Kadına Yapılan Oral Seksin Pozisyonları-Resimli Anlatım


Kadına Oral Seks Yapmak İçin En İyi Pozisyonlar

Bir diğer yazımda,erkeğe yapılacak oral seksin pozisyonlarını resimli olarak açıklamıştım...Partnerine daha iyi oral seks yapmak isteyen kadın okuyucularım o yazıma aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirler.

http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Oral-seks-pozisyonlari-(resimli-anlatim)/7862

Bu yazımda ise,kadınların en çok zevk aldığı oral seks pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Dilerim bu yazı,eşine veya kız arkadaşına mükemmel oral seks yapmak isteyen erkeklere faydalı olur.

Kadınların en çok zevk aldığı oral ilişki pozisyonları-Resimli anlatım

Misyoner Pozisyonu

Klasik cinsel birleşme pozisyonu olan misyonerde kadın alta yatar,erkek üzerine çıkıp cinsel ilişkiye girilir...Misyoner pozisyonunu oralde kullanmak,yani kadın sırt üstü yatarken ona oral seks yapmak,en sık tercih edilen yöntemdir.

Özellikle bakire genç kızlar ve yeni evli çiftlerin tercih ettiği klasik pozisyonun avantajı,kontrolün kadında olmasıdır.Ancak sürekli aynı pozisyonda oralle orgazm yaşamak,bir süre sonra sıkıcı hale gelebilir.Bu nedenle aşağıdaki yeni ve farklı oral seks pozisyonlarını denemenizi tavsiye ederim.


Yüze oturma 

İngilizce ismi ‘’face sitting’’ olan yüze oturma pozisyonu çoğu zaman fetiş için kullanılsa da,kadınları en çok tahrik eden oral sex pozisyonlarından birisidir.Nedeni ise;Erkek dil ve dudakları ile bayanın tüm genital bölgesine (vajina,klitoris,dudaklar,anal bölge) kolayca ulaşabilir.Aynı zamanda boşta kalan elleriyle de farklı uyarımlar yapabilir.

Bu pozisyonun bir diğer avantajı da,kadın en çok tahrik olduğu bölgelerini erkeğin ağzına istediği gibi denk getirebilir.Yani bu pozisyon kadına mükemmel bir hareket serbestisi sunar.

Yüze oturma pozisyonunda dikkat edilmesi gereken nokta ise;Kadın aşırı zevke gelip erkeğin yüzüne çok bastırmamalı ve onu nefessiz bırakmamalıdır.


Doggy Pozisyonu

Kadının dizleri üzerinde durup erkeğin arkadan yaklaşarak cinsel ilişki yaşadığı pozisyon olan doggy(köpek pozisyonu),oral ilişki için de idealdir.

Arkadan dil ve dudakları ile kadını uyaran erkek,elleriyle de farklı uyarımlar yapabilir.Doggy pozisyonunda oral sekste öncelikli uyarım anal bölgeye ve vajina dudaklarına yapılır.Klitorise erişim özellikle kilolu kadınlarda mümkün olmayabilir.


Yatak Kenarı

Erkek yatağın kenarında dizleri üzerinde oturur.Kadın bacaklarını açıp,erkeğin omuzlarına atar,genital bölgesini erkeğin ağzına yaslar.

Yatak kenarında oral seksin en büyük avantajı,erojen tüm bölgelere rahat erişim sağlamasıdır.Dezavantajı ise,uzun süren bir yatak kenarında oral ilişki,erkeğin boyun kısmında ağrıya neden olabilir.


Sandalye

Kadın sandalye veya kanepede oturur,erkek önünde diz çöker,oral seks yapmaya başlar...Sandalyede oturan kadına oral seks,klitorisin en yoğun uyarıldığı pozisyondur.

Bu pozisyonda,hiç ilişkiye girmeden sadece oral seksle orgazm olan kadın sayısı hayli yüksektir.Dikkat edilmesi gereken nokta ise;Erkek sert zemine dizlerini uzun süre yaslamamalı,ilişkiye başlamadan önce diz altlarına yastık v.b yumuşak bir şey koymalıdır.Aksi takdirde ağrı ve acıdan ilişkiye odaklanamaz.


Beşik Pozisyonu

En rahat ve konforlu oral seks pozisyonudur...Hem kadın hem de erkek büyük zevk alır.Erkeğin üzerine kafası erkeğin bacaklarına denk gelecek şekilde sürt üstü yatan kadın,bacaklarını açıp genital bölgesini erkeğin ağzına yaslar.Zevk aldığı noktalara göre istediği gibi kalçasını ayarlayabilir.

Erkek ise en az eforu harcayarak en fazla zevki vermenin mutluluğunu yaşar...

Bu pozisyon için tavsiyem;Erkek başının altına yastık koyarsa,vajinaya daha kolay ulaşır.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Kadına oral seks yapmanın incelikleri http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Kadina-oral-seks-yapmanin-incelikleri/5740

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top