Teşhircilik nedir teşhircilik nasıl yapılır?


Masum ve güvenli teşhircilik yapma yöntemleri

Kabul edin veya etmeyin,teşhircilikten zevk alan önemli sayıda kadın ve erkek var...Bir kaç psikolojik nedene bağlı olarak gelişen teşhircilik duygusu,aşırı ve kontrol edilemez boyutlara ulaştığında bilimsel yöntemler (ilaç ve terapi)uygulanarak tedavisi yapılmakta.

Bu yazının konusu elbette ağır hastalık ve sapkınlık derecesindeki teşhircilik değil...Masumca ilgi çekmek ve erkekleri tahrik etmekten hoşlanan kadınların ve genç kızların nasıl risksiz ve güvenli teşhir yapabileceklerini açıklayacağım.

Aynı zamanda eşine veya sevgilisin teşhir yapmasından hoşlanan,başka kadın ve erkeklerin eşine veya sevgilisine şehvetle bakmasından tahrik olan biriyseniz;''Sevgilime başka kadın/erkeklerin bakması hoşuma gidiyor normali mi?'' ''Eşime başkaları çok bakıyor'' ''Sevgilim/Karım/kocam teşhirci ne yapmalıyım?'' ''Eşim hep dekolte giyiniyor acaba teşhirci mi?gibi sorularınıza da cevaplar bulmanız mümkün.

Teşhircilik zevkini risksiz yaşamanın yöntemleri

Uygun mekanlar seçin

Kadın –erkek sayısının birbirine eşit olan yerlerde yapacağınız teşhir (exhibionizm) size hem daha az sıkıntı yaşatır hem de teşhirden alacağınız zevki artırır.

Starbucks gibi kadın-erkek sayısı eşit seviyede olan,belirli bir sosyo kültürel seviyedeki insanların takıldığı cafe & restaurantlar yeni başlayanlar için en iyi mekanlardır.Aynı şekilde havaalanı bekleme salonları,plaj,disco gibi yerlerde teşhir için oldukça uygundur.


Kıyafet planlaması yapın

Eğer ilk kez teşhircilik yapacaksanız önceden teşhir limitlerinizi belirleyen kıyafetler almalı veya var ise onları tercih etmelisiniz.

‘’Bugün mini etek giydim,bari teşhircilik yapayım ‘’ gibi bir yaklaşımla yapılan teşhircilik sizi duygusal anlamda tatmin etmez.


Göz göze gelmeyin

Teşhircilik yapmanın en önemli kuralı azgın bir halde üzerinizde gezinen gözlerle temas kuramamaktır.Bakışlara karşılık vererek teşhirden aldığınız hazzı azaltabilir ve erkeğin sizinle tanışmak için hamle yamasına neden olabilirsiniz.


Farkında değilmiş gibi davranın

Asil ve elit tavırlar kaliteli bir teşhircilik için en önemli kuraldır.Beğenilmenin ve arzulanmanın verdiği özgüvenle kontrolsüz davranmak,konuyu basitleştirip bir beden parçasını sergileme boyutuna getirmek,ani ve hızlı şekilde teşhirciliğin derecesini artırmak yapılacak en büyük hatalardır.Zaten bu şekilde davranırsanız üzerinizde olan hayranlık dolu bakışlar ,kudurmuş avam bakışlara dönüşür.Unutmayın;Teşhircilik yaparak erkekleri azdırmak güzeldir ama , kaliteyi düşürmek pişmanlık yaşamanıza neden olabilir ve cinsel taciz riskini artırır.

Adım- adım ilerleyin

Başlangıçta masum bir göğüs dekoltesi yeterli olacaktır.İlk teşhircilik denemesinde g-string sergilemek sizi kötü hissettirebilir.File çorap,kaliteli bir süper mini,üst iki düğmesi açık gömlek,vücut hatlarınızı ortaya çıkaran bir tayt teşhirciliğe yeni başlayacak kadın ve genç kızlar için iyi birer seçimdir.Teşhircilikte deneyim ve tecrübe kazandıkça dereceyi artırabilirsiniz.

Teşhircilik yapmak isteyen kadınlara ve çiftlere en önemli tavsiyelerim ise; 

1- Sınırlarınızın farkında olun,yaşayabileceğiniz olası taciz ve cinsel saldırıları göz önünde bulundurup önlemlerinizi alın,bedensel ve ruhsal açıdan hazır değilseniz teşhircilik yapmayın,karınızı ve kocanızı teşhircilik yapmaya zorlamayın.

2- Teşhircilik duygunuzun kontrol edilemez bir noktaya geldiğini düşünüyorsanız ve işin içinden çıkamıyorsanız bir uzmandan tedavi desteği alın.

3- Teşhircilikten zevk alan bir eşiniz var ise siz bundan hoşlanmıyorsanız konuyu açık iletişim temelinde konuşun,duygularınızı paylaşın...Unutmamanız gereken nokta; Günlük hayatta giyilen normal sayılacak kıyafetleri aşırı kıskançlık göstererek teşhircilik saymayın ve eşinizi suçlamayın.

4- Her ikinizde teşhirciliği,vücudunu sergileyerek ilgi çekmeyi seven bir çiftseniz alkol aldığınız ve kontrolünüzü kaybettiğiniz anlarda bu dürtünüzü tatmin etmeyin.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top