Kadınları baştan çıkarmanın yolları


Kızları ve kadınları elde etmenin sırları

‘’Bir kadını etkilemenin ve elde etmenin yolları ‘’ yazıp, Google ve You Tube ‘da arattığınızda binlerce forum,yorum,video,uzman görüşü bulmanız mümkün...Aslında bu kadar bilgi içerisinde bilimsel anlamda işe yarayan makale ve video sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Kadınları aşık etme,kadınları sekse ikna etme,kızları yatağa atma gibi konularda herkesin kendisini ‘’otorite’’ saydığı,T.V’lere bile çıkıp ahkam kestiği müthiş bir bilgi kirliliği yaşanmakta.

Bu yazımda, sosyolojik ve psikolojik bilgileri, ilişki koçluğu yaptığım kadınların geri bildirimleri ile harmanlayıp, ‘’bir kadını istediğin kıvama nasıl getirebilirsin? ‘’ sorunu yanıtlayacağım...

Kadınları elde etmenin püf noktaları

Kol kaslarınızı geliştirin

İlk maddenin böyle bir şey olması sizi şaşırtmış olabilir...Ama gözlemlerimle ve yurtdışında yapılan bilimsel anketlerin sonuçlarıyla sabittir ki, kol kasları güçlü bir erkek kızlara çekici geliyor. Hemen fark edilen güçlü kollar kadınların size sempati duymasını ve olumlu ilk izlenim edinmelerini sağlıyor.

Kadınlar tümü bedensel ve psikolojik anlamda güçlü erkek severler. Gücü sizde görebilecekleri ilk yer ise kol kaslarınızdır. Bu nedenle bir kızı tavlamanın veya elde etmenin ilk şartı güçlü ve fark edilen kol ve omuz kaslarıdır.

Kol ve omuz kaslarınızı geliştirmek için profesyonel bir spor salonuna veya fitness center’a kaydolmanıza gerek yok. Her gün ortalama 30 dk. dumbell ve germe aletleri çalışın.3-4 ayda fark edilir kol ve omuz kaslarına sahip olursunuz.


Espri yeteneğinizi geliştirin

Yerinde, zamanında zekice yapılan espriler bir kızı ayartmanın en önemli koşullarındandır. ’Kızlar esprili erkeklerden hoşlanır’’ diye de aşırıya kaçmayın. Çünkü ‘’sulu’’ ve ‘’yılışık ‘’ erkek muamelesi yaparlar ve sizden kaçarlar.

Espri yapamıyorsanız, espri yeteneğiniz yeterince gelişmemişse, veya kişilik yapınız espri yapmaya uygun değilse üzülmeyin. Şu yöntem kısa sürede sizi komik ve esprili erkek kategorisine sokacaktır;

Haftalık yayınlanan mizah dergilerinden en az ikisini düzenli olarak takip edin. Özellikle Leman,Penguen,Uykusuz isimli dergileri tavsiye ederim. Bu tür mizah dergilerini okudukça farkında olmadan (spontane) espriler yapmaya başlayacaksınız ve kızları güldüren erkek olarak anılacaksınız.


Her konudan konuşabilecek kadar bilginiz olsun

Kadınlarla ve genç kızlarla sohbet ederken, ağzının içine bakılan bir erkek olmak istiyorsanız, günlük hayat bilginiz ve genel kültürünüz konuşulan konu hakkında bir şeyler söyleyebilecek kapasitede olmalı. Aristo ve Einstein olmaktan söz etmiyorum! Aksine, böyle derin bilimsel sohbetler kadınlar deyim yerinde ise ‘’bayar’’.

Genel kültürünüzü artırmak için en iyi yöntem ise günlük kaliteli bir gazete okumaktır. Eğer günlük gazete almak size uzaksa, internetten de okuyabilirsiniz. Gazete konusunda önerim ise; Ekleri ve kendisi her alanda farklı bilgiler sunan Hürriyet Gazetesidir.


Tarzınız olsun

Modayı takip etmiyorsanız veya rüzgarda savrulan yaprak misali her moda akımına kapılıp gidiyorsanız, ikisinin de yanlış olduğunu söylemeliyim...Trendy görünmek adına üzerinizde komik duran kıyafetler, kadınların sizden uzaklaşmasına neden olur. Hiç bir moda trendini takip etmeden aynı model kotu yıllarca giymek te benzer bir olumsuz etki yapar.

Dolayısı ile, ne moda fenomeni olmaya çalışın, ne de ‘’odun’’ erkek kategorisinde olun...Erkek modasında trendleri takip edebileceğiniz kaliteli moda blogları ve internet siteleri bulunmakta. Buralardan fikir edinebilirsiniz.


Kadınları etkileyen parfümler kullanın

‘’Afrodizyak etkili parfümler gerçekten işe yarıyor mu?’’, ‘’Kadın azdırıcı erkek kokuları işe yaramıyor’’ gibi yorumları bir kenara bırakın.Yoğun feromon içeren,ithal ve orijinal afrodizyak parfümlerin kadınları etkilemede işe yaradığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken ise;Kaliteli,orijinal ve ithal bir afrodizyak parfüm alıp en az 6 ay süreyle kullanmanız. 


Temiz olun, bakımlı olun, dişleriniz beyaz olsun,centilmen olun,saygılı olun gibi tavsiyelere ise girmiyorum bile...Çünkü bunlar herkesin bildiği şeyler...Bu konuları madde –madde ‘’kadınları baştan çıkarmanın garantili yolları’’ isimli yazılarında ele alan uzmanlara(!) ise sadece gülüyorum ;)

Tavsiye; Sitemizin alt kuruluşu olan Güzelim Shop’ta kadınları etkilemenize yardımcı olabilecek feromon içeren orijinal, ithal parfümler bulunmakta. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

http://mahremshop.com/urun-kategori/feromonlu-parfumler/

Bu Makale Tam Koçluk tarafından kaleme alınmıştır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top