Kucak dansı nedir nasıl yapılır ?


Erkeği baştan çıkaran kucak dansı nasıl yapılır?

Eşini veya sevgilisini mutlu etmek için kucak dansı yapmak isteyen kadın ve genç kızlar dansa nasıl başlayıp neler yapmaları gerektiği konusunda tereddüt yaşarlar.Özellikle ilk kez kucak dansı yapacak bir kadın , erkeği baştan çıkaracağım diye komik duruma düşmekten çekinir ve bu kaygı son derece normaldir.

Bu yazımda partnerine mükemmel kucak dansı yapmak isteyen kadın ve genç kızlara güzel bir kucak dansının nasıl yapılacağının sırlarını vereceğim.

Mükemmel Kucak Dansı  / Resimli anlatım 

Kucak dansı öncesi hazırlık

1 ) Müzik seçimi

Kucak dansının en önemli figürlerinden birisi uygun müzik seçimidir.Aşağıda harika bir kucak dansı için önereceğim müzikler şunlar;

*So Alive/ Love And Rockets

*Skin Trade/ Duran Duran

*Cream/ Prince

*Cradle of Love/ Billy Idol

*Not Enough Time /INXS

*Let Me Put My Love Into You  /AC/DC

2) Kıyafet seçimi

Erkeği azdıracak bir kıyafet olmazsa olmaz bir kucak dansı aksesuarıdır.Öncelikle, sert kumaştan yapılmış  (kot pantolon ve şort) kıyafetlerden uzak durun.Çünkü bu tür kıyafetler kucağında yapacağınız ritmik hareketlerde erkeğin canını acıtabilir .Ayrıca sizin ve onun tensel temasını azaltır.

Yumuşak kumaştan yapılmış fantezi kıyafetler tercih edin.Şık bir hizmetçi kostümü veya derin dekolteli bir elbise ve mini etek tercih edebilirsiniz.

Unutmamanız gereken nokta ise; Kucak dansında gizem ve merak ana temalardır.Çırılçıplak da dans etmeyin, aşırı kapalı da açık giyinmeyin.Erkeği heyecanlandıracak bir gizem mutlaka olmalı.

3) Parfüm seçimi

Kucak dansında aşırı fresh kokular tercih etmeyin.Baharat aromalı kaliteli bir parfümü teninize temas ettirmeden, kafanızdan 15 cm yukarıdan hafifçe 2 pump sıkın.Fazlası sizi ve erkeği rahatsız edecektir.Önerim;Feromonlu,erkeği azdıran parfümler tercih edin.Bu kokuları kaliteli seks shop mağazalarında bulabilirsiniz.

4) Pratik yapın

Ortam ve aksesuarlar hazır olduğuna ,akıcı bir kucak dansı için bolca pratik yapma zamanı! O varmış gibi kucak dansı yapacağınız sandalye veya koltuk üzerinde kucak dansı yapın.Özellikle müziğin vurgularına uygun kalça hareketlerini çok iyi çalışın.Çünkü iyi bir kucak dansının temel hareketleri kalça ile ilgilidir.


Kucak Dansı Zamanı !

1) Sandalyeye oturtun

Partnerinizi sürpriz şekilde seçtiğiniz yumuşak ve konforlu sandalyeye oturtun.Hantal koltuk ve kanepeleri sizin hareketlerinizi zorlaştıracağı için tavsiye etmiyorum.Tercihe göre emir cümleleri kullanmanız (Otur!) veya geyşa gibi rica etmeniz (Efendim sandalyeye oturur musunuz lütfen?) ilişkinizin türüne göre tercih edilebilir.Bu tür sahip-köle veya geyşa fantezileri  sizi ve eşinizi tahrik edebilir.

2) Arkadan yaklaşıp gözlerini bağlayın ve müziği açın

Sandalyede otururken arkasından yaklaşın gözlerini bağlayın.Gözleri kapalıyken müziği açın ve dans için seçtiğiniz elbiseyi giyin.


3)Dansa arkasından yaklaşarak başlayın ve göz bandını açın

Arkasından yaklaşın elleriniz omuzlarında ve göğüslerinde müzikle uyumlu şekilde hareket ederken göz bandını dişlerinizle açın.

Arkasında yapacağınız dansta dikkat etmeniz gereken göğüs teması...Dans ederken göğüslerinizi sırtına yaslayıp erkeğinizi heyecanlandırın.

4) Show başlıyor!

Sağ tarafından yavaşça önüne gelin ve göz teması kurun.O anki heyecanı ve şaşkınlığı sizi çok tahrik edecektir!Arzulanan bir kadın olmak, kucak dansı yapmak isteyen kadının temel dürtüsüdür.Dansa ona temas etmeden göz kontağı kurarak tam önünde 2-3 dakika devam edin.Kalçalarınızı çok yi kullanmalısınız bu aşamada.

5) Kucağa oturma

Kucak dansının en teknik gerektiren kısmı! Kucağına ani ve hızlı hareketlerle oturmayın.Yüzünüzde masum ama baştan çıkarıcı bir gülümseme ile yavaşça yaklaşın bacaklarınızı 50-60 cm açın ve bacaklarınızın iç kısmı onun bacaklarına temas eder vaziyette sürtünün.

Yavaşça kucağına oturun.O andan itibaren müziğin ritmiyle poponuzu penisine sürtmeye başlayın.Sertleşmeyi hissettikçe daha iyi temas etmesini sağlayın. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken nokta;Doksan derecelik açıyla (dik olarak) penisin üzerine oturmayın.Çünkü testisi ve penisi sıkışan bir erkeğin canı yanar ve kucak dansından zevk almaz.Bu sorunu önlemek için baldırlarının üst kısmına kalçanızı konumlandırın,ileri hareket ettikçe penis ve erojen bölgelere değecek mesafede bulunun(penisten 10 cm aşağıda).Kaydırak gibi müzikle ileri geri hareket edin.


6) Göğüslerinizi kucak dansına dahil etme zamanı

Kucağında dizlerinizin üzerinde durduğunuz anlarda göğüslerinizi ağız ve boyun hizasında tutup sürtünün

7) Hafif ısırıklar ve ateşli öpücükler

Erkeğin sekse geçme isteğini cilveli ama etkileyici hareketlerle önleyin.kollarınızı boynuna dolayın vajina ve popo bölgenizin penis kısmıyla iyice sürtünmesini sağlayın.

Aşağıda bunlar olurken sizde onun dudaklarını boynunu öpün.Canını çok yakmayacak ısırıklar atmanız erkeğe daha vahşi ve çekici gelmenizi sağlar.


8) Final

Bu final çoğu kucak dansı yazısında önerilmez ama, ben sizin ve erkeğinizin psikolojik tatmini için şiddetle öneriyorum;Müziğin bitişi ile yavaşça kucağından kalkın,arkasına geçin ve göz bandını tekrar bağlayın.Gözleri kapalı iken yavaşça önünde eğilin ve oral seks yapın.

Bu şekilde ister sadece kocanız (veya sevgiliniz) orgazm olsun,isterseniz oral seksi bırakıp kucak pozisyonunda seks yapıp birlikte boşalın.Ama beğenilen,arzulanan,baştan çıkaran kadın içgüdülerinizi tatmin etmek için,sadece erkeğin oral seks ile boşaldığı bir final ,sizi psikolojik anlamda orgazmdan daha fazla rahatlatabilir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top