Penis Boyuna Göre Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Penis Boyuna Göre Sevişme Pozisyonları

Bir başka yazımda penis şekline göre seks pozisyonlarını açıklamış ve bazı tavsiyelerde bulunmuştum...

Bu yazımda ise,penis boyuna göre hangi pozisyon daha az acı verir,hangi pozisyonda kadın daha fazla uyarılır? Sorunlarını cevaplayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Büyük Penisli Erkekle Hangi Pozisyonlarda Seks Yapmak Gerek?

Büyük penis tanımı,kadından kadına değişir...Ancak biz tıbbi ölçüleri baz alacağız.Kısaca özetlemek gerekirse,19 cm’den uzun penislere mega boy veya büyük penis adı veriliyor.

Eğer kocanız veya erkek arkadaşınız 19 cm’den uzun ve 4,5 cm’den kalın bir penise sahipse,derin penetrasyon sağlayan seks pozisyonlarından kaçınmanız gerek...Elbette bazı kadınların farklı nedenlerle vajinası geniş olabilir ve her pozisyonda sex yapabilirler.Bu istisnai durum harici için kadınlara önerim;penisin vajinal kanalın derinliklerine uzanması acı veya rahatsızlık verebilir.

Peki kadınlar büyük penisle seks yaparken hangi pozisyonlardan kaçınmalı ?

Bacakları ve dizleri geriye çektiğiniz tüm pozisyonlarda penis derinlere iner...Aynı şekilde,erkeğin kontrolünde olan kucak,doggy de büyük penisle risklidir.Büyük penisli erkekle sevişirken illa bu pozisyonları denemek istiyorsanız,penisin alabileceğiniz kısmına kadar olan yeri belirleyip oraya bir penis halkası takmak isabetli olabilir.


Büyük penis için ideal pozisyon hangisi?

Büyük penisli erkekle sevişirken en uygun pozisyon ters at binme adıyla Türkçe’ye çevirebileceğimiz ‘’reverse cow girl’’ pozisyonudur.

Bu pozisyonda kontrol kadındadır ve kadının bacak kasları sekse aktif katıldığı için,penisi içeri alma derecesini rahatlıkla ayarlayabilir.


Büyük penisle seks yapacak kadınlara diğer tavsiyelerim ise;

Bacaklarını olabildiğince açın.Bu sayede vajinal kanalın çapı artar.

Uzun süren bir ön sevişme yaşayarak yeteri miktarda sıvı salgılanmasını sağlayın.

Kaliteli ve su bazlı bir kayganlaştırıcı mutlaka kullanın.

Vajinayı büyük penise alıştırmak için,egzersiz görevi gören vibratör ve dildo gibi seks ürünleri kullanın.

Küçük Penisli Erkekle Seks Yaparken Hangi Pozisyonları Tercih Etmeli?

Yine bilimsel anlamda küçük penisin ölçüsünü vererek konuya başlayalım;14 cm ülkemiz ve dünya geneli ortalama penis boyudur.14 santimden ufak penislere küçük, 10 santimden ufak penislere ise mikro penis adı verilir.

Bu minik açıklamadan sonra,11-14 cm. arası penisle seks için pozisyonları resimli açıklayalım;

Bir önceki açıklamanın tersini düşünerek mantık yürütebiliriz.Yani;Vajina duvarlarının tam açılmadığı,sürtünme sayesinde penisin daha büyük hissedildiği seks pozisyonları uygundur.

Bacakları fazla açmadan yaşanacak misyoner pozisyonu en uygunudur.Çünkü backlar sekste aktif olduğu için kadın,pelvis ve anal kaslarını sıkarak penisi daha büyük hissedebilir.Aynı şekilde,bacakların ayrılmadığı doggy(domalma)pozisyonu da küçük penisi daha fazla hissetmenize yardımcı olabilir.

Küçük penisli erkekle seks yaparken daha fazla zevk almak için ‘’Kocamın penisi çok küçük ne yapmalıyım?’’ isimli yazımı okuyabilirsiniz.

Normal Boy Penisle Seks Yaparken Hangi Pozisyonlar Tercih Edilmeli?

14-18 cm arası boy ve 3-4 cm arası kalınlığa sahip penislere normal boy penis denilir.Bu tür penislerle her pozisyon rahatlıkla denenebilir.

Önerdiğim sex pozisyonu ise,kucak...’’Kadın orgazmı için en iyi seks pozisyonları’’yazımda açıkladığım üzere,kucak pozisyonunda kadın hem vajina hemde klitoris uyarımını şiddetli yaşar ve kolay orgazm olur.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top