Üçlü Sex Pozisyonları-Resimli Anlatım


3'lü cinsel ilişki için en iyi pozisyonlar

''Üçüncü arayan çiftlere 8 tavsiye'' isimli yazımda,grup sex veya üçlü seks denemek isteyen çiftlere bazı tavsiyelerde bulunmuştum...Bu yazımda ise, her bireyin en fazla zevk aldığı cinsel ilişki pozisyonları resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Penetrasyon ve Dış Uyarım

2 erkek bir kadın veya 2 kadın bir erkek ilişkilerinde rahatlıkla uygulanabilecek bir seks pozisyonudur.Altta yatan erkek,ortada yer alan kadını klitoris başta olmak üzere tüm erojen bölgeleri penisi ve diliyle uyarırken,arkada yer alan erkek doggy pozisyonunda vajinal veya anal ilişkiye girer.

Tahmin edilebileceği gibi en fazla zevki arada kalan kadının alacağı bir cinsel ilişki pozisyonudur.
Tost (Double Penetrasyon)

Halk arasında ''tost yapmak'' olarak bilinen sex pozisyonu 2 erkek 1 kadın için en popüler ama bir o kadar da zor sex pozisyonlarından birisidir.

Altta yatan erkek vajinal birleşme yaşarken arkada yer alan erkek anal (makattan) giriş yapar.

Bu pozisyonda iki kritik konu vardır;

Altta yatan erkeğin penis boyu yeterli ölçülerde olmalıdır çünkü kısa penise sahip ise,hareketlenme esnasında penis çıkabilir.
Diğer önemli konu ise kadının bu ilişkiye hem bedensel hem de psikolojik olarak hazır olması gerekir.Acemi veya heyecanlı erkeklerle yaşanacak bir ikili penetrasyon zevk yerine acı verir.
Kaliteli anal kremler,kayganlaştırıcılar ve anal tıkaçlar bu pozisyon için diğer tavsiyelerim.Oral Zincir


3lü seksin tüm kombinasyonları için uygundur (MMF-MFF-FFF-MMM) yan yana yatılır herkes birbirine oral sex yapar.Adındand a anlaşılacağı üzere,sadece oral orgazm için ideal bir seks pozisyonudur.


Oral + Penetrasyon

En çok bilinen ve uygulanan
üçlü sex pozisyonudur.MMF türü grup sekste yaşanır.Ortana yer alan kadın önünde ayakta duran erkeğe oral sex yapar,arkasındaki erkek ise vajinal veya anal ilişkiye girer.Kadınların en çok hayal ettiği 2 erkekle sex pozisyonudur.Bu pozisyonlar haricinde denenebilecek farklı sex pozisyonları vardır ancak çoğu bu pozisyonların alt türevleridir.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top