erkeğin fizyolojik yapısına uygun kaliteli bir anal tıkaç satın alıp,kayganlaştırıcı ile kullanın.Bu deneyeim hoşunuza giderse,emin olmak için birkaç kez daha kullanın.Bedensel ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissederseniz reel bir ilişkiye adım atın.

*Mini boy dildo ve vibratör kullanın;Eğer anal tıkaç size cazip gelmiyorsa,mini boy (9-12 cm) anal dildo veya vibratör satın alıp,eşcinselliğin nasıl bir duygu olduğu hakkında fikir sahibi olmanız mümkün.

*Belden bağlamalı penis diğer bir yöntem; Eğer partneriniz (eşiniz veya sevgiliniz) sizin biseksüel eğilimleriniz hakkında bilgi sahibi ise ve anlayışla karşılıyorsa, belden bağlamalı realistik penis veya vibratör satın alın, partneriniz beline bağlayarak sizinle ilişkiye girsin.Karısı veya sevgilisi tarafından belden bağlamalı penis ile uyarılmayı seven çok erkek olsa da ,bu isteği dile getirmek, bir erkek için zor olabiliyor. Açık görüşlü bir partneriniz varsa bu arzunuzu söylemeniz ve onun desteği ile biseksüel deneyimi yaşamanız en ideal yol.


Sonuç olarak;Farklı yöntemler deneyerek edineceğiniz fikirler,sizin gay bir ilişkiye hazır olup olmadığınız hakkında sağlıklı bilgiler edinmenizi sağlayacaktır...Ne bu hislerinizden utanın,ne de hazır olmadan böyle bir ilişki yaşayın.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kadın özeni ile seçilmiş kaliteli seks oyuncakları bulunmakta.Huzurla alışveriş yapabilirsiniz.

Mahrem Shop ANAL ÜRÜNLER sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/anal-urunler/

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır.www.tamkocluk.com 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top