İlk seks için en iyi pozisyonlar (resimli anlatım)


Gerdek gecesi veya ilk sevişme için en iyi seks pozisyonları

İlk seks hakkında Cinsellik sayfasında yer alan diğer iki yazımız (İlk gece korkusu nasıl atlatılır ve İlk seks hakkında en çok sorulan sorular) günde yaklaşık bin kişi tarafından okunmakta...İlk cinsel ilişkiye dair yine kaliteli ve bilimsel   bir yazı ile karşınızdayız...Bu yazımızda da aşağıdaki soruların cevaplarını bulacaksınız;

İlk sevişme için en iyi seks pozisyonları hangileri ve neden ?

İlk sekste en çok zevk veren cinsel ilişki pozisyonları neler?

Gerdek gecesinde veya ilk sevişmede mutlaka yanınızda olması gereken şeyler neler? 

İlk cinsel deneyim için en ideal seks pozisyonları (resimli)

Misyoner Pozisyonu

İlk cinsel ilişkide veya gerdek gecesinde kadınla erkeğin duygusal bir bağ ile sevişmesi çok önemlidir.Duygular ise ancak göz ve beden teması ile karşı tarafa aktarılabilir.Duygusuz seks ilişkinin ilerleyen dönemlerinde her iki taraf içinde giderilmesi gereken bir ihtiyaçken,ilk seks için asla düşünülmemelidir.

Bu nedenle,bedensel,düşünsel ve duygusal harmoninin en üst seviyede olacağı misyoner pozisyonu ilk sevişme için en doğru pozisyondur.Misyoner pozisyonun diğer bir avantajı ise, erkeğin üstte olması nedeniyle,boşalma süresini uzatmaya yardımcı bir pozisyon olmasıdır.


Cenin Pozisyonu

İnsanın en masum, en saf hallerinden birisi olan anne karnındaki cenin pozisyonu, ilk seks için de en iyi pozisyonlardan birisidir.

Penis boyu yeterli bir erkek (14 cm ve üzeri) cenin pozisyonunda rahatlıkla sevişebilir. Yeter ki biraz aşağı inip birleşme için doğru açıyı ayarlayabilsin. Bu pozisyonun iki büyük avantajı var. 

Birincisi; yukarıda açıkladığım ilk seksin masumiyetini ve duygusallığını zirvede yaşatması, ikincisi ise; Birleşme anında kızların/kadınları en az acı duyacağı, en rahat pozisyonlardan biri olması.


Kucak Pozisyonu

Tam bir sevgi ve aşk pozisyonudur...Yaşanılan duygu yoğunluğunun yanı sıra,klitoris ve vajinaya dengeli olarak basınç yapan penis,kadının daha kolay orgazm olmasını sağlar.


İlk gece uzak durulması gereken seks pozisyonları ise ;Doggy (domalma ) ve Bacak omza pozisyonudur. Nedenleri ise;

Doggy pozisyonunda kadın kendini rahat hissetmez. İlk cinsel ilişkide rahat olmayan kadın zevk almaz. Bacak omza pozisyonunda ise vajinal kaslar aşırı gerilir,penis vajinaya tam penetre olur(girer) ve kadın acı duyar.Bu sebeplerden dolayı,doggy ve bacak omza pozisyonlarını ilk seks için tavsiye etmiyorum.


Peki,ilk seks veya gerdek gecesi seksi için nasıl bir hazırlık yapılmalı, neler olmalı?

Kayganlaştırıcı Jel veya Krem

İlk seksin olmazsa olmazıdır kayganlaştırıcılar...Hem kolay ve acısız bir cinsel birleşme sağlarlar, hem de alınan zevki artırırlar. Özellikle meyve aromalı,yeni nesil ithal bir kayganlaştırıcı oral seksi de çok zevkli hale getirir.


Geciktirici Krem veya Sprey

Diğer bazı yazılarımda ayrıntılı olarak açıkladığım üzere, ilk sekste erkeğin erken boşalmasından daha doğal bir şey yoktur. Boşalmayı erteleyip, kadını da orgazma ulaştırmanın en iyi yolu ise geciktirici krem ve sprey kullanmaktır.

Penisi tamamen duyarsızlaştırmayan, kaliteli bir geciktirici hem sevişme süresini uzatır hem de erkeğin seksten aldığı hazzı artırır.


Masaj Yağları

İlk sevişmeyi büyülü bir atmosferde yaşamayı,bu özel anı unutulmaz kılmayı özellikle kadınlar çok ister...Kaliteli bir afrodizyak etkili masaj yağı ile çiftlerin birbirlerine yapacağı bedensel ve genital masaj,psikolojik olarak gerginliklerini atmalarına,daha çok tahrik olmalarına yardımcı olur.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta ilk sevişmeyi unutulmaz kılacak destek ürünleri bulunmakta.Huzur ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Mahrem Shop’a gitmek için linki tıklayabilirsiniz. http://mahremshop.com/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top