Kadınlar İçin En Zevkli Mastürbasyon Pozisyonları-Resimli Anlatım


Mastürbasyon Pozisyonları

‘’Masturbasyondan daha çok zevk almanın 10 yolu’’ isimli yazımda,zevki artıran,orgazmı garanti eden mastürbasyon tüyoları vermiştim...O yazımı da okumak isterseniz alttaki linki tıklayabilirsiniz:

http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/masturbasyondan-daha-cok-zevk-almanin-10-yolu/405

Bu yazımda ise, vajinanın farklı bölgelerini uyarıp,daha şiddetli orgazm yaşanmasına yardımcı olabilecek yenie ve farklı mastürbasyon pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Bel ve Kalçayı Yukarı Alarak Mastürbasyon

Pozisyon şu şekilde;Karın ve mideyi kapsayacak şekilde yastık üzerine yatılır.Vajina ve genital bölge bölge yataktan 5-10 cm yukarıda kalır.Bu şekilde el ve/veya vibratörle klitoris başta olmak üzere tüm genital bölge uyarılır.

Pozisyonun avantajları:Farklı bir açıyla vajinaya temas edileceği için,daha önce hiç uyarılmamış bölgelerin uyarılması yüksek ihtimaldir.Bu sayede daha kolay ve şiddetli orgazm yaşamaya yardımcı olabilir.

Pozisyonun dezavantajları:Kilolu bayanlar için zor bir mastürbasyon yöntemidir.Ayrıca dolu mide ile yapılırsa rahatsızlık verebilir.


Sandalyede Mastürbasyon

Masaüstü bilgisayarı olan genç kızların ve kadınların internette sanal seks yaparken sıklıkla kullandıkları bir mastürbasyon yöntemidir.Bu pozisyon,isminden de anlaşılacağı üzere sandalye veya ofis koltuğunda yapılır.

Pozisyonun avantajları:Bacaklar sandalyenin ayaklarına dolanarak,vajina ve dış dudaklara erişimi kolaylaştırır.Ayrıca,dik açıyla sandalye zeminine temas eden genital bölgeye daha fazla kan gider,böylelikle uyarımın şiddeti artar.

Sandalyede mastürbasyon pozisyonuna ek tavsiyem ise şu;Bir vibratörü uzunlamasına sandalye üzerine yatırın.Anal ve vajinal bölgeye temas edecek şekilde titreşimi açarak üzerine oturun.Parmaklarınızla klitorisi uyarırken,vibratör üzerine slide (kayma) hareketi yapın.Hayatınızdaki en keyifli mastürbasyonlardan birisine imza atacağınızı söyleyebilirim!

Pozisyonun dezavantajları:Aşırı zevke gelip,boşalma anında dengenizi kaybederek sandalyeden düşme ihtimalini göz önünde bulundurun.


Duşta Mastürbasyon

Ayakta mastürbasyon çeşitli olumsuzluklar nedeniyle kadınlar arasında maalesef hak ettiği ilgiyi görmüyor...Oysa,kadının anatomik yapısı ayakta orgazm için ideal! Çünkü,pelvik taban kaslarının kolayca harekete geçip,vajinayı istediğiniz şekilde uyarabileceğiniz tek mastürbasyon pozisyonu ayakta yapılandır.

Pozisyonun yapılışı:Duş başlığı ele alınır,su sıcaklığı vücut ısısına ayarlanır.Su ile klitoris uyarılırken,diğer elin parmakları vajina içi uyarımı yapılır.

Bu pozisyon için tavsiyem:Banyo duvarına sabitleyeceğiniz bir vibratör veya dildoya poponuzu yaslayın.Yukarıda açıkladığım gibi klitoris ve vajinayı uyarırken,vibratörde anal bölgeye temas edip üçlü bir haz yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

Pozisyonun dezavantajları:Banyoda kayma ve düşmeye dikkat edin.Suyu aşırı sıcak veya fazla tazyikli ayarlamayın.


Yastıkla Mastürbasyon

Kızların ergenlik döneminde uyguladığı en yaygın uyarılma yöntemlerinden birisidir...Yastığın üzerine oturup kolayca yapılabilen bu yöntemde kilit nokta,yastığın yapıldığı malzemedir.Çünkü,elyaf yastıklar üzerine oturunca söner ve istenilen bölgeyi uyaramaz.Bu nedenle tavsiyem,pamuklu veya yün yastık kullanmanızdır.Hatta yastığın genital bölgeye denk gelen kısmında hafif çıkıntılı yumrular yapmanız,teması güçlendirip,daha fazla tahrik olmanıza yardımcı olacaktır.


Cenin Pozisyonunda Mastürbasyon

Yan yatıp,bacaklar karın hizasına çekilir.Bacakların arasına bir yastık konularak,genital bölgeye erişim kolaylaştırılır.Bu şekilde önden veya arkadan vajina parmakla ulaşarak uyarım yapılır.

Pozisyonun avantajları:Vajina,dudaklar ve klitorisi aynı anda uyarabileceğiniz en etkili mastürbasyon yöntemidir.Hatta iki eliniz boşta olduğu için bir el ile anal bölgeyi ,diğer elinizle vajinayı uyarıp ikili zevk yaşayabilirsiniz.

Tavsiye:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta mastürbasyondan alacağınız zevki artırmaya yardımcı olacak seks oyuncakları bulunmakta...Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’Vibratörler’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top