Prostat Orgazmı Nedir Nasıl Yaşanır?


Erkeklerde prostat bezi uyarımı nasıl yapılır?

‘’Erkekler için zevkli mastürbasyon tüyoları’’ isimli yazımda anal uyarımı masturbasyona dahil etmeyi bir başlık olarak ele almıştım...Erkek takipçilerimden gelen sorular nedeniyle,daha ayrıntılı bilgilendirmede bulunmak için ‘’prostat uyarımını’’ ayrı bir başlık olarak ele alma gereği duydum.

Bu yazımda, prostat uyarımına dair tüm merak edilenleri soru-cevap şeklinde ele alıp yanıtlayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Prostat Bezi Nedir?

Prostat bezi,işlev itibarıyla meninin salgılanmasında rol oynayan bir dokudur.Ancak elle veya seks oyuncağı ile uyarılması çoğu erkeğe zevk verir.Bu nedenle erkeklerin G Noktası olarak da adlandırılır.Aşağıda Prostat bezinin parmakla nasıl bulunacağı resimli olarak anlatılmakta.


Neden erkekler prostat uyarımından tahrik olurlar?

Bu sorunun cevabı aslında basit...Prostat bezi Sinir uçları açısından zengindir.Dolayısı ile uyarılması,erkeklerin uyarımdan zevk almasına ve penisin daha fazla sertleşmesine neden olur.

Prostat bezi uyarımı nasıl yapılır?

Prostat bezi anüsten 4-5 cm içeride,anal kanalın ön duvarında (penis tarafında) yer alır.Parmakla veya prostat uyarımı için özel üretilmiş olan sex oyuncakları ile (anal tıkaç ve anal vibratör) uyarılabilir.


Prostat Bezi İçin kullanılacak seks oyuncakları nelerdir?

Prostata kolay erişmek özel olarak tasarlanan prostat uyarıcı anal tıkaçlar (anal plug da denir) ve anal vibratörler eğimli yapıdadırlar ve uyarımı garanti ederler.


Prostat uyarımı sadece mastürbasyon esnasında mı yapılır?

Hayır,eş veya sevgilinizle cinsel ilişkiye girdiğinizde de yapabilirsiniz.Örneğin; prostat uyarıcı bir anal tıkacı anüsünüze yerleşitirip aynı anda cinsel ilişkiye girebilirsiniz.


Prostat uyarımından zevk almak eşcinsellik belirtisi midir?

Diğer bazı yazılarımda da ele aldığım üzere,anüs veya prostat bezi uyarımından tahrik olmak gay’lik belirtisi değildir...Eşcinsellik bir kimliktir ve sadece anal uyarımdan zevk alınması nedeniyle kimse gay olmaz.

Prostat uyarımında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Evli veya sevgilisi olan bir erkekseniz ideal olan partnerinizle konuşup,onu da bu heyecana dahil etmektir..Bu şekilde bir anal uyarım size daha fazla zevk verecektir.Anal tıkaç,anal vibratör veya belden bağlamalı dildo ile prostat bezinizi uyarabilir.

Eğer partneriniz yok ise veya var ama yanlış anlaşılmaktan korkuyorsanız,kendi başınıza deneyimleyebilirsiniz.


Her iki durumda da yapılması gerekenler;

- Uyarımdan önce anal temizlik tam olarak yapılmalı ve anal kanal boş olmalı.

- Öncesinde rahatlamak için anüs,perineum ve testisler kaliteli bir masaj yağı ile okşanarak istek artırılmalı.

- Anal kullanım için özel üretilmiş olan anal rahatlatıcı veya anal kayganlaştırıcı kullanılmalı.

- Anüsten çıkan seks oyuncağı başka bir amaç için kullanılmamalı.

- Prostat uyarımının tüm aşamalarında hassas olunmalı,yavaş hareket edilmeli.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta prostat uyarımı için özel olarak üretilmiş anal tıkaçlar ve anal vibratörler bulunmakta.

Mahrem Shop ‘’ANAL PLUGLAR’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com/urun-kategori/anal-urunler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top