Kocamın Penisi Çok Küçük Ne Yapmalıyım?


Yazıma başlamadan önce,diğer bazı yazılarımda altını ısrarla çizdiğim bir bilimsel gerçeği tekrar hatırlatmak isterim;Ülkemizde ve dünyada erkeklerin penis boyu ortalaması 13-15 cm.arasıdır.

Türk Androloji Derneği’nin geniş kapsamlı bir çalışmasının sonucuna göre,Türk erkeklerinin penis uzunluğunun ortalaması 14 cm'dir ve dünya ortalaması ile benzerdir.

Porno filmlerde görülen veya eş-dost sohbetlerinde anlatılan 20 cm. ve üzeri mega penise sahip erkeklerin oranı tüm dünyada %3’den azdır.

Bu bilimsel verileri aktarmamın nedeni,eşinin penisinin kısa olduğunu düşünen kadınları rahatlatmak değil,bilimsel bir gerçeğin altını çizmektir....Eğer kocanızın penisi 12 cm. den küçük ise ufak penisten,10 cm.den küçükse mikro penisten söz etmek mümkündür.

Tüm bunlara rağmen,erkeğin normal ebatlarda olan (13-16 cm) penisi kadına ufak geliyorsa ve yeterince haz alamıyorsa ne yapılabilir? 

Bu yazımın konusu tam da bu durum! Yani,normal penisi biraz daha nasıl büyütebiliriz ya da büyük hissedebiliriz?Hazırsanız başlayalım;

Ten Hissinde Olan Kaliteli Penis Kılıfı Kullanın

Son yıllarda piyasaya çıkan silikon uzatmalı penis kılıfları penisi 1 cm daha kalın,3-5 cm daha uzun yapabilmekte...Eşinizin bu tür dolgulu bir penis kılıfı ve hatta penis halkasını birlikte kullanması,büyük penisle seks merakını gidermeye yardımcı olabilir.

Vajina Sıkılaştırıcı Ürünler Deneyin

Penisi büyütemiyorsanız vajinayı küçültmek,daha büyük hissetmenizi sağlayacaktır.Bu noktada tavsiyem;Vajinal kasları çalıştıran bir alet veya geçici daralma sağlayan kaliteli bir jel kullanmanız.

Hem Siz Hem de Eşiniz Kegel Egzersizleri Yapın

Kegel egzersizlerinin kadın ve erkeklerin cinsel hayatlarına bir sürü fayda sağladığı kanıtlanmış bir gerçektir...Yapılması son derece basit olan kegel egzersizlerini günde 15-20 dk.yaparsanız sorunun çözümüne yardımcı olacaktır.

Belden Bağlamalı Vibratör ve Dildo Kullanın

Diğer bazı yazılarımda detaylı açıkladığım üzere,içi boş veya dolu bir belden bağlamalı penis,istediğiniz herhangi bir boyuttaki penisle ilişkiye girme isteğinizi karşılayacaktır.Kaliteli ve et dokusunda olan strapon(belden bağlamalı) tercih etmeniz,alacağınız zevki artıracaktır.

Eşinizi Vakum Pompa Kullanmaya Teşvik Edin

Medikal vakum pompalar erkeklerde bazı cinsel sorunların çözümünde kullanılan ürünlerdir..Penis pompası olarak da bilinen vakum pompalar,düzenli kullanımda peniste bir miktar büyüme ve kalınlaşma sağlamaya yardımcı olabilirler.Bu oran klinik çalışma verilerine göre 1,5-4 cm arasıdır.

Özetle;Cinsel yaşamda çözülmeyecek sorun yoktur...Yeter ki eşinizle açık iletişim kurun ve birlikte adım atın.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top