Kadını Sekse Doyurmanın Püf Noktaları


Kadını Sekste Tam Olarak Tatmin Etmenin Yolları

Diğer bazı yazılarımda ısrarla vurguladığım üzere,kadının cinsel doyumu erkeğinkine göre daha fazla bileşene sahiptir.Örneğin,bir erkek için sekste doyumun sınırı orgazm ve beraberinde yaşanan sperm ejakülasyonu(boşalma) iken,kadında durum daha farklıdır.

Özetle;bir kadın orgazma ulaşsa bile,cinsel açıdan tam tatmin yaşamıyor olabilir...Çünkü kadının ardı ardına orgazm yaşama ve psikolojik doyum gibi erkekten farklı iki özelliği bulunmaktadır.

Bu yazımda,bir kadını hem bedensel,hem duygusal hem de psikolojik olarak sekse doyurmanın inceliklerini açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Erken Boşalma Sorununu Mutlaka Çözün

Eğer bu ilk maddede açıklayacağım erken boşalma sorununu çözemeyecekseniz,diğer maddeleri hiç okumayın derim...

Çünkü,kadının orgazma ulaşma süresi erkeğe nazaran daha uzundur.Aynı şekilde,kadında orgazm anı da daha uzun sürer.

Eğer erken boşalma (prematür ejakülasyon) sorununuz var ise,psikiyatri hekimine başvurarak tedavi olabilirsiniz.

Bu konuda tedaviden kaçınan bir erkekseniz,kegel egzersizleri yapmanızı tavsiye ederim.Kegel egzersizleri pelvik taban kaslarını güçlendirerek daha iyi bir ereksiyon ve daha geç boşalmaya yardımcı olur.

Son tavsiyem ise,kaliteli bir geciktirici sprey veya krem kullanmak.Hızlı ve kesin çözüm isteyen erkekler,geciktirici ile sevişme süresini uzatabilirler.


Kadının Erojen Bölgelerini Uyarın

‘’Kadınların en çok tahrik olduğu bölgeleri ‘’ isimli yazımda resimli olarak açıkladığım hassas noktaları bulmak ve uyarmak,kadınların tam tatmin yaşamasına ve sekse doymasına yardım eder.


Önsevişme Süresini Uzatın

Kaliteli ve yeterli sürede yapılan ön sevişme,kadını tam anlamıyla cinsel ilişkiye hazırlar ve seksten daha fazla zevk almasını sağlar.Diğer bir faydası da kadının orgazm süresini kısaltarak,orgazm şiddetini artırmasıdır.

Mükemmel önsevişmenin sırlarını öğrenmek için bu yazımı okuyabilirsiniz.


Psikolojik Beklentilerini Karşılayın

Kadınlar seks esnasında aşırı zevke geldiklerinde farklı rollerde sevişmek isteyebilriler...Bu rol ve arzuların en bilinenleri;sert sex ve cinsel fantezilerdir.Özellikle çok zevk alınan anlarda kadının bir güce teslim olma arzusu en yüksek seviyeye çıkar.O anları doğru çözümleyebilirseniz,eşinizin sekse dair ruhsal beklentilerini de doyuma ulaştırırsınız.

Bir örnekle ne demek istediğimi daha net açıklayayım;Evet kadın romantizm ve romantik sevişme ister ama her zaman değil!Sekste zevkin pik yaptığı anlarda sert(hard) sevişen bir erkek arzulayabilir.Bu arzusunu bazı kadınlar rahatça söylerken bazıları yanlış anlaşılma kaygısıyla utanıp söyleyemezler.

Erkeğe düşen ise,kadının bu anlardaki içgüdüsel dişilik dürtülerini açığa çıkarmaya yardımcı olmaktır.Kademeli ilerleyen bir sert sex,kadını azdırıcı etkiye sahiptir.


Seks Oyuncakları Kullanın

Bazı cinsel ürünler kadınlar için afrodizyak etki yaparlar.Bu alanda en bilinen ürünler;vibratör,dildo ve diğer sex oyuncaklarıdır.

Ancak bunlara ilave olarak,özellikle klitoris ve dış genital uyarımı yapabilen titreşimli penis halkası ve klitoris vibratörlerini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yukarıda önerdiğim seks oyuncakları ve daha fazlasını sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top