Seks Esnasında Yaşanan 5 Büyük Talihsizlik!


Sevişirken Başınıza Gelme İhtimali Olan 5 Sorun

Büyük bir hevesle başlayan cinsel ilişki sırasında ortaya çıkan bazı cinsel ve fiziksel problemler sevişmenin yarıda kalmasına neden olabilmekte...Özellikle büyük bir emek ve çaba sonrası elde edilen karşı cinsle sevişirken ortaya çıkan bu tür sorunlar,deyim yerindeyse ‘’saç-baş yoldurmakta.’’

Esprili ve eğlenceli bir dille kaleme almaya çalıştığım ‘’en yaygın seks kazaları ‘’ yazım dilerim hoşunuza gider.Huzurlarınızda sıklıkla yaşanan top 5 seks kazaları!

Kramp

Başlığı gören çoğu okuyucumun ‘’Ben de de oluyor.’’ dediği,en yaygın cinsel ilişki talihsizliği...Özellikle zor pozisyonlarda ortaya çıkan kramp,seksi tam anlamıyla bir cehenneme çevirmekte.Hele de geçmeyen,nükseden kramp ağrısı,cinselliğin yarıda bırakılmasına neden olmakta.


Diz ve dirsek soyulması

Özellikle sentetik zeminlerde misyoner pozisyonunda sevişirken erkeklerde ortaya çıkan bir sorundur...Yatakta seksten sıkılan çiftler,ilişkiyi evin farklı noktalarına taşımak isterler.Halının üzerinde veya çıplak zeminde seks yaparken erkeğin diz ve dirsekleri zemine temas ederek tahriş olur.O an alınan zevkten acı duyulmaz ama bir süre sonra yanma ve sızlama hisleri erkeğin odağının dağılmasına sebebiyet verir.


Penis tahrişleri

Özellikle gençlerin ilişkiye girmeden yaşadıkları cinsellikte meydana gelen bir sorundur...Kısaca özetlemek gerekirse;Temizliği jiletle bir-iki gün önce yapmış bir vajina ve o bölgeye sürtünerek orgazm olmaya çalışan penis...Sonuç kaçınılmaz olarak; kızarıklık,acı ve yanma...


Ağız ve dil uyuşması

Erkeğin erken boşalmamak için geciktirici krem veya sprey sıktığı penise partnerinin oral sex yapması sonucu yaşanan bir talihsizliktir.

Traji-komik bir durumdur.Kadın tecrübeli değilse ne olduğunu anlayamaz.Ağzı,dili ve dudakları uyuşmuştur.Konuşmakta ve yutkunmakta zorluk yaşar.Erkek her şeyin farkındadır ama suçluluk ve çaresizlik hisleriyle kıvrandığı için sesini çıkaramaz. 


Çürükler

Sıklıkla kadınların boyun ve göğüs bölgelerinde görülen,genellikle saklamak içinde fondöten sürülen en yaygın seks sonrası problemidir...Sabah işe giderken nasıl kapatılacağı düşünülen,yaz ortasında boğazlı kazak giydiren bu gaflet abidesi,erkeklerin sekste kendini kaybetmesi nedeniyle yaşanır.

Sizinde aklınıza gelen veya yaşadığınız seks kazaları var ise,gönderin yayınlayalım.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top