Kadınların evde vibratör olarak kullandığı 6 şey!


Kadınların mastürbasyon yaparken vibratör gibi kullanabileceği şeyler neler?

Sosyal,ekonomik ve psikolojik nedenlerden dolayı vibratör satın almayan,ama vibratörle sevişip orgazm olmanın zevkini yaşamak isteyen kadınların ve genç kızların evdeki imkanlarla bu hazzı yaşamaya çalıştığını biliyor muydunuz?

İngiltere’de 2014 yılında üniversite öğrencisi 213 kızla yapılan anketin konusu da bu olmuş...Kızlara sormuşlar; ‘’Evde vibratör yerine bir alet veya yiyecek kullanarak mastürbasyon yaptınız mı? Eğer yaptıysanız vibratör olarak kullandığınız şeyler neler?’’

İşte kızların vibratör ya da dildo olarak kullandıkları şeyler;

Salatalık

Ankete katılan kızların % 19 ‘u salatalığı en az bir kez vajina veya klitoris orgazmı için kullandığını söylemiş...Şekli ve yapısı itibarıyla penise en çok benzeyen sebzelerden biri olan salatalık,genellikle enfeksiyon kapmamak için kızlar tarafından prezervatif takılarak kullanılmış.


Duş başlığı

İkinci sırada duş başlığı var...Kızlar iki farklı şekilde kullanım olanağı sunması nedeniyle duş başlığını tercih etmişler.Birinci kullanım yöntemi;Suyu açıp,klitorise tutarak uyarım sağlamış ve klitoral orgazm yaşamışlar.İkinci yöntem;Sıcak su ile ısınan duş başlığının kafasının düz ve pürüzsüz arka kısmını vajina dudakları ve klitorise sürterek orgazm (boşalma) yaşamışlar.


Cep telefonu

Çoğu akıllı telefonun desteklediği vibratör aplikasyonlarını cep telefonuna indirip,telefonu vibratör niyetine kullanmak bir diğer alternatif...

Cep telefonunu vibratör gibi kullanmak için kızların çoğu bu tür uygulamalar indirirken bazıları da uygulama yüklemeden,telefonun titreşim modunu açıp vajina ve klitorise sürterek mastürbasyon yapmışlar.


Muz

Dünyanın en seksi meyvelerinden olan muzun vibratör gibi kullanılmasından daha doğal ne olabilir ki? Görüntüsü penise çok benzese de,muzu vibratör gibi kullanmak kızlar tarafından sanıldığı kadar cazip bulunmamış.Mastürbasyon anında kırılması,ezilmesi ve zevki yarıda bırakması en sık dile getirilen şikayetler olmuş.


Saç fırçası sapı & makyaj fırçası sapı

Kadınların % 7 ‘si saç fırçası,makyaj fırçası veya tarak sapını dildo olarak kullandıklarını belirtmişler.Aşırı sert olmayan,makul kalınlıktaki(ince olmayan) fırça saplarının daha çok zevk verdiği katılımcılar tarafından belirtilen bir diğer konu.


Televizyon kumandası

Çoğu kadının eline aldığında penisi en az bir kez düşündüğü TV kumandası,ankete katılan kızlarında favorisi...Televizyon kumandasını sadece sürterek klitoris uyarımı için kullanan katılımcıların oranı % 4.

Patlıcan,kalem,deodorant şişesi,yastık,çocukların oyuncakları listede yer alan diğer alternatifler...

Bu tür şeyleri vibratör veya dildo olarak kullanan kadınlara tavsiyem ise şunlar;

Vibratör yerine kullanılan eşyalar ve yiyecekler enfeksiyon kapma ve genital hastalıklara yakalanma riskini artırır...Vajinasında salatalık ve muz kırılıp içinde kalan sonrasında ciddi sağlık sorunları yaşayan kadın vakaları dünyanın her yerinde görülmekte.

Ayrıca bu tür ürünler ten dokusunda olmadığı için klitoris ve vajinada zedelenmeye neden olurlar,mantar enfeksiyonlarına zemin hazırlarlar.

En ideali güvenilir bir seks shoptan alerji yapmayan,hijyenik malzemeden üretilmiş kaliteli bir vibratör alıp kullanmaktır.

Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta sağlıklı ve kaliteli vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’ VİBRATÖRLER ‘’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top