Mutlaka Denemeniz Gereken 3 Seks Oyuncağı!


Farklı ve Yenilikçi Yetişkin Oyuncakları

Seks oyuncakları denilince akla ilk gelen ürünler;Vibratör,dildo ve belden bağlamalılar...Dünyada ve ülkemizde yetişkin oyuncakları endüstrisinin lokomotifi olan bu üç ürün çeşidini bir kenara bırakıp,yeni heyecanlar için farklı ürünler tavsiye edeceğim...Hazırsanız başlayalım:

Titreşimli Penis Halkası

‘’Penis halkası nedir,nasıl kullanılır?’’ isimli yazımda,halka ve kılıfları ayrıntılı olarak ele almıştım...Bu yazımda,altını çizmek istediğim penis halkası(penis yüzüğü) çeşidi ise,titreşimli olan model.

Titreşimsiz penis halkası,erkekte boşalma kontrolüne ve daha iyi bir sertleşmeye yardımcı olurken,titreşimli olan modeller bu faydaların yanı sıra,kadının cinsel birleşmeden aldığı zevki de artırıyor!

Titreşimli penis halkası seçiminde tavsiyem şu;Çoğu ucuz penis halkası tek kullanımlık pile sahiptir.Yani pil ömrü 30 dk. civarındadır ve bittiğinde yenisi ile değiştirilemez.

Oysa,yeni nesil kaliteli penis halkaları değiştirilebilir pil ile uzun yıllar kullanılabilir.Bu ürünlerin bir diğer avantajı da,çoklu ve güçlü titreşim modlarına sahip olmalarıdır.Aşağıda kaliteli bir titreşimli penis halkasının resmi yer almakta.


Çiftler İçin Vibratör

Dünyada We Vibe firmasının meşhur ettiği teknolojik vibratörler ilk bakışta bırakın penisi,vibratöre dahi benzemiyor!


İlişki anında yaydığı titreşimler kadında vajinal ve klitoral uyarım yaparken,erkeği de baştan çıkarıyor...Aşağıdaki resimli anlatım,’’çiftler için vibratör nasıl kullanılır?’’ sorusunun da yanıtını vermekte.

Kısaca özetlemek gerekirse;Kısa ucu klitorise temas ediyor,uzun uç vajinaya..Titreşim açılarak,aynı anda cinsel birleşme başlıyor.Yani kadın 3’lü uyarım yaşıyor(erkeğin cinsel organı+vibratörün vajinal ucu+vibratörün klitoral ucu).


İç Çamaşırı Vibratörü

Son yılların en yenilikçi,bir o kadar da tartışmalı ürünlerinden birisi de giyilebilen vibratörler!İç çamaşırına monte edilerek gündelik hayat(evde,işyerinde,sokakta) devam ederken orgazm olmayı vadeden bu vibratör,kullanan kadınların bir kısmı tarafından ‘’heyecan verici’’ olarak tanımlanırken,bir kısmı bayan  ‘’gereksiz’’ olduğuna dair yorumlarda bulunmakta...

Ürünü övmeden,yermeden konuyu kişisel tercihinize bırakıyorum...Sadece minik bir öneri;Cinsel yaşamda ön yargılı olmamak gerek;)

Sevgiyle kalın güzeller!

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta bu üç ürünün yanı sıra,farklı sex oyuncakları da bulunmakta...Mahremiyetinize ve sağlığınıza gösterilen özen,huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için linki tıklayabilirsiniz:  http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top