Seks Turizminde Öne Çıkan 5 Şehir


Seks Turizmi İçin En Çok Ziyaret Edilen Ülke Ve Şehirler

Seks turizmi,dünyadaki yıllık turistik harcamaların yaklaşık %20’sini oluşturmakta...Bu rakama,seks odaklı olmayan seyahatlerde yaşanan kaçamakları da eklersek,oran %30’ları bile geçmekte.

Cinsel temalarla öne çıkan,seks turizminde ana destinasyon kabul edilen ülke ve şehirler hangileri? Sorusunun yanıtını merak edenler yazının devamına buyursun;

Seks turizmi için en fazla tercih edilen ülke ve şehirler;

Tayland 

Şüphesiz sex turizmi denilince ilk akla gelen ülke Tayland,ilk şehir ise başkent Bangkok...2.Dünya savaşı esnasında asya-pasifikte görev yapan  Amerikan deniz piyadeleri cinsel ihtiyaçlarını çok yoksul ama bir o kadar da  güler yüzlü olan Thai kızları ile gideriyorlardı.

Budist inancın etkisiyle cinselliğe sıradan bir olgu gibi bakan asya pasifik toplumları,bu işten para kazanıldığını görünce, işi ticarete döktüler.

Evlerine dönen A.B.D askerleri masum ve sevimli Taylandlı kızları unutamadılar,eş-dost herkese anlattılar...Kulaktan kulağa yayılan bu seks efsanesi,kısa bir süre içerisinde Tayland’ı seks turizminin merkezi yaptı.

Pattaya,Bangkok ve Phuket öne çıkan şehirler oldu.Özellikle barlarda yapılan ‘’go-go showlar’’erkeklerin aklını başından aldı ve hala da almaya devam ediyor.

Türklerin ’de en popüler tatil seçeneklerinden birisi olan Tayland,eskisi kadar olmasa da halen en çok beğenilen seks cennetlerinden birisi.


Amsterdam/Hollanda

Hollanda genel itibarıyla rahat ve özgür bir ülke.Amsterdam ise,her açıdan özgürlüğün dorukta yaşandığı marjinal bir başkent!

Yasal uyuşturucu kafeler,red light street ismiyle bilinen ünlü seks sokağı,hepimizin malumu olan mekanlar.

Saint Petersburg/Rusya

Moskova ve bir çok Rus şehri,90’lı yılların başından itibaren cinselliği bir gelir kapısı olarak kullanmaya başladı...Bunda,o dönemlerde yaşanan siyasal ve ekonomik dönüşümün etkisi büyüktü.Halk yaşamını idame edebilmek uğruna,komşu ülkelere çalışmaya gidiyordu.Çalışmaya gidenlerin önemli kısmı ise seks işçisi rus kızlardı.

Seks için gelinen ana ülke ise Türkiyeydi...Özellikle Artvin,Trabzon ve Samsun,90’lı yıllarda yaşanan bu durumdan olumsuz etkilendi,çok yuva Rus kızları uğruna yıkıldı...

St.Petersburg’un yıldızı ise 2000’li yılların başında parlamaya başladı.Kuzey Avrupa esintileri taşıyan bu şahane şehirde neredeyse çirkin insan görmek dahi imkansızdır!


Prag/Çek Cumhuriyeti

Yıkılan doğu bloku ülkelerindeki yaşanan toplumsal yıkım,Pragı’da sex sembollerinden birisi yaptı.Genetik olarak çok güzel olan Çek kızları kolay yoldan para kazanmak için seks turizmini tercih edince,ülke uzun bir süre Avrupa’da seksin başkentliğini üstlendi.

Gelişen ve toparlanan ekonomi ile birlikte,Prag yeni bir imaja bürünmeye çalışsa da,muhteşem fiziğe sahip çek kızları ile güzel vakit geçirmek isteyen erkekler halen dünyanın dört bir yanından Prag’a akmakta.

Rio/Brezilya

Rio De Janeiro,karnavalı ile ünlü olduğu kadar,özgür cinsellik anlayışı ile de öne çıkan bir şehir...Eşsiz güzellikteki Rio,eğlencenin her türlüsüne açık bir şehir.

Latin kızların kıvrak dansları,esmer tenli erkekler,diğer ülkelerden kadın,erkek ve eşcinsel turistleri Rio’ya çekmekte.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top