Sevişirken konuşulabilecek argo sözler


Sekste erkeğin hoşuna giden  argo ve küfürlü konuşmalar neler?

Uyarı:Bu yazı 18 yaşından büyükler içindir.

Cinsellik sayfasında yer alan‘’Sevişirken argo ve küfürlü konuşmak normal mi ?’’ isimli yazımda seks esansında argo konuşmayı tüm yönleri ile ele almış ve detaylı bilgilendirmede bulunmuştum...Bu yazımda ise, sevişirken argo ve küfür kullanmak isteyen ancak eşini veya sevgilisini kırmaktan korkan kadın ve erkekler için bir rehber hazırladım.

Sekste partnerini argo cümleler ve küfürle azdırmak isteyen kızlar,evli kadınlar ve erkekler  için hazırladığım bu örnek diyaloglar dilerim daha ateşli sevişmenize yardımcı olabilir...Kadınlar için argo sevişme sözlerini ve cümlelerini sırasıyla inceleyelim;


Yatakta kullanılabilecek argo kelimeler ve cümleler

*Bir  o...  gibi becerilmek istiyorum! Beni o... yap! ( her erkek bunu duymak ister...ayrıca yatakta fahişe gibi hissetmek çoğu kadının bilinçaltı isteklerindendir,dolayısı ile sizi de baştan çıkaracaktır)

*İşini bitir ve s..tir git ! (Bu cümleyi kurarken ikinizinde çok ateşli olduğu bir anı yakalamanız gerek.Erkek (kocanız veya sevgiliniz) bu cümleyi duyduğu anda azgın bir boğaya dönüşebilir.Çünkü her ne kadar mutlu ilişkilerin temeli romantizm olsa da, kadın ve erkek yatakta biraz değersizleşmek ve değersizleştirilmek ister...Bu isteği ölçülü şekilde doyurmak ilişkiye dinamizm ve heyecan katar.)

*Tam bir hayvansın....! (Bu cümleyi burada yazamayacağım seks beklentilerinizle devam ettirebilirsiniz.Bir hayvan tarafından nasıl becerilmek istiyorsanız ,neler arzuluyorsanız onları ekleyebilirsiniz.)

*Mahalledeki herkes becerdi ama  senin kadar sert yapan olmadı şerefsiz! (Bu hassas bir cümle..Eğer partnerinizle farklı erkekler hayal edip sevişiyorsanız veya ilişkinizin böyle bir yatkınlığı varsa uygun bir cümle.)

*Masum bir kızı zorla becerecek kadar adi birisin! ( Bu cümle değişik varyasyonlarda kurulabilir.Ana tema;masum liseli veya üniversiteli bir kızı baştan çıkarıp ona zorla tecavüz eden bir erkek.)


*Hayatında hiç kadınla olmamış aç bir abaza gibisin!Mahvettin beni pislik herif!  (Erkeklik gururunu okşayan,erkeği yatakta çıldırtan en iyi argo cümlelerden birisidir.)

*Sert becer beni,sürtük gibi becerilmek istiyorum ! (sanırım açıklama yazmaya gerek yok...)

*Beni kandırıp  tecavüz eden bir ayısın sen! (Tecavüz fantezisi seven kadın ve erkeklere afrodizyak etkisi yapan bir cümledir.Özellikle zorla seks (tecavüz )fantezisi ile birlikte kullanılırsa etkisi daha da artar ve şiddetli orgazm yaşatabilir.


Sevişirken argo ve küfür kullanımı ile ilgili aklınızda olması gerekenler ise;

*Aileyi karıştırmayın,sadece bireysel küfürler kullanın.

*İkinizinde yatakta argo konuşma konusunda istekli olması gerekir.Bir tarafın zorlaması ile yapılan argo ve  denemeleri üzüntü ve kalp kırıklığı yaratabilir.

*Gerektiği zaman,gerektiği kadar kullanın...Sürekli bu şekilde sevişmek karşılıklı saygı kaybına neden olup, evliliğe veya ilişkiye zarar verebilir.

*Argo ve küfürü mümkün olduğunca yaşamak istediğiniz seks fantezileri ile bütünleştirip kullanın.Bu şekilde her iki taraf da kendini rahat hissedip daha fazla zevk alır.

Sağlıklı bir yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top