Sekse Aşırı Düşkün Erkekle Evli Olan Kadınlara 5 Tavsiye


Kocam Her Gün Sevişmek İstiyor Ne Yapmalıyım?

Eşi veya sevgilisi her gün cinsel ilişki isteyen kadınlar için hayat gerçekten zordur...Çünkü,her şeyin olduğu gibi,seksin de fazlası zararlıdır.

Eğer partneriniz,sizin duygusal ve fiziksel durumunuza aldırmadan,canı her sex istediğinde sizinle sevişmek istiyorsa,bu yazı işinize yarayabilir.

Öncelikle,bir ilişkide normal olarak tanımlanan cinsel ilişki sıklığını açıklayayım;

‘’Haftada kaç kez sevişmek gerek?’’ isimli yazımda detaylı olarak açıkladığım üzere,bu sayı ve sıklık tamamen çiftlerin karşılıklı uyuma bağlıdır.Mutlaka bir sayı vermem gerekirse,evli bir çiftin ayda 6-12 kez seks yapması dünya ortalamasına göre normal kabul edilebilir.Yani haftada 2-3 kez seks yapmak makuldür.

Haftanın her günü,hatta günde birden fazla seks yapmak isteyen kadın veya erkek ise,karşısındakini fiziksel ve ruhsal anlamda yorabilir...

Böyle bir eşle evliyseniz işte yapabilecekleriniz;


Hastalık İhtimalini Göz Ardı Etmeyin

‘’Acaba seks bağımlısı mıyım?’’ isimli yazımda,psikolojik bir sorun olarak sex bağımlılığını ele almıştım.Giderek yaygınlaşan seks bağımlılığı,hem kadın hem de erkekler için psikiyatrik anlamda tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Kocanızın yahut erkek arkadaşınızın,duygudan yoksun cinsel istekleri varsa,sizin beklentilerinizi veya cinsel isteklerinizi önemsemiyorsa,ve en önemlisi;sizi bir seks objesi olarak gördüğünü hissediyorsanız,o bir seks bağımlısı olabilir...

Bu durumda yapılması gereken en iyi şey,partnerinizle durumu konuşmak ve bir uzmana başvurmak olacaktır.Eğer psikiyatra gitmeye ikna olmaz ise,siz tek başınıza gidip,onunla yaşamı nasıl daha sürdürülebilir kılacağınıza dair öneriler alabilirsiniz.


Her Cinsel İlişki Teklifinde Açık İletişim Kurun

Daha dün seviştiniz,bugün ise iş yerinde yoruldunuz veya can sıkıcı şeyler yaşadınız...Kocanız yine her zamanki gibi yatağa girer girmez,sizinle seks yapmak istediğine dair sözel veya bedensel emarelerde bulunuyor...

Bu durumda,onun erkeklik gururunu rencide etmeden,kalp kırmadan,kendi bireysel duruşunuzu sergilemeniz önemli.Çünkü,istemeden yaşanan her cinsellik aslında bir tecavüzdür.

Elbette böyle bir sorundan dolayı boşanmak anlamsızdır ama,kişilik haklarınızı,kadınlık onurunuzu da çiğnetmemeniz gerekir.Yoksa giderek size saygısı azalacaktır.Çünkü;kendine saygı duymayana (kocası dahil) kimse saygı duymaz.

Açıklayıcı,suçlamayan,yargılamayan,sadece kendinizi ifade eden cümlelerle,o anki duygu ve düşüncelerinizi eşinizle paylaşın.İlk başta öfke ve kızgınlık olsa da,giderek bu duruma alışacaktır.


Onu Deşarj Edecek Aktivite ve Aksiyonlara Odaklanın

Bir insan,belirli bir alanda enerjisini tüketirse,doğal olarak diğer yaşam alanları için harcayacağı enerji azalacak ve dinlenmek isteyecektir.

Kocanızın veya sevgilinizin çok enerji harcayacağı,mümkünse adrenalin salgılatan hobiler ve eğlencelerle ilgilenmek,cinselliğe zihninde ayıracağı öncelik ve önemi azaltacaktır.Bu aktivitlerin neler olabileceği tamamen size ve eşinizin ilgi alanlarına bağlı.Örneğin;Uzun doğa yürüyüşleri veya maça gitmek ilk aklıma gelenler.

Mastürbasyon Yapmasına Olanak Sağlayın

Sizi aldatmayan,sadece sizinle cinsellik yaşamak isteyen (deyim yerindeyse) azgın bir kocanız varsa,ona da anlayış göstermek gerekir.Çünkü,eğer bir hastalığı yokken sadece hormonal özellikleri nedeniyle sekse düşkün olabilir.

Hatta,aşırı testosteron salgılayan bir erkek,çoğu kadının hayalini bile süsler...Erkeklik hormonu fazla salgılanan erkeğin,size sadık olarak yardımcı seks oyuncakları ile tatmin olması,özdoyurum (mastürbasyon) yapması kabul edilebilir bir şeydir.Ona anlayışla yaklaşın,mümkünse enerjisini sizden alıp,oraya kaydırması için teşvik edin.


Kocanızın Cinselliğe Olan Düşkünlüğünü Kimseyle Paylaşmayın

Arkadaş ortamlarında,günlerde veya diğer toplu alanlarda,eşinizin seks performansı hakkında konuşmayın.Çünkü,toplumda maalesef cinsel açıdan tatmin olamayan kadın sayısı sizden fazla...

Yanlış anlaşılmasın ancak,sırf bu türlü gereksiz konuşmalar nedeniyle eşini başka kadınlara veya en yakın arkadaşlarına kaptıran hatırı sayılır miktarda dul kadın var...

Tavsiye;Eşinizi ve sizi mutlu edebilecek mastürbasyon ürünleri ve diğer seks oyuncakları,sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta satılmakta.Gizliliğinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top