Türk Erkeklerinin Seks Performansı Nasıl?


Türk erkeği yatakta nasıldır?

Konu cinsellik olunca,müstakbel erkeklerimiz deyim yerinde ise ‘’aslan’’ kesilirler...Sabaha kadar durmadan seks yapanı da var,otuz cm penisi olduğunu iddia edeni de..Oysa,Türk erkeğinin cinsel performansı da diğer milletlerin erkekleri gibi bazı avantaj ve dezavantajlara sahiptir.

Bu yazımda,bilimsel bir çerçevede Türk erkeğinin seks performansını değerlendireceğim.Elbette istisnalar vardır ama,Türk erkeği genel anlamda aşağıdaki seksüel özelliklere sahiptir.Sırasıyla Türk erkeğinin tipik cinsel özelliklerini ele alalım;

Sekse Türk gibi başlar,Türk gibi bitirirler

Hani ünlü bir deyim vardır;’’Türk gibi başla,İngiliz gibi bitir.’’ Burada kastedilen,bir işe Türk gibi heyecan ve motivasyonla başla,devamını çalışarak ,İngiliz gibi soğukkanlı kalarak getir.Ama maalesef Türk erkekleri sevişmeye hızlı başlayıp hızlı bitirirler.Şehvetli ve çoğunluğu cinsellikle geç tanışan Türk erkeğinin hızlı seks yapması kadını başlarda heyecanlandırsa da,hemen sonrasında gelen erken boşalma,hem kadın hem de erkekte hayal kırıklığı yaratır.


Kendilerini sürekli diğer erkeklerle kıyaslarlar

Aslında başkaları için yaşamak sadece Türklere özgü bir sorun değildir...Birey yerine içinde bulunulan topluluğun değerleri ön plana çıkan tüm Doğu toplumlarında bu durum söz konusudur.

Başka erkeklerin sevişme tarzı,seks performansı,penis boyu şehir efsaneleri gibi dilden dile dolaşır.Hatta kendi seks yalanına bile inanan erkeklere sıkça rastlanır!


Türk erkeği sekste duygusallığı feminen bir davranış olarak görür

Bir önceki maddede açıkladığım Doğu kültürünün(oryantalist kültür) bir diğer önemli özelliği sevgiyi belli etmemektir.Sevgi ve romantizm sanki bir kadınlara özgü bir zayıflıkmış olarak algılanır. Hal böyle olunca sevişirken katı,duygusuz,maço olmak güzel bir şeymiş gibi nesilden nesile devam eder...


Türk erkeği cinsellikten korkar

Kendisini bu kadar baskılayan ve kıyaslayan bir erkeğin sekste korkmasından daha doğal ne olabilir ki...Duygusal,bedensel ve düşünsel her baskılama korkuyu beraberinde getiren sosyolojik bir gerçekliktir.


Türk erkeği merhametlidir

Türk erkeğinin cinsel yaşamda hep olumsuz yanları ön planda değildir...Genel anlamda farklı görünmeye çalışsa da,içinde müthiş bir vicdan ve merhamet vardır.Bu duygularını direk yansıtmaktansa dolaylı yollarla ifade etmeyi tercih eder.


Türk erkeği koruyucudur

Kocanız veya sevgiliniz olması fark etmeksizin, hemen- her Türk erkeği kadınını korumak-kollamak ister.Bu korumacı yaklaşım sokakta da geçerlidir,yatakta da...Belki de, Ruslar dahil çoğu ülke kadınlarının Türk erkeklerini tercih etmesinin en büyük nedeni, bu sahiplenen tarzıdır.

Aşırı korumacı ve sahiplenen Türk erkeği kıskançtır.Kıskanılmak ve sahiplenilmek dişilik güdüleri gereği kadınların hoşuna gider ancak aşırısı hayatı zindan edebilir.

Türk erkeğinin penis boyu dünya ortalamasındadır, hatta biraz küçüktür

Yapılan bir sürü bilimsel araştırma gösteriyor ki,Türk erkeklerinin penis boyu ortalaması 13,5-14,5 cm arasındadır.Bu büyüklükte bir penis ise sex için yeterli olmakla birlikte,abartılacak bir boyut değildir...Bir ek bilgi de vereyim;Penisi en büyük olan erkekler Kuzey Avrupa (özellikle Danimarka ,Norveç) ve Orta Afrika'da (Özellikle Gana ve Fildişi Sahili). Örneğin Gana’lı erkeklerin penis boyu ortalamasının 18 cm olduğu iddia edilmektedir.


Sözün özü;Klasik efsanelere inanmayın...Her erkek cinsellikte bazı artılara,bazı da eksilere sahiptir...Önemli olan cinsel bilgileri artırıp,avantajlı olunan tarafları öne çıkarmak,dezavantaj gibi görünen şeyleri ise geliştirmektir.

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top