Tavşan Vibratör Nedir,Nasıl Kullanılır?


Neden Tavşan Vibratör Tercih Etmeliyim?

Bu yazımda;tavşan vibratör nedir,nasıl kullanılır,tavşan vibratörün diğer vibratörlere göre artıları nelerdir? Sorularını yanıtlayacağım...

Öncelikle tavşan vibratör tanımını yapalım;

Vajina ve klitorisi aynı anda uyaran modern vibratörlere tavşan vibratör denilir.İngilizce’de ise ‘’rabbit vibrator’’ veya ‘’bunny’’ isimleriyle bilinir.

Tavşan vibratör denilmesinin nedeni,üstteki klitoris uyarıcı kısmın tavşan kulağına benzemesidir.

Peki neden tavşan vibratör?

Yukarıda da söz ettiğim üzere,tavşan vibratörler aynı anda hem klitoris hem de vajina uyarımı yapabilir.Bu ikili uyarım,kadınlarda daha hızlı ve şiddetli orgazm yaşamaya neden olabilir.

Özellikle klitoral uyarımdan zevk alan,vajina uyarımından yeterince tahrik olmayan ama vajinal ilişkiye alışmak isteyen kadınlar için en iyi seçeneklerden birisidir.


Tavşan vibratör çeşitleri ve modelleri nelerdir?

Teknoloji geliştikçe,tavşan vibratörlerin özellik ve fonksiyonları da artmakta...Tavşan vibratörleri işlev ve çalışma mekanizması olarak şu başlıklar altında inceleyebiliriz;

İşlevlerine göre tavşan vibratör türleri:

Düz titreşimli tavşan vibratörler:Bu ürünlerde tek titreşim motoru vardır.Ürünün vajina ve klitoris ucu bu tek motora bağlıdır.Aşağıda klasik tavşan vibratör resmi yer almakta.


Oynar başlı tavşan vibratörler:Bu vibratörlerin vajina ucu kendi etrafında 360 derece dönebilir.Hareketli olduğu için gerçeklik hissini artırabilir.Aşağıda oynar başlı bir tavşan vibratörün resmi yer almakta.


Çift motorlu tavşan vibratörler: Vajina ve klitoris uçları farklı motorlara bağlı olduğu için titreşim hızları farklı olarak ayarlanabilir.Hatta birisinin titreşimini kapatıp diğerini açmak mümkündür.Altta çift motorlu tavşan vibratör resmi yer almakta.


Çift motorlu oynar başlı tavşan vibratörler:Bir üstteki modelin oynar başlı olanıdır.Resmi altta yer almaktadır.


Çift motorlu oynar başlı gidip gelmeli tavşan vibratörler:Tavşan vibratör teknolojisinin(şimdilik) geldiği son noktadır...Bu ürünlerde vajinaya giren penis kısımı ileri-geri hareket ederken aynı zamanda sağa veya sola (isteğe göre dönme yönü ayarlanabilir) dönmektedir.Yani,hem darbeli hem de döner başlıdır.

Klitoris uyarımı yapan kısım ise vajinaya giren kısımdan bağımsız olarak farklı hızlara ayarlanabilmektedir.

Çalışma mekanizmasına göre tavşan vibratörler

Pilli ve şarjlı olmak üzere ikiye ayrılırlar.Altta şarjlı,oynar başlı ve çift motorlu bir tavşan vibratörün resmi yer almakta.


Kadınların en çok tercih ettiği tavşan vibratör hangisi?

Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop satış verileri ve kullanan kadın müşterilerimizin yorumlarına göre,en memnun kalınan tavşan (rabbit) vibratör modelleri;Oynar başlı çift motorlu ve gidip gelmeli (darbeli) tavşan vibratörler.

Tavşan vibratör satın almak isteyen kadın ve çiftlere tavsiyeler ile yazımı sonlandırayım;

Hijyenik silikondan üretilmiş tavşan vibratörleri tercih edin...Kauçuk,latex ve PVC’den üretilmiş ucuz vibratörler koku yapar,ayrıca sağlığa zarar verebilirler.

CE sertifikalı ürünler satın alın...Bir diğer vibratör yazımda da açıkladığım üzere,CE sertifikası bir ürünün Avrupa Birliği ülkelerinde satılmasını onaylayan bir belgedir.Bu sertifikayı aldığını üründe CE yazısı ile görebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı jel ile kullanın...Su bazlı,medikal kayganlaştırıcı jeller hem sağlıklıdır hemde vibratörden daha fazla zevk almanıza yardımcı olurlar.

Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop ‘’Modern Vibratörler’’ sayfasına gitmek için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top