İlk kez anal seks yapacak kadınlara 7 tavsiye


İlk anal sekste ne yapmalı,nelerden uzak durmalı?

İlk ters ilişki deneyimi çoğu kadın ve çift için hayal kırıklığı ile sonuçlanmakta...Hatta, ilk anal seksin yaşattığı travmadan dolayı cinsel hayatı derinden yara alan kadın ve genç kızlar vajinal sekse bile temkinli yaklaşmaktalar.

Anal seks ile ilgili Cinsellik sayfasında 4 farklı yazım daha bulunmakta.Acısız ve zevkli anal sevişme için,her gün yaklaşık 3 bin kişi tarafından okunan o yazılarıma da göz atmanızı tavsiye ederim.

Bu yazımda ise,ilk defa anal seks yaşayacak kadınlara kolay ve zevkli ters ilişki için bilimsel tavsiyelerde bulunacağım.


1- Psikolojik olarak en rahat ve en arzulu olduğunuz anda anal sekse ''evet'' deyin:

Eğer kadın istekli ve psikolojik anlamda rahat değilse,dünyanın en iyi anal ilişki tavsiyelerini uygulayın,bir işe yaramaz! Nedeni ise;Anal bölge kas dokusuyla kaplıdır.Kas dokusunun gevşemesi ve kendini bırakması için kadının kafası rahat olmalı,anal ilişkiyi arzulamalıdır.Ancak bu şekilde anal kaslar (sfinkter) kendini rahat bırakır ve penisin girmesine olanak tanır.


2- Derinlemesine anal temizlik yapın

Sağlık ve hijyen kuralları gereği,anal ilişki öncesinde mutlaka dışkılama yapılmış olmalıdır.Ama dışkılama tek başına anal sekse hazırlık için yeterli değildir.Penisin ilerleyeceği rektum ve kısmen kolon bölgesinin de temizlenmiş olması gerekir.

Böyle bir temizlik için eczaneden anal lavman veya bir sex shoptan kaliteli anal temizleyici almanızı tavsiye ederim.Anal bölgesinin temiz olduğundan emin olan bir kadın, anal sekse daha iyi konsantre olur.


3- Anal kayganlaştırıcı ve rahatlatıcı krem kullanın

Diğer bazı anal seks yazılarım da da ele aldığım üzere,kaliteli anal seksin olmazsa olmazı anal kayganlaştırıcılar ve rahatlatıcılardır.

Evde bulunan krem,losyon,yağ gibi şeyleri anal seks için kullanmayın.Çünkü o tür ürünler penis teması ile ciltten kolayca uzaklaşırlar.Özellikle alkol içeren nemlendiricileri kesinlikle kullanmayın.Alkol anüste büyük bir acı ve yanmaya neden olur.

Yoğun kıvamlı,ciltten kolayca uzaklaşmayan,kaliteli bir anal kayganlaştırıcıyı ilişkiden önce anüs ve penise masaj yaparak bolca uygulayın.

Ülkemize yeni gelen,rahatlama ve kayganlaşmayı bir arada sunan anal rahatlatıcı kremlerde bir diğer seçenek...Aşağıda ithal ve kaliteli bir anal rahatlatıcı kremin resmi yer almakta.


4- Doğru pozisyonda anal seks deneyin

‘’Anal seks pozisyonları-resimli anlatım’’ isimli yazımda,ters ilişki için ideal pozisyonları ayrıntılı olarak açıklamıştım.O yazımda da önerdiğim cenin (kaşık) pozisyonu ilk ters ilişki için en iyi pozisyondur.


5- Klitoris ve vajina uyarımını ihmal etmeyin

Yukarı da açıkladığım üzere, kadın anal seksten zevk alsa bile sadece anal seks ile orgazma ulaşması zordur.Bu nedenle,anal ilişki devam ederken erkek veya kadın klitorisi uyarmalıdır.Eğer parmakla uyarım yeterli olmuyor ise,kaliteli ve güçlü titreşim yayan bir vibratör kullanabilirsiniz.Hatta,erkek penisi anüste iken vibratörü de vajinal yoldan almak kadında ikili bir haz yaratıp, daha kolay orgazm olmasına yardımcı olabilir.

6- Anal tıkaç kullanın

Eğer erkeğin penisi çok büyük ve kalın ise,anal kasları açmak ve rahatlatmak için ilişki öncesinde anal plug(tıkaç) ile anüsü alıştırın.Ters ilişki için özel olarak tasarlanmış anal tıkaçlar hem kasların gevşemesine yardım eder,hem de kadının anal seksten zevk almasını sağlarlar.Aşağıda kaliteli bir anal tıkaç resmi yer almakta.


7- Mutlaka prezervatifle ters ilişki deneyin

Anüs içerisindeki zararlı bakteriler eğer kondom kullanılmaz ise penise yapışırlar ve oradan başka bölgelere geçip cinsel hastalıklara neden olabilirler.Anal ilişki bittikten sonra penis kesinlikle vajinaya sokulmamalıdır.

Bu tür sorunlar yaşamamak için,kaliteli bir prezervatif kullanın.Anal ilişki bittiğinde elinizi bulaştırmadan peçete yardımıyla penisten çıkarın ve atın.

Tüm bu bilimsel öneriler anal seksten zevk almanın sırları olarak da adlandırılabilirler. Sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam dileklerimle...

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta zevkli ve sağlıklı anal seks yapmanızı sağlayacak ürünler bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın hassasiyeti huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir... 

Mahrem Shop ''Kayganlaştırıcılar'' sayfasına girmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/kayganlastiricilar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top