Seksten Daha Fazla Zevk Almanın Yolları


Zevkli Seks Tüyoları

Eğer bireyin kendisinde psikolojik anlamda bir sorun yoksa,partneriyle arasında cinsel ve bedensel bir çekim varsa, cinsel ilişkiyi daha eğlenceli hale getirmek,atılacak bir kaç basit adımla mümkün olabilir...

Bu yazımda,hem kadınlar, hem de erkekler için seksten daha fazla zevk almanın inceliklerini açıklayacağım.

Seksi Daha Ateşli Yapmanın Püf Noktaları

Bedeninizle Barışık Olun

Çoğu insan bedensel anlamda kendisini beğenmediği için cinsellikten kaçıyor...Hatta İngiltere’de yapılan bir ankete katılan kadınların bir kısmı,kendi bedenlerinden utandıkları için cinselliğe soğuk baktıklarını,mümkünse eşleri ile karanlıkta sevişmek istediklerini belirtmişlerdir.

Kilo,kendini güzel ve çekici bulmamak,bir organını veya vücut bölgesini beğenmemek gibi nedenler,kadınların seksi sönük yaşamasına sebebiyet vermekte.

Erkeklerde ise;Penis boyu takıntısı,göbek,erken boşalma kaygısı seksi bir an önce bitirme isteğini tetiklemekte.

Oysa,sadece cinsellik alanında değil,hayatın tüm alanlarında kendisiyle barışık insanların daha başarılı ve mutlu olduğu bilinen bir gerçek...Hiç birimiz ne mankeniz ne de porno yıldızı...Toplumun %1’inde görülen bedensel ve cinsel özellikleri kendimize ölçü olarak alıp,yetersizlik ve mutsuzluk yaşamaktansa,değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirip,değişmeyenleri en iyi şekilde kullanmayı öğrenirsek,cinsellikten alacağımız keyif artacaktır.

Örneğin;Bir erkek penis boyunu belki 13 cm’den 20 cm ye çıkaramaz.Bu,şu anki teknolojiyle imkansızdır.Ama kasık yağlarını eritirse,kaliteli bir penis pompası kullanırsa,düzenli sporla fit bir görünüme kavuşursa,penis boyu 15-16 cm’ye çıkar, özgüveni artar ve daha iyi sevişir.


Cinsellikten Beklentilerinizi Net Olarak Tanımlayın

Çoğu birey,cinselliği iki cins arasında üreme organlarının birbirine teması yoluyla yaşanan orgazm olarak standardize eder...Hatta cinsel zevki sırf bu temelde ele alıp,başka her türlü dürtüsünden utanan insan sayısı %80 civarındadır.

Ancak gözden kaçan veya görmezden gelinen konu şu;Cinsellik,cinsel birlieşme ile sınırlı bir kavram değildir...Seksi de içine alan,daha bütünsel bir alandır.Ne demek istediğimi bir örnekle açıklayayım;

Daha önce eline erkek eli değmemiş,sadece evlendiği adamla cinselliği yaşamış ve yaşamaya devam eden bir kadın,kocasından başka erkekleri seksüel anlamda merak edebilir.Başka erkekle sevişmenin nasıl bir duygu olduğunu düşünüp mastürbasyon yapabilir.Bu duygu ve düşünceleri normaldir.Elbette bu merakını gidermek için başka erkeklerle yatsın filan demiyorum!

Ama bazı ufak değişikliklerle kocasıyla yaşadığı cinsellikte,ihanet etmeden benzer hazlar alması mümkün.Yeter ki cinsel arzularını tanımlasın,onlardan utanmasın ve mümkünse partneriyle seksten beklentilerini paylaşsın.


Yeniliklere Açık Olun

Hayatın her alanında olduğu gibi cinsellikte sürekli değişime uğrayan bir kavramdır...Yaşanan sosyal,ekonomik ve kültürel değişimler,cinselliğin hem kelime hem de içerik olarak evrilmesini sağlıyor.

Çok değil,daha 50 yıl önce dudaktan öpüşme,Anadolu insanı için iğrenç bir şeyken,şu an cinsel anlamda sevişmenin ilk adımının dudaktan öpüşme olduğu herkes tarafından kanıksanmış bir realite.

Seksi statik,belirli kalıpları olan bir olgu gibi ele almak hem bizi çağın gerisine iter hem de partnerimize ayak uydurmamamıza neden olabilir.

Sekste yeniliklere açık olmak demek tabi ki cinsel sapkınlık olarak düşünülmemeli.Mevcut legal sınırlar içerisinde,eş veya sevgiliyi aldatmadan,öz saygımızı yitirmeden yaşanabilecek şeyleri kastediyorum.


Seks Oyuncakları Kullanın

Cinselliği daha zevkli yaşamak için son tavsiyem ise;sex oyuncaklarını cinsel hayata dahil etmek.Çünkü,yetişkin oyuncakları kullanan çiftlerin daha ateşli ve heyecanlı seviştikleri kanıtlanmış bir gerçek.

Vibratör,dildo,belden bağlamalı,fantezi kostüm ve diğer erotik ürünler,farklı hazlar vererek,insanların içlerinde kalan isteklerin masumca dışarı çıkmasına olanak sağlıyorlar.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta cinsel hayatınızı renklendirmeye yardımcı olabilecek cinsel ürünler satılmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni,huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için bu yazıyı tıklayabilirsiniz.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top