Penis Eğriliği Tedavisinde Hangi Penis Pompası Kullanılmalı?


Peyronie Tedavisinde Vakum Pompa Seçimi Nasıl Yapılmalı?

‘’Penis pompası hangi cinsel sorunların tedavisinde kullanılır?’’ isimli yazımda,klinik çalışma verileri ile vakum pompaların kullanım alanlarını açıklamıştım...O yazımda da belirttiğim üzere,medikal penis pompaları,tıpta  ‘’Peyronie’’ ismiyle bilinen penis eğriliği tedavisinde etkili sonuçlar vermekte.Çoğu hekim cerrahi müdahaleden önce kaliteli bir penis pompası kullanımını tavsiye etmekte.

Ancak her penis pompası peyronie tedavisinde kullanılmamalıdır.Penis büyütme için kullanılan vakum pompalar elbette penis eğriliğinde de kullanılabilir fakat spesifik eğrilik için üretilmiş pompalar kadar etkili olamayabilirler.


Peki,penis eğriliği için kullanılacak bir vakum ekstraksyon cihazı (penis pompası) nasıl olmalı? Şimdi bu sorunun cevabını maddeler halinde verelim;

Haznesi Dar Olmalı

Silindir ismiyle de bilinen hazne kısmı dar olan penis pompalarında vakum dağılmadığı için daha hızlı sonuç almaya yardımcı olabilir.Çünkü dar bir bölgeden geçen hava vakumun dağılmasını önler.Silindir yarıçapı 4,5-6 cm arası olan ürünler idealdir.

Haznesi Kısa Olmalı

Çoğu penis pompası 20-22 cm arası silindir boyuna sahiptir.Hatta 25 cm silindiri olanlar dahi mevcuttur.Ancak amacımız penis büyütme olmadığı için bu kadar uzun bir silindire gerek yoktur.Bir önceki maddede açıkladığım üzere silindirin dar ve kısa olması penisi düzleştirmede ekstradan bir katkı sağlayacaktır.


Otomatik Modelleri Tercih Edin

‘’En iyi penis pompası hangisi?’’isimli yazımda penisi büyütmede kullanılan pompaların medikal olanlarını sıralamıştım.O yazımda önerdiğim modellerden birisi de medikal olmamasına rağmen otomatik pompaydı.

Pilli veya şarjlı otomatik pompalar kullanım kolaylığı sağladığı için penis eğriliği tedavisinde avantajlı konuma sahiptirler. 

Sertifikalı Pompa Kullanın

Piyasada ve seks shop mağazalarında satılan penis pompalarının büyük kısmı medikal değildir ve sağlığa zarar veren kimyasallar içerirler.

Aldığınız penis pompasında;CE Sertifikası,antialerjik malzemeden yapılmış olması ve fitalat içermemesi gibi özelliklere dikkat edin.

Aşağıda penis eğriliği tedavisinde kullanılabilecek kaliteli bir penis pompasının resmi yer almakta.


Tavsiye:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli penis pompaları satılmakta.Sağlığınıza ve gizliliğinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop Vakum Pompalar sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top