Siyahı Erkeklerin Penisi Neden Büyük?


Zencilerin Penisi Niye Büyük Oluyor?

‘’En büyük penisli erkekler hangi ülkede?’’isimli yazımda detaylı olarak açıkladığım üzere,siyah ırka mensup Afrikalı erkeklerin penis boy ve çapları diğer ırklara nazaran biraz daha büyük...Bu durumun nedenini merak eden okuyucularım yazının devamına buyursun;

‘’Neden zencilerin penisi uzun?’’ sorusu,bilim dünyasını da meşgul etmiş,konuyla ilgili farklı araştırmalar yapılmıştır.Bu araştırmaların sonucuna göre,zencilerin penisinin kalın ve uzun olmasının esas nedeni genetik faktörlerdir.Bu gerçeklik bilim insanlarınca kesin olarak kanıtlanmıştır.

Beslenme alışkanlıkları,yaşam şekli ve günlük aktivitlerin zencilerin penisinin daha iri olmasına neden olduğuna dair söylentilerin tümü yalandır.Bu tür gerçek dışı bilgilerle penis büyütücü ürünler satmaya çalışanlara da itibar edilmemesi gerekir...Örneğin;Afrika balı,gergedan boynuzu,yılan yağı gibi isimlerle satılan,penis büyüttüğü iddia edilen tüm ürünler hem işe yaramazlar hem de sağlığınızı riske atarlar.

‘’En iyi penis pompası hangisi?’’ isimli yazımda açıkladığım üzere,penis büyütmenin en sağlıklı ve işe yarayan yöntemi penis pompası kullanmaktır.


Bu kısa uyarı ve tavsiyenin ardından zencilerin penisi niçin büyük sorusuna kaldığımız yerden devam edelim;

Yine bilimsel çalışmalar gösteriyor ki,Beyaz ırka mensup erkekler ortalama yani medyum boy penise sahipler.Asyalı erkekler ise en küçük penise sahip olanlar.

Ama bu verilerden şöyle bir anlam çıkarılmamalı;Tüm zencilerin penisi büyüktür,veya tüm uzakdoğulu erkeklerin penisi ufaktır.

Pekala,Asyalı veya Türk bir erkek zenci gibi bir penise sahip olabilir...Yahut,bir zenci erkek Asyalı gibi kısa ve küçük penisli de olabilir.

Yapılan klinik araştırma ve çalışmalar ortalama değerleri göstermektedir.İstisnalar kaideyi bozmaz ama her zaman az da olsa istisnalar mevcuttur.

Tarafıma çok gelen bir soruyu da bu vesileyle yanıtlayarak yazımı sonlandırayım;


Kadınlar kalın penisi mi daha çok sever uzun penisi mi?

Her kadının vajina ölçüleri birbirinden farklıdır.Geniş vajinaya sahip bir kadın elbette kalın penis tercih eder.Dar vajinası olan kadına ise ince normal ölçülerde bir penis olmasını ister.

Ama mutlaka bir genelleme yapmam gerekirse soruyu şu şekilde yanıtlayabilirim;

Kadın dış genital organları(klitoris,vajina dudakları) ve vajina duvarı,en çok uyarıldığı bölgelerdir.Dolayısıyla,kadına tüm erojen bölgelerini uyaracak normal boyutlarda kalın bir penis daha fazla zevk verebilir.Çünkü penisin ilerlediği rahme uzanan kısımlarda uyarım sağlayacak sinirlerin sayısı vajina girişine göre oldukça azdır.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top