Kahreden 5 Seks Shop Diyaloğu


Sadece Seks Shoplara Özgü 5 Klasik Replik

İnternetten veya mağazadan erotik shop alışverişi yapan insanların genellikle sorduğu veya söylediği 5 şey vardır ki,imkanı yok başka bir sektörde bunları duyamazsınız!

Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop ve diğer erotik shoplardan derlediğim bu eğlenceli yazı dilerim hoşunuza gider.Daha önce erotik shop alışverişi yapanlar ‘’Aa ben de bunu söylemiştim’’ diyebilirler.Alınmak yok :)

Arkadaşıma alıyorum

Millet olarak çok arkadaş canlısıyız vesselam...Hiç bir seks oyuncağını veya performans ürününü kendimiz için almayız.’’Yaa bi arkadaşa lazım da...’’ diye başlayan cümle,popüler seks shop diyaloglarının zirvesinde.


Bunu alan var mı?!

Mağazada ya da sitede dev boyutta dildo veya vibratör gören her yüz müşterinden 80’i aynı soruyu sorar...’’Bunları satın alan oluyor mu?’’

Vermek isteyip de nezaket gereği veremediğimiz cevap ise;’’Yoo hiç alan olmuyor,süs için üretiliyor bunlar.Aksesuar.’’


Kaç günde gelir?

Müşteri ürünü beğenmiş,canlı destek hattından müşteri temsilcisine soruyor;’’Kaç günde gelir?’’ İlk bakışta soruda bir anormallik yok.Ama neredeyse tüm müşterilerin ısrarla eklemedikleri bilgi şu;Yaşanılan il/ilçe.

Siz kullandınız mı?

Kadın müşterilerin çoğu iyi niyetli olarak bayan müşteri temsilcisine bu soruyu yöneltiyor.Bir kısım erkek ise sırf taciz amaçlı soruyor.

İyi niyetli veya art niyetli ayrımı yapmadan verilecek en güzel cevap;’’Tabi canııım...Biz dükkanda sattığımız her ürünü deneyip öyle alıyoruz zaten.’’

Bi şey diycem ama utanıyorum

Böyle bir cümleyle sex shop sitesinden canlı destek almaya çalışırsanız,banlanma ihtmalinizin yüksek olduğunu hatırlatmakta fayda var.

''Ne diycen,nasıl diycen,sorun ne?'' gibi destekleyici iletişim kurmak,boşa geçirilen zamandır.Zira söze bu şekilde başlayan müşterilerin yüzde 90’ı da kadın taklidi yaparak sohbet etmeye çalışan erkeklerdir ;)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top