Kocam erken boşalıyor ne yapmalıyım?


Erken boşalan erkekle evli veya sevgili olan kadınlara 3 tavsiye

Öncelikle yalnız olmadığınızı bilmelisiniz..Bu nedenle kendinizi şansız olarak tanımlamayın. Ülkemizde yapılan birkaç bilimsel çalışmada, erkeklerin yarıdan fazlasının(%50-58 arası) erken boşalma sorunu yaşadığı kanıtlanmış bir gerçek.

Yazıma başlamadan önce, sorunun eşinizden kaynaklandığından emin olmanız için bir–iki erken boşalma verisi sunayım;

* Ön sevişmede boşalan erkek ileri derece erken boşalma (prematür ejakülasyon) sorunu yaşıyordur.Penis henüz vajinaya girmeden erkeğin boşalması ciddi anlamda tedavi gerektiren bir sorundur.

* Penis vajinada aktifken 2 dk. içerisinde boşalan erkek erken boşalma sorunu yaşıyordur.

* Penis vajina içinde aktifken (penisin vajina içerisinde olmadığı ön sevişme süresi hariç) 5 dakika ve üzeri sürede boşalmayan erkek erken boşalma sorunu yaşamıyordur ve sağlıklıdır.

Eğer eşiniz sizinle 5 dk.ve daha uzun süre penisi vajinada aktif olarak seviştiği halde orgazm olamıyorsanız,sorun başka bir nedenden kaynaklanıyor demektir.

Bu özet bilgilendirmeden sonra, erken boşalan eş ile nasıl sevişilmesi gerektiği,sevişme süresinin nasıl uzatılabileceği ve en önemlisi kadının erken boşalma sorunu yaşayan erkekle nasıl tatmin olup orgazm yaşayabileceği konularına bilimsel yanıtlar verelim;

‘’Erkeklerde boşalmayı geciktirmenin yolları ‘’ isimli yazımda, erkeklere seks süresini uzatmayla ilgili tavsiyelerde bulunmuştum...Ancak ne yazık ki; erkeklik gururu,utanma,bencillik gibi nedenlerden dolayı erkekler tedaviye yanaşmıyorlar...

Kendileri orgazm olup eşlerini tatmin etmeden sırtını dönüp uyuyan bu  kategorideki erkeklerden biriyle evli veya sevgiliyseniz,aşağıda yer alan tavsiyelerimi uygulayın. Bu konuda ne utanmanıza, ne de kendinizi baskılamanıza gerek yok. Çünkü, bu hayatın bizlere bahşettiği en büyük nimetlerden birisi de sevişip orgazm olmaktır...Unutmayın;İlişkisinde orgazm olamayan,cinsel tatmin yaşamayan kadınlar daha sorunlu ve boşanma oranı daha yüksek evlilikler yaşıyorlar...


Erken boşalan erkekle evli olan kadınlar için kolay orgazm ve cinsel doyum tavsiyeleri;

1- Kaliteli geciktirici krem veya sprey kullanmasını sağlayın

Tedaviye yanaşmayan erkekler için en garantili yöntem geciktirici krem ve spreylerdir.Ancak,yerli ürünler başta olmak üzere çoğu geciktirici,lokal anestezik yani uyuşturucu içerir.Seks anında penisi duyarsızlaştırarak gecikme sağlayan bu tür kalitesiz ürünler,peniste,vajinada ve hatta oral seks yapıldıysa kadının ağzında bile uyuşmaya neden olurlar.

Bu nedenlerden dolayı geciktirici sprey ve krem kullanmaya yanaşmayan bir kocanız var ise,penisi duyarsızlaştırmadan,yani his kaybı yaşatmadan geciktirme sağlayan kaliteli geciktiriciler kullanmaya ikna edin.Aşağıda bu özelliklere sahip kaliteli bir geciktirici sprey resmi yer almakta.


2- Klitoris uyarıcı krem ve spreyler kullanın

İşe yarayan,etkili bir klitoris uyarıcı;klitoris,vajina dudakları başta olmak üzere genital bölgede kan akışını hızlandırarak,kadının normalden daha kısa sürede ve daha şiddetli orgazm olmasına yardımcı olurlar.

İlişkiden 5-10 dakika önce vajinaya ve klitorise masaj yaparak uygulayacağınız klitoris uyarıcı krem sayesinde eşinizle aynı anda veya çok yakın zamanlarda boşalabilirsiniz.Bu ürünlerde de etkili olanlar ithal markalardır.Aşağıda kaliteli ve etkinliği kanıtlanmış bir klitoris uyarıcı kremin resmini görebilirsiniz.


3- Penis halkası kullanmasını sağlayın

‘’Penis halkası da ne ?’’ diye soranlarınız olacaktır,kısaca ne işe yaradığını açıklayayım;Penis halkaları penisin köküne takılırlar.Genellikle silikondan yapılan penis halkası,erekte olmuş (kalkmış)penisin kök kısmına takılıp cinsel ilişkiye girildiğinde,penisteki kan akımını yavaşlatarak daha sert ve geç boşalan bir penis elde etmeye yardımcı olurlar.Aşağıda farklı şekil ve ebatta halkaların yer aldığı bir penis halkası setinin resmi yer almakta.

Geciktiricili prezervatifleri ise önermiyorum.Çünkü,hepsi yukarıda söz ettiğim uyuşturucu etki yapan lidokain isimli maddeyi içerirler.Hem vajinada hem de peniste his kaybı yaşatan bu tür prezervatifler,kadının ve erkeğin seksten zevk almamasına neden olurlar.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli geciktiriciler ve klitoris uyarıcı kremler bulunmakta...

Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.Mahrem Shop 'a  gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top