Penis halkası nedir?Penis halkası ne işe yarar?


Penis halkası nedir ,nasıl kullanılır?

Erkeklerin cinsel performansını artırmaya yardımcı olan en popüler seks oyuncaklarından birisi de penis halkasıdır...Bu yazımda ;

Penis halkaları ne işe yarar?

Penis halkası nasıl kullanılır?

Penis halkası kullanmanın sağlığa zarar var mı?

Penis halkası işe yarıyor mu?

Penis halkası türleri nelerdir?

Sorularını yanıtlayacağım...Hazırsanız başlayalım;


Penis halkası ne işe yarıyor?

Penis halkası, erekte olmuş(kalkmış) penisin köküne takılarak kan akımını yavaşlatıyor,bu suretle kanın peniste kalarak,daha iyi sertleşme sağlanmasına ve daha geç boşalma yaşanmasına yardımcı oluyor.

Penis halkası nasıl kullanılır?

Penis halkası, ilişkiye girmeden yaklaşık 5 dakika önce erekte olmuş penisin köküne takılarak kullanılır.Bazı penis halkaları penisin orta bölümlerine de takılabilir.

Penis halkası ile sevişmek penise zarar verir mi?

Penise uyguladığı basınçtan dolayı daha sert ve kalın bir penis elde edilmesine yardımcı olan penis halkaları genellikle esnek malzemeden yapılırlar ve sağlığa bir zararları yoktur.

Penis halkası işe yarıyor mu?

Evet,sertleşme ve erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde ilişki anında bu sorunların semptomatik (geçici) olarak çözülmesine yardımcı oluyor.


Kaç çeşit penis halkası vardır?

Onlarca çeşit penis halkası vardır dersek yalan olmaz...Ama en çok kullanılan ve tavsiye edilen hiyenik silikondan yapılan esnek penis halkalarıdır.Bunun haricinde kauçuk,plastik hatta metal penis halkaları bile vardır.

Son yıllarda titreşimli ve klitoris uyarıcı penis halkaları da satışa sunulmuştur.

Penis Halkası ile penis kılıfı arasındaki fark nedir?

Penis kılıfları ,penisi içine koyarak daha büyük ve kalın bir penis elde etmeye yardımcı olan seks oyuncaklarıdır.Görevi ve işlevi penis halkasından farklıdır.Ancak genellikle bu iki erotik oyuncak birlikte kullanılırlar.Yani,köküne penis halkası takılmış,ucunda dolgulu bir kılıf olan penisle sevişmek,kadın için daha büyük ve kalın bir penisi garanti ederken,erkek için de özgüveni artırıcı etki yapar.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli penis halkaları ve penis kılıfları bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’Penis Kılıfları &Penis Halkaları ‘’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/halka-kiliflar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top