Maltepe Seks Shopu Tercih Etmeniz İçin 5 Neden


Bilgi Notu:Bu makale Maltepe Erotik Shop tanıtım yazısıdır.

Neden Maltepe Erotik Shop?

İstanbul’da cinsel yaşam ürünleri satan onlarca reel mağaza,yüzlerce internet sitesi mevcut...Google’a ’’sex shop’’ yazıp arattığınızda bir sürü seçenek bulmanız da mümkün.

Bu yazımda,Maltepe Erotik Shop’u tercih etmenize vesile olabilecek avantajları sıralayacağım.Megolomanlık yapmadan,aşırıya kaçmadan,sadece gerçekler üzerinden tercih nedenlerini açıklayacağım bu yazı,dilerim seks shop seçiminize yardımcı olur.Hazırsanız başlayalım;

1-Lokasyon Avantajı

Maltepe minibüs yolu olarak da bilinen Bağdat Caddesi üzerindeyiz...Caddeden 385/C no’lu pasaja girin .Farabi Sokağa çıkar.Pasajdan Farabi Sokağa çıkşta,solda ilk dükkan Maltepe Erotik Shop! Ataşehir,Fikirtepe,Kozyatağı,Çekmeköy gibi İstanbul Anadolu Yakasının Kuzey kesiminden gelecekler ise,E5’den Maltepe tabelasını takip edip,Maltepe Merkeze gelmeden  ‘’sahil yolu’’yazan tabelayı takip ederlerse direk dükkanımızın önüne çıkarlar.

Özetle,Anadolu Yakasında yer alan;    Kartal,Pendik,Ataşehir,Bostancı,Kozyatağı başta olmak üzere tüm yerleşim birimlerinin tam ortasındayız.

2-Entelektüel Kapasite

Belirli bir sosyo-kültürel seviyedeki insanlarla muhatap olursunuz.Tercihleriniz veya sex oyuncakları beklentilerinizden ötürü tuhaf karşılanmazsınız,absürd muamelelere maruz kalmazsınız.Seviyeli bir samimiyetle size yardımcı olunur.Ürünler hakkında (almasanız dahi)bilgi verilir.

3-Konum Avantajı

İlk maddede açıkladığım bölge avantajının yanı sıra,dükkanımızın konumu da önemli bir tercih nedeni olabilir...Çünkü;Karşımızda,yanımızda başka bir mağaza veya dükkan yok!Yol üzeri olmasına rağmen,izole ve güvenilir bir yer...Ne izbe pasaj içlerinin ürkütücü ortamındayız ne de metruk İşhanlarının üst katlarında...Yol üzerinde aydınlık ferah bir yerdeyiz ama bir o kadar da herkesten uzağız.

4-Tabelasız Dükkan Avantajı

Mağazamızın herhangi bir yerinde ‘’seks shop’’,’’erotik shop’’ v.b hiç bir ibare yer almaz.Kimse sizin seks shoptan alışveriş yaptığınızı bilmez.Dükkanımız iki bölmeli olduğu için çiftler ve kadınlar için de oldukça güvenilir.

5-Etik Ve Dürüst İş Yaklaşımı

Sağlıklı ve kaliteli ürünler satıyoruz.Makul oranda kar ekleyip sattığımız ürünlerin tümüne kefiliz.Abartarak veya yalan söyleyerek satış yapmak ilkelerimizle bağdaşmaz.Sattığımız tüm ürünler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak ve müşterimizi tam ve objektif olarak aydınlatmak temel iş prensibimiz.

Bu yazdıklarımız dahi sizi ikna etmedi ise,buyrun gelin bir çayımızı için.Bizi yerimizde görip tanıyın..İnanın bir şeyler almanız veya almamanız önemli değil.

Saygılarımızla

Maltepe Seks Shop

0533 170 61 33

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top