Şişme mankenle sevişmek zararlı mı?


Şişme bebek veya şişme erkek mankenle  sevişmek nasıl bir duygu?

İnsanların büyük kısmı bilinenin dışına çıkılan her konuyu tuhaflık ve/veya hastalık olarak etiketleme eğilimindedirler.Şüphesiz cinsellik de ,bu etiketlemenin en yaygın olduğu alanların başında geliyor...Oysa bir tavır ve davranışın psikolojik anlamda hastalık olarak kabul edilmesi ve tedavisinin yapılması için kesin kriterler vardır.Yani,alışılmışın dışında olan insanlar ve tercihlere hemen kolayca hasta veya hastalık demek bilimi inkar etmektir.

Bu yazımda,tartışmalı bir konu olan şişme erkek ve kadın mankenle seks yapmanın sorun olup olmadığını bilimsel bir bakış açısı ile ele alacağım.

Şişme erkek veya kadın mankenle seks yapmak bir hastalık belirtisi mi?

Bu soruyu sağlıklı yanıtlamak için üç önemli kritere bakmak gerek;

1- Hayatınızda  bir insan olması için çaba harcamıyor ve şişme manken ile seks yapmayı tercih ediyorsanız;Yani  karşı cinsle flört etmek,sevgili olmak,cinsellik yaşamak size zevk vermiyorsa,bir eş veya sevgili bulmak için hiç bir gayretiniz yoksa. 

2- Eşiniz veya sevgiliniz olduğu halde onunla sevişmeyip şişme manken tercih ediyorsanız;Elbette bazen fantezi ve farklılık için şişme mankenle seks yapmak doğaldır ama,partneriniz olduğu halde onunla hiç seks yapmayıp,sadece şişme bebek ile sevişmeyi kastediyorum.

3- Şişme mankene gerçek insan muamelesi yapıyorsanız;Onunla konuşmak,sohbet etmek,gerçek insanmış gibi ihtiyaçlarını gidermeye çalışmak.


Yukarıda yer alan kriterlere göre kendinizi değerlendirin,sorun olduğunu düşünüyorsanız bir uzmandan destek alın.Ancak gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki,toplumumuzda bu sorunlar nedeniyle şişme mankenle sevişmek isteyen kadın ve erkeklerin oranı % 5 civarında.Peki geriye kalan %95 hangi gerekçelerle şişme bebek tercih ediyor? İşte cevaplar!

Zaman yokluğu nedeniyle sevgili bulamamak

Yoğun çalışan,sevgili aramaya vakti ve enerjisi olmayan insanlar cinsel ihtiyaçlarını bir partner bulana dek şişme manken ile gideriyorlar.

Maddi durumun bir insanla flört etmeye elverişli olmaması

Yalnız olan,sevgili veya eş isteyen erkeklerin bir kısmı maddi sorunlardan dolayı ne sevgili bulabilirler ne de paralı seks yapabilirler...Sürekli masturbasyon yapmak bir noktadan sonra zevk vermediği için de,uygun fiyatlı bir şişme manken alıp bir süre onunla seks yapmak cazip gelir.


Farklılık arayışı

İlişkisi olan veya karşı cinsle ilişki yaşamak konusunda sıkıntı yaşamayan insanlar,yeni şeyler denemek,farklı zevkler tatmak için şişme bebek veya şişme erkek manken tercih edebilirler.

Sırf cinsellik için bir insanla ilişki yaşamak istememek

Özellikle yalnız ve boşanmış/dul kadınların şişme erkek manken tercihlerindeki esas neden bu dur...Seks ihtiyacını gidermek için bir erkekle ilişki yaşamayı istemeyen kadın,erkeğe en yakın hissi veren bir şişme bebek alıp cinsel tatmini sağlayabilir.


Cinsel sorunlar nedeniyle şişme manken kullanmak

İktidarsızlık,erken boşalma gibi nedenlerle kadının orgazm olamadığı evliliklerde çift birlikte karar verip şişme erkek manken satın alabilir.

Fantezi amaçlı şişme bebek veya erkek şişme manken kullanmak

Bazı çiftler farklı biriyle üçlü seks deneyimi yaşamak isterler ancak bu istek çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleşemez.Bu durumda ne risksiz ve garantili çözüm bir şişme mankeni yatağa almaktır.Karısının şişme mankenle sevişmesini izlemek isteyen veya kocasının şişme bebekle seks yapmasını görmek isteyen çiftler bu amaçla şişme manken satın alabilirler.

En iyi şişme bebek hangisi? Sorusunun cevabıyla yazımı sonlandırıyorum;


Kaliteli bir şişme bebek veya şişme erkek mankenin en önemli özellikleri şunlardır;

-Malzemesi ince PVC olmamalıdır.İnce PVC'den (plastik)yapılan şişme manken hem kolay patlar hem de zevk vermez.

-Ten hissi veren yumuşak malzemeden yapılmış olmalıdır.

-Şişme erkek mankenlerde vibratör mankenden çıkarılıp tek olarak kullanılabilmelidir.

-Vajinal ve anal girişlerinde gerçeklik hissini artıran nodüller olmalıdır.

-Mümkün olduğu kadar gerçekçi (realistik) olmalıdır.Üç boyutlu (3D) yüz hatlarına sahip olması,saç ve göğüs uçlarının bulunması  alınan zevki daha da artırabilir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan,tamamen kadınların çalıştırdığı Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı şişme bebekler,şişme erkek mankenler bulunmakta.Huzurla alışveriş yapabilirsiniz. 

Mahrem Shop ''şişme mankenler'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/sisme-kadinlar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top