Vibratör Sözlüğü


Vibratörleri Tanıyalım

Vibratör almak istiyorsunuz ve sizin için en iyi vibratörün hangisi olduğuna karar vermeye çalışıyorsunuz...İnternette ‘’vibratör’’yazıp arattınız,yüzlerce çeşit ürünle karşılaştınız...Doğal olarak kafanız karıştı değil mi?

Panik yapmayın! Çünkü,bu yazımda,beklentinize en uygun vibratörü seçmenize yardımcı olmaya çalışacağım.Vibratör terimlerinin Türkçe karşılığını açıklayıp,kimin için hangi vibratörün uygun olduğunu örneklerle sıralayacağım.Lafı daha fazla uzatmadan konuya geçelim;

Bükülebilir Vibratör Ne Demek?

İçerisine yerleştirilen esnek yay sayesinde öne ve arkaya bükülerek kullanım imkanı sağlayan vibratör çeşididir.Bükülerek kullanım,vajinanın farklı erojen bölgelerini uyarmaya yardımcı olabilir.Örneğin;Yukarı doğru bükerek kullanılırsa G Noktasını,aşağı doğru bükerek kullanılırsa klitorisi daha kolay ve şiddetli uyarmak mümkün olabilir.


Oynar Başlı Vibratör Ne Demek?

Kafa ve gövde kısmı sağa-sola dönebilen vibratörlerin genel ismidir.Bazı türler sadece sağa rotasyon(dönme)özelliğine sahipken,bazıları hem sağa,hem de sola dönebilir.Oynar başlı(döner başlı) vibratörün avantajı şu;ilişki esnasında bir hareket olacağı için,gerçek penis hissini artırabilir.

Tavşan Vibratör Ne Demek?

Modern vibratörler grubunun en popüler ürünüdür...Görüntü ve renk olarak erkek cinsel organına benzemeyen rabbit(tavşan)vibratör,iki uca sahiptir.Alttaki ucu diğer tüm vibratörler gibi vajinal ilişki için kullanılır.Üstteki kısa çıkıntı ise klitorisi uyarır.Yani;İkili uyarım özelliğine sahiptir.

Yeni jenerasyon tavşan vibratörlerde klitoris ve vajina ucu iki farklı motora sahiptir.Birbirlerinden bağımsız olarak titreşim modları ve titreşim hızları ayarlanabilir.İlaveten;Yeni tavşan vibratörlerin bazıları oynar başlıdır.Aşağıda son teknoloji ürünü oynar başlı bir modern tavşan vibratörün resmi yer almakta.


İkili uyarım yaşamak ve farklı orgazmları keşfetmek isteyen kadınlar için ideal bir seçim olabilir.

Çatal Vibratör Ne Demek?

Anal,vajinal ve klitoral uyarımı aynı anda yapabilen,üç ucu bulunan vibratöre verilen isimdir.Anal ve klitoral uçları,vajinal ucuna göre nispeten kısa ve incedir.

Farklı ve sıradışı deneyimler yaşamak kadınların tercih edebileceği bir üründür.Tavsiyem;Eğer ilk kez vibratör kullanacaksanız,bu ürünle başlamayın.Diğer modellerden sıkılıp,yeni şeyler denemek istediğinizde çatal vibratör tercih edin.


Şarjlı Vibratör Ne Demek?

Pilsiz olan,USB girişi sayesinde lap top v.b cihazlardan şarj edilerek kullanılan vibratörlere verilen isimdir.Son yıllarda piyasaya çıkan bu vibratör çeşidinin en büyük avantajı;isminden de anlaşılacağı üzere,pil takma ve pil bitme sorunlarını yaşatmamasıdır.

Genellikle modern vibratörlerin şarjlı modelleri üretilmektedir.Diğer vibratörlere nazaran biraz daha pahalı olan şarjlı vibratörler güçlü titreşime sahiptirler.


Tavsiye:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve ekonomik vibratör modelleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’vibratörler’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top