Kolay orgazm olmanın yolları


Daha şiddetli ve kısa sürede orgazm olmak için bilmeniz gerekenler

‘’Neden orgazm olamıyorum?’’ isimli yazımda,kadınlarda orgazm olamama nedenlerini açıklamış ve bilimsel tavsiyelerde bulunmuştum...

Bu yazımda ise,orgazm olan ama ,bunu zor başaran,boşalması için uzun süre sevişmesi gereken,şiddetli orgazm yaşayamayan kadınlara daha kolay ve şiddetli orgazm için tavsiyelerde bulunacağım.

Eğer fiziksel ve psikolojik bir sorun yok ise,bu tavsiyeler daha kolay orgazma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kadınlarda orgazm olmayı kolaylaştırmanın yolları

Farklı noktaları uyarın

Vajinada ,penisin iki katından fazla sinir ucu vardır(peniste 4.000,vajinada 8.000 sinir ucu mevcuttur).Bir organ sinir uçları bakımından ne kadar zenginse,o kadar hassastır ve kolay uyarılır.Dolayısı ile,sağlıklı bir kadının vajinal ve klitoral yolla orgazm yaşayamaması neredeyse imkansızdır.Yeter ki doğru noktalar doğru yöntemlerle uyarılsın...

Önerim şu;Eşinizle veya sevgilinizle ilişkiye girmeden,tek başınıza bir keşfe çıkmanız.Bu keşifte hiçbir utanma ve huzursuzluk hissetmeyin.Parmaklarınızla ve kaliteli bir vibratörle tüm vajinanızı sakince uyarın.Bu uyarımları tekrarlayın,en çok zevk aldığınız noktaları belirleyin.Sonrasında cinsel ilişkide partnerinizden zevk noktalarınızın uyarılmasını isteyin.Emin olun,daha önce hiç tatmadığınız zevkleri tadacaksınız,çok farklı hassas noktalar keşfedeceksiniz.Yeter ki,ön yargılı olmayın ve utanıp-sıkılmayın.


İkili uyarımı deneyin

Çoğu kadın için klitorisin uyarılması yeterlidir ve bu yolla uyarılıp orgazm olmaya ‘’dış orgazm’ denir.Klitoris,kadın cinselliği için en önemli bölgedir ama,orgazm olamama sorunu yaşayan bir kadın için yeterli değildir.

Bu noktada yapmanız gereken şey şu;Klitoris ve vajinayı aynı anda uyarmalısınız.Yani penis içerideyken,klitorisi de uyarmaya devam etmelisiniz.Kocanızın veya sevgilinizin sadeceilişki odaklı olması,erkeğin yapısı gereği yüksek ihtimal...Bu noktada görev size düşüyor! O içinizdeyken,siz klitoris uyarımı yapmaya devam etmelisiniz.

Bu konuda diğer tavsiyem ise;Klitoris ve vajinal uyarımı aynı anda yapabilen çatal vibratör kullanmanız.Kaliteli bir dual vibratörle deneyim kazanıp,ilerleyen süreçte partnerinizle sevişmelerinizde öğrendiklerinizi uygulamanız,daha çabuk orgazm olmanıza yardım edecektir.


Uyarıcı Krem ve spreyler kullanın

‘’Orgazm kremi,orgazm spreyi’’ olarak da bilinen bu ürünler,genital bölgedeki kan akışını hızlandırırlar ve daha kolay orgazm olmayı sağlarlar.Bilimsel etkinliği kanıtlanmış kaliteli orgazm kremlerini ilişkiden 15-20 dakika önce masaj yaparak vajina ve klitorise uygulayın,ardından sevişmeye başlayın.Daha çabuk ve şiddetli orgazm yaşayacağınızı söyleyebilirim.

Aşağıda kaliteli bir orgazm kreminin resmini paylaşıyorum


Anal Tıkaç deneyin

Türk kadının ön yargılı olduğu seks oyuncaklarının başında anal plug,yani anal tıkaç gelir..Batı ülkelerinde kadın ve erkeklerin seksten daha fazla zevk almak için yoğun olarak talep ettiği anal tıkaçlar,bilimsel verilerle kanıtlanmış orgazm kolaylaştırıcı etkiye sahiptirler.Nasıl mı? Kısaca açıklayayım;

Vajinal ilişki esnasında anüse yerleştirilen anal tıkaç,vajina duvarına baskı yapar ve ileri iter.Bunun sonucunda ,vajinanın penise temas etmeyen veya daha az temas eden kısımları daha fazla uyarılır ve bu temas orgazmı kolaylaştırır.

Bütün ön yargılarınızdan kurtulun ve zevkinize uygun bir anal tıkaç edinip vajinal ilişki esnasında kullanın.Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan,tüm çalışanları kadınlardan oluşan Mahrem Shop’ta orgazm olmanızı kolaylaştıracak kaliteli seks oyuncakları bulunmakta.Gizliliğinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için linki tıklayın:http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top