Suni Vajina Nedir?En İyi Suni Vajina Hangisidir?


Suni Vajinalar 

‘’Erkekler için zevkli mastürbasyon tüyoları’’ isimli yazımda suni vajina kullanımı,tavsiye olarak yer almaktaydı...Bu yazımda ise,kaliteli ve gerçekçi suni vajina nasıl anlaşılır? Sorusunu yanıtlayacağım.Yazımın son kısmında ise kaliteli 3 marka tavsiye edeceğim....Hazırsanız başlayalım;

Suni Vajina Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken 5 Şey

1-Malzemesine dokunun

İmkanınız var ise,kaliteli bir sex shoptan gidip görerek,dokunarak suni vajina alın...Çeşitli nedenlerden dolayı böyle bir imkanınız yok ise,aşağıdaki önerilere göre internetten sipariş verin.

2-Sağlıklı ürünler seçin

Ürün açıklamalarında ‘’Anti alerjik ‘’ ve ‘’Phytalat free’’ yazıları olup olmadığını kontrol edin.Bu iki ibare o ürünün sağlığa zarar vermediğinin ve alerji yapmayacağının garantisidir.

3-Çift girişli olanlar alacağınız zevki artırabilir

Anal ve vajinal girişi olan suni vajinalar veya yarım kalçalar farklı zevkler yaşamanıza olanak sağlarlar.Zevkler erkekten erkeğe değişir ama iki girişli olmasını tavsiye ederim.

4-Yivli ve nodüllü modelleri tercih edin

Suni vajina seçiminde en önemli ve belki de en az bilinen şeylerden birisi de yiv ve nodüllerdir.Bu iki kavram ne anlama gelir,önce onu açıklayayım;Suni vajina içerisinde bulunan kıvrımlı ve ufak girintilere yiv denir..Bu yivler penis içeride ilerlerken gerçekçilik hissini artırır ve daha fazla zevk almaya yardımcı olurlar.Nodüller ise minik çıkıntılardır.Penis suni vajinada ilerlerken temas ettiği bu minik çıkntılar,yivde olduğu gibi realistik bir ortam yaratırlar.

5-Titreşimli suni vajinalar düşünülebilir

Şart değil ama zevke göre titreşimli modeller almak faydalı olabilir.Penisi suni vajinaya iterek alınan hazza ilave olarak titreşimin verdiği haz, dual bir etki yaratıp, daha şiddetli orgazm olmanıza olanak sağlayabilir.

Suni vajina seçiminde dikkate almanız gereken noktaları bu şekilde özetledikten sonra,’’En gerçekçi ve kaliteli suni vajina hangisi?’’ sorusunu 3 marka ismi vererek yanıtlayalım;

It Twos Company Yarım Kalça

Yukarıda sıraladığım tüm özellikleri barındıran ultra gerçekçi bir yarım kalçadır.Titreşimli ve titreşimsiz iki modeli bulunmaktadır.

Deep Destiny Suni Vajina

Malzeme kalitesi ve gerçeklik hissi olarak en iyisuni vajinalardan birisidir.Tek vajinal girişi bulunmaktadır.Kavraması ve taşıması kolay olan teknolojik bir üründür.

Young Lover Abvey

Çift girişli,titreşimsiz anal ve vajinal girişi olan güzel bir üründür.

Bir önerim de şu;Suni vajina alacaksanız ‘’Love Clone’’ firmasının ürünlerini tercih edin.Nedeni ise;Love Clone marka suni vajinalar tescilli,patentl,taklit edilemeyen teknolojisi sayesinde hem sağlıklıdırlar hem de tene en yakın hissi verirler.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı suni vajinalar bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’SUNİ VAJİNALAR’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/suni-vajina-masturbatorler/

Suni vajina bakımı nasıl yapılmalı?

İlk dikkat etmeniz nokta,güneş ışığında bırakmamak..Çünkü gerçekçi ve kaliteli tüm suni vajinalar güneş ışığında uzun süre kalırsa deforme olurlar.

Diğer bir konu da aşırı sıcak su ile temas ettirmemek.Güneş ışığı gibi sıcak su da suni vajinanın yapısını bozar.Yıkayacağınız zaman ılık su ve katı sabun yeterli olacaktır.

Kayganlaştırıcı ile kullanım bir diğer önemli husus...Kuru kuruya kullanmak ürüne zarar verir.Evdeki krem ve jeller ise ürün hijyenini bozar.Çoğu seks shop suni vajina yanında kayganlaştırıcı hediye eder.Eğer hediye edilmez ise medikal bir kayganlaştırıcı satın alın ve onunla kullanın.

Son önerim ise,içine boşalmamanız...Çünkü içine boşaldığınızda temizlemeniz zor olacaktır.En makul olanı prezervatif ile kullanmak.Ama prezervatif zevk almanızı engelliyor ise geri çekmek de bir diğer yöntem.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top