Kablosuz Kumandasız Vibratör Tercih Etmeniz İçin 5 Neden


Kablosuz vibratörün klasik vibratöre göre avantajları neler?

Vibratörleri detaylı olarak inceleyip,vibratör tavsiyesinde bulunduğum 4 farklı yazım daha bulunmakta...Bu yazımda ise,yeni teknoloji ürünü kablosuz-kumandasız vibratörlerin,klasik vibratörlere göre avantajlarını ele alacağım.

Yeni nesil kablosuz teknolojik vibratörler iki ana grupta toplanabilir;

1-Bluetooth uzaktan kumandalı vibratörler

2-Yandan tek tuşlu kumandasız vibratörler.

Her iki grubun ortak özelliği kablo/kumanda sorunu yaşatmamasıdır.Bluetooth olanların tek tuşlulara avantajı ise,elinizi aşağı götürmeden uzaktan kumandası sayesinde istediğiniz gibi titreşim modunu ve şiddetini değiştirebilme olanağı sunmasıdır.Bluetooth uzaktan kumandalı vibratörler tek tuşlulara göre biraz daha pahalıdır.Aşağıda son teknoloji ürünü bluetooth uzaktan kumandalı bir vibratörün resmi yer almakta.


Bu kısa bilgilendirmeden sonra kablosuz&kumandasız vibratörlerin eski kablolulu vibratörlere göre üstünlüklerini açıklayalım;

Kablosuz Vibratörler Hijyenik Silikondan Üretilmişlerdir

Eski tip kaliteli vibratörlerin de medikal silikondan üretilenleri vardır ancak,yenilerin tümü bu sağlıklı malzemeden üretilmişlerdir.Bu sayede; alerji yapmazlar,sağlığa zararlı kimyasal içermezler.

Kablosuz Vibratörler Daha Gerçekçidir

Yukarıda açıkladığım nedenden dolayı yeni nesil teknolojik vibratörler et dokusunda ve ten hissindedirler.Hijyenik silikon oldukça yumuşak bir malzemedir.Kullanırken penise çok yakın bir his verirler.

Kablosuz Vibratörler Kullanım Kolaylığı Sağlar

Bir elinizde kumanda,yan taraftan sarkan kablo,hareketler esnasında elinize takılan ve dikkatinizi dağıtan bir sürü etken...Kablosuz kumandasız vibratörlerde ise bu sorunları yaşamazsınız.Sadece zevke ve orgazma odaklanırsınız.


Kablosuz Vibratörler Daha Fazla Zevk Verirler

Malzemesinin yanı sıra,titreşim türleri ve hızları da oldukça fazla alternatif içeren kablosuz vibratörün ,klasiklere nazaran daha fazla haz vermesi doğaldır.Çoğu yeni nesil vibratör 10-36 arası titreşim moduna sahipken,eski tip vibratörler sadece 3 titreşim şiddetine sahiptir.

Kablosuz Vibratör Daha Şık ve Çekici Bir Görünüme Sahiptir

Gerek kutusu,gerek led ışıklı göstergesi,gerekse görünümü oldukça zarif olan yeni teknoloji ürünü vibratörler,kadında cinsel isteği artırmaya yardımcı olurlar.

Tüm bu nedenlerden dolayı vibratör alacak kadınlara tavsiyem yeni tekonoloji ürünü kablosuz kumandasız olanları tercih etmeleridir.

Bilgi:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta yeni nesil kablosuz kumandasız vibratörler bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ''Vibratörler'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top