Para Ödeyerek Seks Yapmanın 5 Zararı


Parayla Yaşanan Cinsellik Ve Zararları

Telekız,escort kız ve burada yazamayacağım malum isimlerle para karşılığı cinsel birliktelik yaşayan kadınlarla birlikte olmanın erkekte ne gibi psikolojik ve sosyal olumsuzluklara neden olduğunu merak ediyorsanız,yazımızın devamına buyurun!

Ücret Ödeyerek Seks Yapmak Özsaygı Kaybına Neden Olabilir

Bireyin topluma ve çevresindekilere duyduğu saygı,esasen kendisine duyduğu saygının yansımasından ibarettir...Özsaygısı düşük olan insanların aşırı saygılı ve anlayışlı görünmek için taktıkları maske eninde sonunda düşmeye mahkumdur.

Bir kadınla sevişmek için ücret ödeyen ve cinsel birleşme yaşayan erkek,fiziksel açlığını tatmin etse de,orgazm sonrası derin bir pişmanlık ve üzüntü yaşayabilir.Bu gibi duygulanımların esas nedeni öz saygı kaybına bağlı olarak hissedilen utanç ve pişmanlıktır.


Parayla Sevişmek Duyguları Öldürür

Seks elbette en önemli yaşamsal gereksinimlerden birisidir lakin,seksi içi boş bir bedensel orgazm seansına dönüştürmek,bireyin duygusal dünyasını zedeler.Hatta karşı cinsle sürekli cinsellik odaklı iletişimler kurmaya zorlar.Böyle bir erkek kendisi anlamasa dahi,çevresindeki kadınlar ve kızlar tarafından hemen fark edilir.

Aşksız,paylaşımsız,duygusal derinliği olmayan cinsellikler para karşılığı olsun veya olmasın insanı deyim yerinde ise ‘’sadece sevişen robotlara’ ’dönüştürüverir.Bu yolun sonu ise çıkmaz sokaktır.Yani;Büyük bir yalnızlık ve dışlanmışlık...


Ücret Ödeyerek Sevişmek Özgüveni Azaltabilir

Karşı cinsi duygusal ve düşünsel olarak etkilemeye gerek duymadan parayı bastırıp sex yapmak ne kolay değil mi?

Güzel,seksi,alımlı bir kadını paranla kiralıyorsun ve kiraladaığın süre boyunca (mecburen) onun için en kaliteli erkek oluveriyorsun....Peki nereye kadar?

Bu tiyatro elbette sonsuza kadar böyle devam etmeyecek...Bu tiyatronun hep böyle devam etmesini isteyen erkek,gerçeklerle yüzleşmemek için cinsel ihtiyacını hep aynı yöntemle giderirse,karşı cinsle ilişkilerinde müthiş bir özgüven kaybı yaşar.

Hatta,yapılan gözlem çalışmaları göstermiştir ki,bu tip erkekler,onun özgüvensizliğini yüzüne vuran her kadına karşı müthiş bir öfke duymaktadır.Aslında duyulan öfke karşısındaki insana değil, kendisinedir.

Parayla Seks Kişilik Erozyonu Yapar

Hep olmadığı ama olması gerektiği gibi davranan yahut,o şekilde algılanmak isteyen erkek,sürekli rol yapmak zorundadır...Maskesinin düşmesi onun için korkunç bir travma yaratma potansiyeline sahiptir.

Hayatını roller,yalanlar ve maskeler üzerine konumlandıran erkek,bir süre sonra kendi eseri olan bu sahte dünyayı gerçek sanar.Onun kurallarına kendisini adapte eder.Sanki bir tür ikinci bir kişilik yaşar.

Böyle bir yaşam ise tüm değerlerin ayaklar altına alınmasını gerektirir.İşte kişilik ve karakter bozuklukları da bu noktada başlar.


Parayla Seks Sağlığı Olumsuz Etkiler

En bilinen kötü sonucu sona bıraktım....Sanırım açıklamaya gerek yok ama yine de iki kelam edelim;

HIV(AIDS),Bel Soğukluğu,Hepatit Türleri başta olmak üzere,çoğu bulaşıcı cinsel hastalıkların kaynağı ücretli sekstir.İşin daha da vahim yanı ise;Hastalığı sevdiğiniz insanlara bulaştırma ihtimaliniz de oldukça yüksektir.Örneğin;Cinsel ilişkiyle eşinize,kan teması yoluyla da çocuğuna herhangi bir enfeksiyonu bulaştırıp ömür boyu vicdan azabı çekebilirsiniz.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top