Lezbiyenler için en iyi seks oyuncakları hangileri?


Lezbiyen seks shop alışverişinde popüler olan ürünler neler?

Ülkemizde lezbiyen ve gay çiftler için özel seks shop bulunmadığı için, çiftlerin cinsel tercihlerine göre erotik oyuncakların satışını sınıflandırmak mümkün olamıyor...Bu konuda en sağlıklı veriler Avrupa ve Amerika’da lezbiyenler için hizmet veren sex shoplardan edinilebiliyor.

Lezbiyen çiftlerin cinsel hayatını daha renkli hale getirmelerine yardımcı olan seks oyuncaklarının neler olduğunu, yurtdışı yayınlardan derlediğim bu yazıda açıklayacağım. Ayrıca Güzelim Güzel’in alt kuruluşu olan Güzelim Seks Shop’tan cinsel tercihini gizlemeden alışveriş yapan lezbiyen kadınların ürün tercihlerini de ülkemizdeki lezbiyenlerin tercihleri olarak sıralayacağım.

Lezbiyenlerin en çok tercih ettiği seks oyuncakları

Belden Bağlamalılar

Gerek yurtdışında,gerekse ülkemizde lezbiyenlerin en çok sevdiği seks oyuncağı...Özellikle A.B.D ‘de yapılan anketler gösteriyor ki,Belden Bağlamalı Vibratör veya Realistik Penisi olmayan lezbiyen çift yok denecek kadar az...

Her iki tarafında aktif sevişmesine olanak sağlayan Belden Bağlamalı Vibratör ve Dildolar ,erkeksiz vajinal orgazm sağladığı için çok satılıyor.Özellikle lezbiyen çiftler için özel olarak üretilmiş çift taraflı Straponlar en çok rağbet edilen Belden Bağlamalı türü.


Çift Taraflı Dildo ve Realistik Penisler

Lezbiyen çiftlerin sevdiği bir diğer seks oyuncağı çift taraflı dildolardır.Jel,ten dokusu,silikon gibi farklı malzemelerden üretilen çift taraflı dildo ve realistik penislerin lezbiyenlere sağladığı en büyük avantaj,aynı anda vajinal orgazm yalanmasına olanak sağlamasıdır.


Vibratörler

İngiltere’de yapılan bir araştırma, lezbiyenlerin vibratör tercihinin belden bağlamalı ürünlere doğru kaydığını gösterse de, yine de en çok tercih edilen Lezbiyen sez oyuncaklarından birisidir.Ülkemizde ise, Modern vibratörler eşcinsel veya biseksüel kadınlar tarafından daha çok talep edilmektedir(Güzelim Seks Shop satış verisi).


Yenilebilen Kayganlaştırıcılar

Son yıllarda trend olan yenilebilen kayganlaştırıcı jeller,lezbiyen çiftler tarafından iki nedenle tercih ediliyor;

Birincisi;Yüksek kaliteli bu ürünler vibratör veya belden bağlamalı penisle ilişkiye girmeden önce iyi bir kayganlaşma orgazmı kolaylaştırıyor.

İkincisi;Aynı anda birbirlerine oral seks yapan lezbiyen çiftlerin ağzında hoş bir tat bırakıp,oral seksten alınan zevki artırıyor.

Yurtdışından ithal edilen bu ürünlerin sağlık açısından hiçbir zararının olmaması da diğer bir avantaj olarak öne çıkıyor.


Anal Tıkaçlar

Toplumun her kesimi tarafından giderek artan bir talep gören anal tıkaçlar(anal pluglar), gay çiftler kadar lezbiyen çiftler tarafından da tercih ediliyorlar.

Hollanda kökenli bir zincir seks shop mağazasından edindiğim bilgiye göre,anal tıkaç satışları her yıl % 40 civarında artıyor ve diğer seks oyuncaklarından daha hızlı bir büyüme gösteriyor.

Anal Plug satışları ülkemizde de ,Avrupa kadar hızlı olmasa da müthiş bir büyüme gösteriyor.Bu artışın nedenini araştırdığımda ise, iki sosyal-psikolojik neden ön plana çıkıyor.İşte anal tıkaç satışını artıran nedenler;

* Erkek-kadın herkesin anal uyarımla daha çok tahrik olduğunu anlayan insanlar,Anal uyarımın eşcinsel olup olmamakla bir ilgisinin olmadığını fark ettiler ve korkularını yenmeye başladılar.

*Toplumun eşcinselliğe bakışındaki değişim,anal tıkaç satışlarını artırıyor.


Diğer tercih edilen Lezbiyen seks shop ürünleri ise;BDSM&Fetiş oyuncakları,Afrodizyak Masaj Yağları olarak sıralanabilir.

Tavsiye; Sitemizin alt kuruluşu olan, kadınların çalıştırdığı Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı seks shop ürünleri bulunmakta.Huzurla alışveriş yapabilirsiniz...

Mahrem Shop’a gitmek için linki tıklayabilirsiniz.

http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top