Tecavüz fantazisi yaşamak isteyen kadınlara 4 tavsiye


Tecavüz fantezisi nedir,nasıl yapılır?

‘’Kadınların en popüler 10 seks fantazisi’’ isimli yazımda,kadınların yaşamayı en çok sevdiği cinsel fantezileri ayrıntılı olarak açıklamıştım...O yazımı da okumak isterseniz,sayfanın en altındaki linki tıklayabilirsiniz.

Bu yazımın konusu ise,çoğu kadının aklından en az bir kere geçen ancak ya tam anlamıyla yaşayamadığı ya da eşine söylemeye cesaret edemediği tecavüz fantazisi...İlişki koçluğu yaptığım kadınlardan edindiğim izlenim ve psikoloji biliminin verileri,kadınların önemli bir kısmının tecavüzü gerçek yaşamda değil ama cinsel hayatlarında tecrübe etmek istediklerini kanıtlıyor.


Peki bir kadın neden sekse zorlanmaktan,tecavüz hayalinden zevk alır? 

Kuşku yok ki,tecavüz edilmek,tecavüze uğramak  reel yaşamda bir kadının başına gelebilecek en kötü,en iğrenç şeylerden birisidir.Ama,kadın doğası gereği güçlü bir erkeğin onu ele geçirmesini,sahip olmasını sadece fantaziler temelinde ister.Bu istek,kadınların doyurulamayan bilinçaltı dürtülerinden birisidir.Bir ek bilgi de vereyim;Tecavüz gibi,fahişe kadın olmak fantezisi de kadınların bir diğer bilinçaltı dürtüsüdür.

Çoğu kadının ‘’Tecavüz edildiğimi düşününce tahrik oluyorum,bu normali mi?’’ sorusunun yanıtı da yukarıdaki bilimsel açıklama ile kendiliğinden verilmiş oluyor aslında...

Böylesine gizemli ve tuhaf bir dürtüyü doyurmak elbette kolay değildir...Kadın tecavüz sahnesi yaşamak istese bile yanlış anlaşılma korkusu ile eşine bu isteğini söyleyemeyebilir.

Diğer yandan, medeni cesaret gösterip kocasına veya sevgilisine tecavüz edilmek,sekse zorlanmak istediğini söyleyen kadınların da bu cinsel isteklerini layıkıyla tatmin ettiklerini de söylemek zor.Çünkü,erkek büyük bir kafa karışıklığı yaşar.Ne kadar sert olmalı,ne zaman rolü bırakmalı,fantezinin sınırları nerede bitmeli? gibi sorular,erkeğin kafasını kurcalar ve kadını incitmekten çekinir.


Kaliteli,gerçekçi bir tecavüz fantezisi yaşamak isteyen kadınlara ve çiftlere tavsiyelerim ise şu şekilde;

1- Öncesinde her detayı konuşun

Tecavüz fantezisinde iyi kurgulanmış bir senaryo olmazsa,her şey yapmacık kalır...O nedenle,kıyafet,yer,saat,konu,roller çok iyi planlanmalı, kadın ve erkek rollerini benimsemelidir.Örneğin;’’eve giren hırsız,yalnız yaşayan  kadına zorla sahip oluyor.’’ Konulu bir tecavüz fantezisinde yukarıda açıkladığım temel senaryo ayrıntıları mutlaka konuşulmalı.

2- Kıyafet ve teçhizatınız tam olsun

Yine eve giren hırsızın tecavüz ettiği kadın senaryosundan yola çıkacak olursak;Kar maskesi,kadının yatakta tahrik edici tarzda uyuduğu seksi iç giyim,kadının ellerini bağlayacak ip (veya kelepçe),el feneri akla mutlaka gelmesi gereken ayrıntılar olmalı.


3- Sınırları kararlaştırın

Tecavüz (rape sex) fantazisinin gerçekçi olmasının temel koşullarından birisi de her iki tarafın ciddi anlamda boğuşmasıdır...Kadın yeteri kadar direnç göstermezse veya erkek gerekli zorbalığı yapmaz ise,fantezi amacına ulaşmaz.

Ama dikkat edilmesi gereken konu,başlamadan önce nerede duracağınızı kararlaştırmak olmalı.Eğer bu konu konuşulmaz ise, bedensel ve/veya  psikolojik olarak her iki tarafın da hasar görmesi yüksek ihtimaldir.Bu sorunu aşmak için önerim;Aranızda durmanız gereken noktayı belirten bir şifre belirleyin.Taraflardan birisi bu şifreyi söylediği anda fanteziyi orada sonlandırın.


4- Sadece sekse odaklanmayın

Yukarıda açıkladığım gibi,tecavüz fantezisi,kadının cinsel bir isteği değil,psikolojik bir dürtüsüdür.Bundan dolayı,tecavüzü kuru bir zorla sahip olmaya indirgemek,kadını doyurmayabilir,hatta itici bile gelebilir.Evet finalde seks olmalı ama,kadının korkuyla karışık yaşadığı arzuların psikolojik tatmini daha önemlidir.

Yukarıdaki konulara dikkat edildiği takdirde tecavüz fantezisi oldukça zevklidir ve çoğu kadını baştan çıkarır.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Kadınların en çok hayal ettiği 10 seks fantazisi http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/kadinlarin-en-cok-hayal-ettigi-10-seks-fantazisi/369

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top