Gay seks shop alışverişi hakkında bilmeniz gerekenler


İlk kez seks shop alışverişi yapacak gay ‘ lere  3 tavsiye

Eşcinsel ilişki yaşamak isteyen,ancak henüz reel bir deneyimi olmayan üçüncü cinsiyet arkadaşlarımın kafasını en çok kurcalayan konulardan birisi de, bir erkekle cinsel ilişkiye girdiklerinde, erkeğin  penisinin yaşatabileceği acı ve ağrıdır.

Sırf bu nedenden dolayı,istediği halde cinsel birleşme yaşamaktan korkan, sadece oral seks yapan önemli sayıda biseksüel ve gay insan olduğunu, gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim.

İlk gay ilişki öncesinde yapılacak bazı hazırlıklar,bu korku ve endişeleri gidermeye yardımcı olabilir. Güvenilir bir seks shop ‘tan yapılacak gay ilişki için özel tasarlanmış ürünler ve oyuncaklar,bu hazırlığın en önemli ayağını oluşturur.

Bu yazımda,gay ‘ler için en iyi seks oyuncaklarının hangileri olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayacağım.İlişki koçluğu yaptığım gay danışanlarımın geri bildirimleri ve Güzelim Shop ‘un satış verileriyle destekleyeceğim bu yazı,umarım travmasız bir eşcinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olur.


Gay ‘ler için en iyi seks oyuncakları ve kullanım önerileri

Anal Tıkaç (anal plug)

Diğer bazı yazımlarımda eşcinsel olsun –olmasın tüm erkeklere denemelerini tavsiye ettiğim prostat uyarıcılı anal tıkaçlar, gay seks shop alışverişinin ilk ürünü olmalıdır. Ancak anal plug tercihinde dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır;

* İlk kez kullanacaksanız,boyu 9-10 cm,çapı en fazla iki cm olabilir..İlk deneyim için gereğinden büyük bir anal tıkaç,psikolojik ve bedensel anlamda sorun yaşamanıza neden olur.Anal bölgeniz genişledikçe daha büyük anal tıkaçları deneyebilirsiniz.

* Yukarıda da açıkladığım üzere, ilk anal tıkacınız prostat uyarıcı özel tasarım bir ürün olsun.Şekli itibarıyla size itici gelebilir ancak,bu özel tasarım prostat uyarımı yapıp,daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

* İlk ilişki için metal ve konik anal tıkaç satın almayın.Bu tür ürünleri tecrübeniz arttıkça kullanmanızı tavsiye ederim.

* Kolay temizlenebilen,alerji yapmayan,sağlığa zararlı katkı maddeleri (fitalat/ phytalate v.d) içermeyen medikal silikondan yapılmış anal pluglar, ilk kez anal tıkaç deneyecek erkekler ve gayler için en iyi seçenektir.


Anal kayganlaştırıcı jel

Kayganlaştırıcılar konusunda en çok merak edilen sorulan soru,’’Anal kayganlaştırıcı jel ile normal kayganlaştırıcı arasında ne fark var?’’ sorusudur.Önce bu sorunun yanıtını verelim;

Anal kayganlaştırıcı jel daha yoğun kıvamlıdır ve uygulandığı bölgeden kolayca gitmez.Genellikle silikon ve su bazlıdır,yağ içermez. Vajinal ilişki için üretilmiş jeller ise daha incedir,yani bulunduğu bölgeyi temasla birlikte daha çabuk terk ederler.

Gerek seks oyuncakları kullanırken,gerekse ‘’beginner gay ‘’ aşamalarında yanınızda mutlaka anal seks için özel üretilmiş kayganlaştırıcı jel bulunmalıdır.Bu sizin daha kolay ilişkiye girmenizi ve daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

Anal bölgeyi kayganlaştırma konusunda üç tavsiyem var;

* Bol miktarlarda hem makata hem de kullanacağınız seks oyuncağına sürün.Bol miktardan kastım; Toplamda bir yemek kaşığı ölçüsünde kullanın.

* Kesinlikle bebe yağı,losyon,nemlendirici krem,bitkisel yağlar kullanmayın.Çünkü bu ürünler istenilen kayganlaştırmayı sağlayamadığı gibi,hijyenik de değillerdir.özellikle nemlendirici kremler içeriklerindeki alkol ve diğer asitli bileşenlerden dolayı,anal bölgede şiddetli yanma yapabilirler.

* Ağrıyı ve acıyı azaltan lidokain etken maddeli bölgesel uyuşturucu kremler kullanmayın.Çünkü bu tür ilaçlar şiddetli uyuşturma yaptıkları için his kaybına neden olurlar.Bu ürünlerin yerine anal rahatlatıcı kremler tercih edin.


Mini ve midi boy anal vibratörler /dildolar

Şekli ve dokusu penise benzediği için,ülkemizde,anal tıkaçlara nazaran daha çok tercih edilen seks oyuncaklarıdır.Batılı ülkelerde ise durum daha farklıdır.Örneğin; ABD’de yer alan sadece gay seks shop hizmeti veren bir firmanın satış verilerine göre,anal tıkaçlar ,anal vibratörlere ezici bir üstünlük sağlıyorlar.

Eğer siz de ten hassasiyetinde,reaalistik anal vibratör veya dildoları daha çekici buluyorsanız, seçeceğiniz ürün de şu özelliklerin olmasını öneririm;

* Seçiminiz eğri (curved) vibratör olsun.Böylelikle prostat uyarımını yapmanız daha kolay olur.

* Medikal silikondan yapılmış vibratörler,kolay temizlenebilme özelliği  daha hijyeniktir.Bir diğer seçenek jel vibratör ve dildolardır.

* İlk cinsel deneyiminiz için büyük ve kalın vibratör tercih etmeyin.Boyu 10- 14 cm,çapı 1,5-2,5 arasında olan vibratörlerle daha kolay ilişki yaşayabilirsiniz.

Tavsiye ; Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta sağlıklı ve kaliteli seks oyuncakları bulunmakta.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...

Mahrem Shopa gitmek için linki tıklayınız.http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top