Seks Shop Alışverişinin Püf Noktaları


Sex Shop Alışverişi Nasıl Yapılmalı?

Bir diğer yazımda güvenilir erotik shop nasıl anlaşılır? Konusunu ele almıştım...Bu yazımda ise,mahremiyeti deşifre etmeden sağlıklı ve ekonomik seks oyuncakları almanın yollarını açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

1-Yerinde Görerek Alın

İdeal olan bir sex shop’a gidip görerek ürün almak...Ancak seks shoplardaki erkek egemenliği,kadınların ve evli çiftlerin görerek ürün almasının önündeki en büyük engel...İstanbul,Ankara,İzmir,Adana gibi büyük illerimizde dahi kadınların çalıştırdığı erotik shop bulmak imkansız.

Bir diğer olumsuzlukta kadın sex shop çalışanlarına bazı kendini bilmez erkekler tarafından yapılan sözlü ve telefon tacizleri.

Bu iki sorun nedeniyle,kadınların,çiftlerin bir sex shopa gidip alışveriş yapması çok zor oluyor..Geriye tek seçenek kalıyor;O da internetten sipariş vermek.


2-İnternetten Satış Yapan Seks Shop’un Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Her şeyden önce,internet sitesi o firmanın yüzüdür...Sitenin kalitesi,ürün görselleri,ürün açıklamaları,blog yazıları,dil ve imla kurallarına uyum,o erotik shop'un güvenilir olduğunu anlamanın ilk yoludur.

Bir örnekle açıklayayım;Diyelim vibratör alacaksınız ve internette sex shoplara bakıyorsunuz.Bir siteye girdiniz,fiyatlar oldukça ucuz ama site tasarımı berbat,resimler kalitesiz,yazım ve imla hataları oldukça fazla,iletişim sayfasında sabit bir telefon yok,adres yok...

Böyle bir shop'tan alacağınız üründen pişman olma olasılığınız çok yüksektir.

3-Ne İstediğinizi Net Olarak Belirleyin

Ne istediğini bilmeyen müşteriye kendisi dahil kimse yardımcı olamaz...Almak istediğiniz ürün veya ürünleri net olarak tanımlarsanız hem sitede gezinmeniz kolay olur hem de müşteri temsilcisi sizi doğru ürünlere daha kolay yönlendirir.


4-Aşırı Ucuz Ürün Satan Firmalara İtibar Etmeyin

Beğendiğiniz bir dildo veya vibratörü çoğu firma 100TL’ye satıyor ama bir firma 60 TL fiyat yazmış..Tavsiyem;O seks shoptan alışveriş yapmayın!Çünkü her sektörde olduğu gibi sex shop sektöründe de bir fiyat/kar oranı vardır.Aşırı ucuz satan bir seks shopun taklit ürün göndermesi yüksek ihtimaldir.

5-Siparişlerinizi Kontrollü Teslim Şartıyla İsteyin

Müşterinin aldığı üründen farklı ürün gönderen sahtekarlar maalesef bu sektörün imajını zedelemekte...En güvenilir,en çok tavsiye edilen seks shoptan alışveriş yapsanız bile ‘’Kontrollü Teslim’’ isteyin.

Kontrollü Teslim ne demek,kısaca açıklayayım;Şubede veya kapıda ödeme yapmadan önce kargo içeriğini açıp,ürünleri inceleyip sonrasında para ödeme seçeneğine kontrollü teslim deniliyor.

Bu hizmeti ancak işini dürüst yapan,kendine güvenen firmalar sunar.Kargo şubesinde veya kapıda görevlinin önünde kutuyu nasıl açayım? Diye endişelenmeyin sırtınızı dönün,bir köşede bakın içine.Eğer aldığınız üründen farklıysa gelen ürün,yanınızda bir kargo poşeti ve büyük boy poşet olsun.İçine koyun ürünleri,koli bandıyla bantlayın ve iade fişi doldurup o şekilde iade edin.


6-Hakkınızı Arayın

İnsanlar seks shop alışverişinde dolandırıldıklarında maalesef teşhir olmamak adına seslerini çıkartmıyorlar...Dolandırıcılarda bu durumu bildikleri için faaliyetlerine devam ediyorlar.Oysa,atacağınız birkaç etkili adım bile bu insanları yıldırmaya yetecek...Örneğin;İnternette yer alan paylaşım sitelerinde,şikayet sitelerinde,forumlarda bu firmaları teşhir edebilirsiniz...

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop,ağırlıklı olarak kadınlara ve çiftlere hizmet veren bir erotik shoptur...Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni güvenle alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için linki tıklayabilirsiniz;  http://mahremshop.com 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top