Kadın Ve Erkekler için 7 Cinsellik Tavsiyesi


En Yeni Ve Etkili Cinsellik Tavsiyeleri

Cinsellik sayfasında yer alan 400 ‘den fazla yazımda, seks hayatına olumlu katkı sunabilecek bilimsel önerileri okuyucularımızla paylaşmıştım...Bu yazımda ise,sıklıkla sorulan,kadın ve erkeğin seksten daha fazla zevk almasına yardımcı olabilecek tavsiyelerimi özet şeklinde sıralayacağım.

Dilerim bu yazı,kadınların,erkeklerin ve çiftlerin cinsel hayatlarına daha fazla renk katmaya vesile olur.

Faydalı Cinsel Bilgiler Ve Seks Tüyoları

İkili Uyarımı Mutlaka Deneyin

Vajinal ve anal yoldan aynı anda birleşme yaşamaya ''dual uyarım'' veya ikili uyarım denir...Eğer değerler ve inançlarınız açısından bir sorun teşkil etmeyecekse,cinsel ilişki sırasında,penis vajinada iken,anal uyarım için mutlaka anal tıkaç kullanmanızı tavsiye ederim.

Titreşimli veya titreşim anal tıkaç(plug) seçmek zevkinize kalmış bir şey.Ancak,ikili uyarımla vajinaın anüse yakın bölgesinde bulunan A noktasını daha kolay ve şiddetli uyaracağınızı garanti edebilirim.

İlgili Yazı:A Noktası orgazmı nedir,nasıl yaşanır?


Penis Halkası Kullanın

Titreşimli penis halkasının,erkekte daha iyi bir ereksion sağladığı,geç boşalmaya yardımcı olduğu ve titreşim özelliği sayesinde kadında güçlü klitoris uyarımı yaptığı,kanıtlanmış gerçeklerdir.

Eğer çiftlerde kadın geç tahrik olup geç boşalıyorsa,erkek erken boşalıp ona ayak uyduramıyorsa,kesinlikle klitoris uyarıcı bir titreşimli penis halkası kullanmanızı öneririm.

İlgili Yazı:En iyi penis halkası hangisi?


Açık Havada Seks Deneyin

Cinsel hayatı monotonlaşan bir çiftseniz,fanteziler mutlaka denemeniz gereken seks oyunlarıdır...Bunlardan en tahrik edici ve heyecanlı olanları ise ‘’public sex’’ denilen açık havada sevişmektir.

Riskli olduğunu kabul ediyorum ama,öngörülebilir riskleri aldığınızda ;ormanda,plajda veya asansörde seksi mutlaka deneyimleyin derim.

Adrenalin ve heyecan ilişkinize tutku katmaya yardımcı olacaktır.


Teşhircilik Yapın

Ölçülü ve sorun yaşatmayacak bir teşhir,kadında özgüveni artırmaya yardımcı olur,özellikle evli çiftlerde cinsel yaşama yeni bir heyecan katar.

Kalabalık mekanlarda,eve servis getiren bir görevliye,eğlence mekanlarında yapılacak teşhir hem güvenlidir hem de ilgi çekmeye yardımcı olur.

Dediğim gibi,güvenli,ölçülü ve dozunda bir teşhir yapmak önemli.Fazlası sorun çıkarabilir.

İlgili yazı:Teşhircilik nedir,nasıl yapılır?


Grupça oynanan seks oyunlarını deneyin

Çevrenizde sizin gibi çiftler varsa,arkadaşlar arasında oynanan cinsellik temaları kart oyunlarını deneyebilirsiniz.Hem çok eğlenirsiniz hem de cinsel heyecanınız artar.

Şişe çevirmece en çok bilinen oyun ama,günümüzde kartla veya tablo ile oynanan çok fazla seks oyunu da mevcut.Hatta bazı oyunların mobil uygulamaları bile var.

BDSM&Fetiş Türü Seks Fantezileri Deneyin

Grinin elli tonu ile popüler olan BDSM türü fanteziler giderek yaygınlaşmakta...Yatak kelepçesi,kapı salıncağı,kırbaç,maske gibi sayısız Fetiş&BDSM seks oyuncaklarından zevkinize uygun olanları denemenizi tavsiye ederim.

Bilgi:Sitemizin alt kuruluşu Mahrem Shop’un BDSM ürünler sayfasına gitmek için bu yazıya tıklayabilirsiniz.


Orgazm Diyeti Yapın

Seks bilimcilerin son zamanlarda sıklıkla dile getirdiği orgazm diyeti veya orgazm orucunun sex hayatını ateşlediğine dair sınırlı sayıda çalışma mevcut.

Orgazm diyeti nedir,önce onu açıklayalım;Kadın ve erkeğin tam orgazm olacağı anda sevişmeyi bırakıp,normal hayata dönmelerine deniliyor.Yani,tam doyum yaşanacakken,orgazma ramak kala seksi bırakmak.

İlk duyduğunuzda tuhaf veya itici gelebilir ama 2-3 denemeden sonra zevk alacağınızı ve diyeti bitirme seksinin şiddetli orgazm yaşatacağını garanti edebilirim.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top