Sert Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Hard Sex İçin En İyi Pozisyonlar 

Sert seksin sırları isimli yazımda,Fetiş&BDSM türü seksi ayrıntılı olarak ele almış ve bazı tavsiyelerde bulunmuştum...Bu yazımda ise;Sert sevişme için en çok tercih edilen pozisyon ve fantezileri resimli olarak açıklayacağım.

Erkek Eller Bağlı

Kadının ilişkide hakim (dominant) olduğu fanteziler için en çok kullanılan yöntemdir.9,5 hafta isimli filmle popüler olan bu fantezi dünyada hızla yayılmıştır.

Bu pozisyonda,Erkeğin elleri kelepçe ile yatağın her iki yanına bağlanır ve kadın üstte çıkar.Subdominant yani itaatkar olan erkektir.


Sandalyede Erkek Eller Bağlı

Bir önceki pozisyonun sandalye versiyonudur.Sandalyenin arka kısmında erkeğin elleri birleştirilerek kelepçe veya bağlam ipi ile bağlanır.


Tasmalı Erkek

Bir tasma ile erkek evcil hayvan gibi gezdirilir.Bu fantezide cinsel ilişki yaşanmaz ama psikolojik tatmin sağlanabilir(erkek değersizleşmek,kadın yönetmek istiyorsa).


Popo Kırbaçlama

Kadın yatakta doggy (domalma)pozisyonu alır.Erkek,kemer veya kırbaçla kadının poposuna vurur.Bu fantezide ana tema ‘’acı’’.Erkeğin sahip(dominanat),kadının köle olduğu bu fantezi için tavsiyem;Acının dozu karşılıklı anlaşmayla belirlenirse,Her iki tarafta seks bitince kendisini daha iyi hissedebilir.Aşırı zevkten dolayı kendini kaybeden erkek,ilerleyen dönemde kadının güvenini sarsabilir.O nedenle kontrollü ilerleyip karşılıklı mutabık kalınan bir acı seviyesi belirlenmesi faydalı olabilir.


Saç Çekme

Porno filmler sayesinde popüler olan,çoğu çiftin denediği bu yöntem,acı ile zevki aynı anda yaşayan kadının dişilik dürtülerini tatmin etmeye yardımcı olabilir.

Doggy pozisyonunda sert ve duygusuz sevişen erkek,kadının saçlarını bir elinde toplayıp onu geriye doğru çeker.

Kadını sekse doyurmanın püf noktaları isimli yazımda ele aldığım üzere,bazı dişilik içgüdülerini psikolojik anlamda doyurmak gerekir.Bu saç çekme eylemi de cinsellik esnasında psikolojik doyuma katkı sağlayabilir.Denemekte fayda var derim...


Bondage

Hard seksin en popüler uygulamalarından birisidir...Bondage,genel anlamda bağlamak olarak isimlendirilebilir ancak bazı detayları vardır.Kısaca özetleyecek olursam;El-ayak aynı anda bağlayan kelepçe,göz bandı ve ağız topundan oluşuan bir fantezi seti gerekir.

Bu şekilde bağlanan kadın, BDSM fantezilerinin ‘’B’’ sini yani bondage kısmını yaşar.Diğer kısaltma baş harflerinin anlamları ise şunlardır:B-Bondage, D-Dominant,S-Slave,M-Master


Erkek Popo Şaplaklama

Erkek yüzüstü yatar,kadın üzerine ters şekilde oturarak bir şaplak veya kırbaç yardımıyla poposuna vurmaya başlar,popo yanaklarını kızartana kadar vurmaya devam eder.Az önce de belirttiğim gibi,acının derecesi karşılıklı anlaşma ile belirlenirse isabetli olur.


Ayak Parmaklarını Emmek

Her kadın,hem erkek bu eylemi gerçekleştirebilir.Ayak yalayan veya emen taraf bu fantezide slave (köle)dir.Emdiren veya yalatan taraf ise master,yani efendidir.


Kadın Popo Şamarlama

Hem doggy pozisyonunda hem de cinsel birleşme yaşanmadan tekil olarak uygulanan bir fantezidir.Erkek eliyle veya bir şaplakla kadının popo yanaklarını kızartana kadar vurur.

Fetiş&BDSM türü seks fantezileri için en sık kullanılan ilişki pozisyonları ve uygulamalar bu şekilde özetlenebilir.

Tavsiye:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta Fetiş&BDSM türü sex fantezilerini yaşamanıza yardımcı olabilecek seks oyuncakları bulunmakta...

Mahrem Shop Fetiş &BDSM sayfasına gitmek için bu yazıyı tıklayabilirsiniz.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top