Mutlu son masajı nedir mutlu son masajı nasıl yapılır?


Mutlu son masajı hakkında merak edilenler

İngilizcede ‘’ happy ending’’  olarak bilinen mutlu son masajı,ülkemizde Recep İvedik filmleri sayesinde kadınlar tarafından da bilinir hale gelmiştir.

İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya başta olmak üzere büyük şehirlerde sayısı mantar gibi çoğalan masaj salonlarında mutlu son masajı adı altında verilen hizmet aslında konuyu özünden saptıran, cinsel tatmin odaklı bir rahatlama ve rahatlatma yöntemidir.


Mutlu son masajının tanımını ve içeriğini bilmeyen okuyucularım için bir tanımlama yapıp,mutlu son masajının aslında ne anama geldiğini paylaşacağım.

Mutlu son masajı ne demek?

Uzman bir masör ve masözün tam anlamıyla bedensel ve psikolojik rahatlama (relax) sağlama amacı ile cinsel organı masaj sonunda el ile uyarıp erkek veya kadını boşaltmasına mutlu son masajı denir.

Mutlu son masajı nerelerde yapılır?

Ülkemizde maalesef masaj salonu olarak  lanse edilen mekanlarda masaj konusunda yeterince bilimsel bilgisi olmayan kadınlar tarafından ücret karşılığı erkeklere yapılıyor.Yani masaj fuhuşa maske olarak kullanılıyor.

Oysa Uzakdoğu başta olmak üzere (Tayland,Singapur,Bali,Filipinler,Çin ) tüm dünyada masajı  mutlu son ile bitirmeyi fuhuş odaklı yapmayan saygın SPA ve masaj salonları bulunmakta.Bu tür kaliteli yerlerde masajın mistik ve bilimsel felsefesine göre hareket ediliyor,masaj bir tür seks malzemesi haline getirilmiyor.

Ayrıca hem kadın hem de erkekler mutlu son masajı yatırabiliyorlar.


Tüm masaj salonlarında mutlu son masajı yapılıyor mu?

Hayır.Yurt dışında istediğiniz her masaj salonunda bu masajı yaptırmanız mümkün değil.Hizmetler kısmında mutlu son masajı yazan salonlarda yaptırabilirsiniz.Böyle bir hizmeti olmayan bir masaj salonunda mutlu son masajı istemeniz istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Çiftler birlikte mutlu son masajı yaptırabilirler mi?

Elbette yaptırabilirler! Kadın masöre,erkek masöze yan yana yatarak masaj yaptırıp rahatlayabilirler.Aslında bu tür bir masaj,farklı tenlerle temas etme fantezisi olan çiftler için en güvenilir ve sorunsuz yöntemlerden birisidir de.

Mutlu son masajına cinsel ilişki ve oral seks dahil mi?

Hayır dahil değil.Mutlu son masajı sadece el ve masaj yağları kullanılarak masaj hizmeti alan insanı rahatlatmayı amaçlar.Bir uyarı daha; Mutlu son masajı yapan saygın masaj salonlarında ilişki ve /veya oral seks teklif etmemelisiniz.

Ülkemizde yurtdışındaki gibi kaliteli mutlu son masajı hizmeti sunan yerler var mı?

Maalesef yok...Bu alanda faaliyet gösteren çoğu masaj salonu erkeklere yönelik ve seks odaklı mekanlar.Ancak çiftlere ve kadınlara evlerinde profesyonel masaj hizmeti veren güvenilir masörler bulunmakta.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Kadınlar için mutlu son masajı nedir,nasıl yapılır? http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Kadinlar-Icin-Mutlu-Son-Masaji-Nedir-Nasil-Yapilir/7989

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top