Telefonda Seks Nasıl Yapılır?


Telefonda Seks Yapmanın Püf Noktaları

İngilizce ismi ‘’phone sex’’ olan telefonda konuşarak seks yapmak ve boşalmak,özellikle gençler arasında yaygın olan bir fantezidir...Ayrıca,bir süreliğine birbirlerinden ayrı kalan evli çiftlerin önemli bir kısmının da telefonda seks deneyimine sahip olduğunu ilişki danışmanlığı gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim.

Yapılması en kolay cinsel fantazilerden birisi gibi görünse de,telde seks denemelerinin çoğu hüsranla sonuçlanır...Aşırı heyecanlamak,konsantre olamamak,sanal konuşmanın tahrik etmemesi,erkek veya kadının acemiliği gibi nedenler,telefonda seksi zorlaştıran başlıca sorunlardır.

Bu yazımda;Eşi veya sevgilisi ile telefonda açık saçık konuşmak,cinsel sohbetler yapmak,partnerini telefonda konuşarak orgazma ulaştırmak isteyenlere tavsiyelerde bulunacağım...Hazırsanız başlayalım;


Telefonda seks yapmanın incelikleri

1-Elverişli bir ortam yaratın

Kısık sesle,yakalanma endişesi ile yapılan telefonda seks kimseye zevk vermez...Eğer ortam güvenli ve sakin değilse ne siz telde sex teklif edin,ne de partnerinizin teklifine evet deyin! Sakin ve yalnız olacağınız,sesinizin karşıdan net duyulacağı bir yerde olmanız önemli.Eğer imkanınız var ise loş bir aydınlatma,seksi iç giyim işinizi kolaylaştıracaktır.

2-Sipariş üzerine telefonda seks yapmayın

Siparişten kastettiğim şu;Eşiniz veya sevgilinizle bir günün herhangi bir saatini telefonda seks yapmak için belirlemeniz her ikinizde de psikolojik bir gerilime neden olabilir.Böyle yapmak yerine duygusal ve cinsel arzuların karşılıklı yükseldiği bir anda yavaşça konuya girmek daha sağlıklı bir yöntemdir.

3-Ses tonunuzu ayarlayın

Şuh ve arzulu bir ses tonu,artan cinsel istekle birlikte kendiliğinden  oluşur...Ancak birbirlerinden uzakta olan iki insanın bu cinsel ritmi yakalaması zor olabilir.Bu nedenle,yeterince tahrik olmasanız dahi,eğer telefonda seks yapacaksanız,davetkar bir ses tonu ile konuşmaya başlamanız önemli.Ses tonlaması konusunda sekse başlamadan önce denemeler yapmak işinizi kolaylaştırabilir.


4-Başlangıç için doğru kelimeler ve cümleler seçin

Uzaktan yapılan sanal seksin en kritik yeri başlama kelimeleri ve ilk cümlelerdir...Karşınzıdaki insanı azdıracak,baştan çıkaracak hafif argo içeren cümlelerle konuşmaya başlayın.Günlük yaşamdan,havadan –sudan şeylerden sohbet edip ardından telefonda sekse başlamak takdir edersiniz ki,amacına ulaşmayacaktır.

5-Konuşurken bedeninizi okşayın

Bir eliniz telefonda ise diğer eliniz mutlaka erojen bölgelerinizde olmalı.Tahrik olmasanız dahi genital bölgeleriniz başta olmak üzere sizi tahrik eden noktalara temas edip uyarmaya çalışın.Bu konuda tavsiyem;Vibratör veya dildo ile cinsel uyarım yapmanız.Eğer dokunarak yeterince tahrik olamıyorsanız,kendinizi telefonda sekse veremiyorsanız,bu tür seks oyuncakları işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.


6-Ritmi ayarlayın

Her ikinizinde tahrik olduğu,zevkin doruklara çıktığı anda daha ateşli ve istekli cümleler kurarak kocanızı veya sevgilinizi çıldırtın! Bu anlar genellikle orgazmın hemen öncesidir.Kuracağınız tahrik edici cümlelerde argo davetler,baştan çıkarıcı istekler mutlaka olmalıdır.

7-Finali romantizmle yapın

Telefonda seks genellikle duygusuz cinsel arzular temelinde ilerler.Çünkü ön planda olan cinsel dürtülerdir.Ancak orgazm veya rahatlama yaşandıktan sonra duygular işin içine katılmalı,romatizm yeniden canlandırılmalıdır.Aksi takdirde taraflardan birisi veya her ikisi kendisini kötü hissedebilir.

‘’Keşke bu sevişmenin ardından sana sarılıp uyuyabilseydim...’’ gibi aşk ve sevgi cümleleri telefonda seksi bitirirken mutlaka kurulmalıdır.

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top