Penis Pompası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Şey


Vakum Pompa Kullanacaklara 5 Tavsiye

‘’En iyi penis pompası hangisi?’’ isimli yazımda,vakum pompaların hangi cinsel sorunların tedavisinde kullanıldığını açıklamış ve bazı tavsiyelerde bulunmuştum...

Bu yazımda ise,penis büyütme veya başka bir nedenden dolayı penis pompası satın almak isteyenlere önerilerim olacak.Çoğu satıcı firmanın söylemediği (ve hatta bilmediği) teknik konular,penis pompasından istenilen sonucu elde etmeye neden olabiliyor.

Şimdi sırasıyla en sık yaşanan penis pompası kullanım sorunlarını ve bu sorunları nasıl ortadan kaldırabileceğimizi açıklayalım;

Testisin Silindir İçine Kaçması

Belki tuhaf gelecek ama,en sık yaşanan penis pompası kullanım sorunlarından birisidir...Özellikle giriş kısmı geniş olan pompalarda daha sık yaşanır.Vakumlanan penisle birlikte,yumurtaların biri veya ikisi birden silindirin içerisine kaçar,ağrı nedeniyle kullanımı imkansız hale getirir.

Bu sorunu aşmanın en kolay yolu ise penis halkası kullanmaktır.Penisin köküne takılacak silikondan yapılmış kaliteli bir penis halkası,testislerin vakum pompa tüpünün içerisine kaçmasını engeller.

Diğer bir kullanım tekniği ise,yumurtaları halkanın içerisinden geçirmektir.Bu kullanım ilkine göre daha iyi sonuç verir.


Pompa Başlığının Yırtılması

Vakum Pompa başlıkları sürekli kullanımda çabuk yıpranırlar.Bir pompa başlığı kullanana göre değişmekle birlikte,2 ay civarı dayanır.6 ay düzenli kullanım önerildiği hesaba katılırsa,6 ayda 2-3 pompa başlığı eskitmek doğaldır.

Pompa alırken çoğu firma yedek giriş başlığını ücretsiz gönderir.Satın aldığınız seks shop böyle bir hizmet sunmuyorsa,bedava yedek başlık için ısrarcı olmanızı tavsiye ederim.

Yedek başlıkta diğer bir husus ise,şeklidir...Bazı pompa başlıkları suni vajina şeklindeyken bazıları da düzdür.Seçimi tamamen zevke ve tercihe kalmış bir konudur.


Pompanın Hava Kaçırması

Kasıklara yaslanarak kullanılan penis pompası bazen tene temas ettiği yerden hava alır ve vakumlama yapamaz.Genellikle kalitesiz ve ucuz penis büyütücü pompalarda yaşanan bir sorundur.

Bu sorunu gidermenin yolu ise,kasıklara dolgulu temas sağlayan kalın giriş başlığı kullanmaktır.Suni vajina yedek başlık bu sorunu çözmek için idealdir.

Tetik veya Çekme Kolunun Kırılması

Manuel pompalarda iki tür vakum uygulama mekanizması vardır.Birisi basmalı olan tabancalı model,diğeri ise parmaklarla çekilen çekmeli model.Bir de ucuz pompalarda kullanılan tabancasız balonlu vakum mekanizması vardır ancak, eski sistem olduğu için üretimi giderek azalmaktadır(alttaki resimde en sağdaki pompa).

Her ikisinde de kırılma&bozulma sorunu yaşanabilir.Böyle bir durumla karşılaşırsanız satıcı firma ile bağlantı kurup yeni ürün isteğinde bulunmanızı tavsiye ederim.

Bu sorunu hiç yaşamak istemiyorsanız da,en alttaki resimde yer alan çelik gövdeli medikal penis pompasını tercih edin.Biraz pahalı olsa da,asla kırılmayacak bir üründür.

Basın Göstergesinin Çalışmaması veya Yanlış Çalışması

Medikal vakum pompaların taklidi olan ucuz penis pompalarında sıklıkla karşılaşılan bir sorundur...Kalibre edilmemiş,hatta sırf aksesuar olarak konulmuş basınç göstergeleri bir işe yaramaz,kademeli ilerleme olanağı sağlamaz.


Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli medikal penis pompaları satılmakta.Mahremiyetinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop ‘’vakum pompalar’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top