Vibratör Satın Alacaklara 5 Tavsiye


Vibratörler Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

İnternetten Vibratör veya dildo satın alan inanların genellikle yaptığı hatalar vardır.Bu hatalar nedeniyle yanlış tercih edilen ürünler çoğu zaman bir kez bile kullanmadan çöpe giderler...

Bu yazımda,sanal seks shop mağazalarında vibratörler hakkında detaylı verilmeyen veya eksik verilen bilgileri derinlemesine açıklayıp,doğru vibratörü seçmenize yardımcı olmaya çalışacağım.Hazırsanız başlayalım;

Vibratörün Çap (kalınlık) Bilgilerini Teyit Edin

Çoğu erotik shop sitesinde ürünlerin boyu yazar ancak çapları hakkında bilgi yoktur...Bilgi verilen sitelerde de,eksik ve hatalar vardır.Örneğin;’’18 cm boyunda 4 cm çapında’’ ibaresiyle satılan bir vibratörün,çap bilgisi hatalıdır.Çünkü çapı 4 cm olan vibratör ancak 1 cm civarı kalınlıktadır.

Örnekten de anlaşılacağı üzere,seks shop terminolojisinde çap diye kastedilen şey aslında ürünün enidir.Yani cetvelle üst kısmının enlemesine ölçümüdür.


Vibratör Boy Bilgileri Çoğu Zaman Yanıltıcıdır

Tüm vibratörler için boy(uzunluk)bilgisi testis dahil olarak verilir.Oysa net kullanım alanları daha küçüktür.

Örneğin;18 cm boyunda olduğu açıklanan testisli bir vibratörün gerçek boyu testis hariç 16 cm civarındadır.Dolayısı ile, net 18 cm bir vibratör satın almayı düşünüyorsanız,20-21 cm olan modelleri seçmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.


Vantuzu Olmayan Vibratörler Belden Bağlama Kemeri İle Kullanılamaz

Basit ama sık yapılan bir hatadır...Belden bağlamalı vibratör yapmak için vantuzu yani,sert zemine yapışan çıkıntısı olan modelleri almalısınız.Çünkü kemerin halkası o çıkıntıya monte edilir ve yapay penis (vibratör) sabitlenir.


Pilli ve Şarjlı Vibratör Ayrımını Netleştirin

Pilli vibratörler genellikle küçük (AA) pille çalışır.Kumanda pili ile çalışan modellerde vardır.Şarjlı vibratörler ise USB girişi sayesinde lap top v.b cihazlardan şarj edilirler ve pile gerek duymazlar.

Ancak bazı teknolojik vibratörler bile pille çalışıyor olabilir.Örneğin;Son teknoloji ürünü olan bluetooth uzaktan kumandalı vibratörlerin büyük kısmı pille çalışır.

Bu konuda sıklıkla yapılan hata şu;Seks shop müşterisi kadın veya çiftler,son teknoloji ürünü olan modelin pilli olmasına ihtimal vermezler ve şarjlı olduğunu düşünerek satın alırlar.


Modern Vibratörlerin Çoğu Ortalama Boy ve Çapa Sahiptir

Penis görünümünde olmayan modern vibratörler,tavşan,çatal,klitoris vibratörü gibi ana sınıflara ayrılırlar.Ürün tanıtım etiketinde yazan boy genellikle vibratörün net kullanım alanından küçüktür.

Örneğin;18 cm boyunda bir tavşan vibratörün,klitoral uyarım ucu da olduğu için,birleşmede kullanılacak maksimum boyu 14 cm civarıdır.

Çap olarak da (istisnalar hariç) genellikle 1.5-3 cm enindedirler.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop Vibratörler sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top