Sekste Tecrübeli Kadın Nasıl Anlaşılır?


Çok sevişen kadın nasıl belli olur?

Öncelikle belirtmeliyim ki,bu yazı,cinselliğe düşkün olan kadın ve genç kızları yargılama yazısı değil...Herkesin libidosunu belirleyen fiziksel ve psikolojik faktörler vardır...Bu etkenler,bazı insanların sekse daha düşkün olmasına neden olabilirler.

Bu yazımda,erkeklerin eşleri veya sevgililerinin geçmişi hakkında en çok şüpheye düştüğü konuyu ele alacağım; ’’Karım & Sevgilim benden önce çok erkekle birlikte oldu mu,bunu nasıl anlarım?’’


Bir kadının sekste tecrübeli olup-olmadığını anlamanın yollarını açıklamadan önce,değerli erkek okuyucularıma bir tavsiyem var;Eşinizi,sevgilinizi mazisi ile değerlendirip,onun hakkında mesnetsiz duygu ve düşüncelere kapılmayın...

Çünkü çoğu kadın, erkekler gibi ‘’kuru bir cinselliğin’’ esiri değildir.Eğer sevgiliniz veya eşinize aşıksanız, bu aşk karşılığında sevgi ve değer görüyorsanız,geçmişin defterlerini açmak size ve ilişkinize üzüntüden başka bir şey katmaz.

Bu ufak tavsiyeden sonra,konumuza başlayalım;

Çok seks yapmış kadını anlamanın yolları

1- Sürekli sizi konuşturuyorsa

Cinsellikte tecrübeli bir kadın,karşısındaki erkeğin sınırlarını bilmek ister...O sınırları öğrendiğinde,beklentinize uygun yaklaşım sergler.Seks hayatında dairsürekli sorular soran,özelinizi merak eden,uç fantezi ve zevklerinizi öğrenmek isteyen bir kadın genellikle sekste deneyimlidir ve sizin onunla ne kadar uyumlu olacağınızı merak ediyordur.


2- Kadınlara ilgisi varsa

Cinsel arzuları yüksek olan ve/veya cinsellikte tecrübeli olan çoğu kadın,güzel kadınları çekici bulur...Şaka ile karışık seksi bir kadın görünce onunla sevişmek istediğini dahi söyleyebilir.Bu durum anormal değildir.Yapılan bilimsel anketler,libidosu yüksek ve cinsel deneyimi fazla olan kadınlarda lezbiyen eğilimlerin daha fazla olduğunu kanıtlamaktadır.


3- Göğüsleri sarkmışsa

Göğüs sarkmasının tek nedeni fazla sevişmek değildir.Fiziksel ve genetik yapı,sutyen kullanmamak gibi faktörler de memelerin sarkmasına neden olabilirler.Ancak,ortada herhangi fiziksel bir neden yokken,genç bir kızın veya yeni evli kadının göğüslerinin sarkmış olması,fazla seviştiğinin belirtisi olabilir.


4- Anal seks seviyorsa ve kolay anal ilişkiye giriyorsa

Ters ilişki çoğu kadın için tabudur...Bir kadını arkadan ilişkiye girmeye ikna etmek oldukça zordur.Bu zorluğa rağmen partneriniz anal seksten zevk alıyorsa ve acı duymadan anal ilişki yaşıyorsa,geçmişte fazla ters ilişki yaşamış olabilir.Bunula birlikte, yine fiziksel ve genetik etkenler nedeniyle anal bir genişleme söz konusu olabilir.bu nedenle her kadını bu kategoriye koymamak gerekir.


5- Mükemmel oral seks yapıyorsa

Anal sex gibi oral sekste tecrübe ile gelişen bir cinsel gerçekliktir...Penisi ustalıkla kontrol eden,dilini dudaklarını kusursuz şekilde kullanan,oral seks yaparken kendine geçen,erkeğini mest eden bir kadının seks deneyimi yüksek olabilir.


6- Aşırı derecede teşhirci ise

Çoğu kadın dozunda bir teşhircilik yapıp,çevresindeki insanların ilgisini çekmek ister...Bu doğadaki tüm dişilerde görülen bir beğenilme ve arzu edilme dürtüsüdür.

Ama bir kadının veya genç kızın erkekleri baştan çıkaracak derecede teşhircilik yapması,erkeklerin azdığını görüp bundan haz duyması beğenilme dürtüsünün bir adım ilerisidir.


Yukarıda sıraladığım belirtiler,çok sevişmiş bir kadını anlamanıza yardımcı olabilir.Ama iki uyarım olacak;Birincisi;Kadının vajinasının dar veya geniş olması onun fazla cinsel ilişkiye girdiğine dair bir gösterge değildir.Çünkü her kadının vajina anatomisi farklıdır.Yeni evli bir kadının vajinası çok geniş olabilirken,yıllardır evli olan bir kadının vajinası dar kalabilir.

İkinci konu ise;Yazıma başlarken de belirttiğim gibi,seviyorsanız ve seviliyorsanız bu tür kuruntuları bir yana bırakın...Aşkın ve mutluluğun tadını çıkarın.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Sekste tecrübeli erkek nasıl anlaşılır? http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Sekste-tecrubeli-erkek-nasil-anlasilir/6798

Bu Makale Tam Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top