Vibratörle Seks Yapmak Nasıl Bir Duygu


İlk kez vibratör kullanan kadınların geribildirimleri ve yorumları

‘’Vibratör kullanan kadınlar anlatıyor’’ isimli yazımda,vibratör kullanmalarını tavsiye ettiğim kadınların ve evli çiftlerin yorumlarını paylaşmıştım...Bu yazımda ise,hayatında ilk kez vibratör kullanan,orgazm yaşayan kadınların geri bildirimlerinden derlediğim ortak sonuçları paylaşacağım.

Beş yıllık yaşam koçluğu ve ilişki danışmanlığı tecrübemle oluşturduğum bu yazı,dilerim ‘’Vibratör kullanmak nasıl bir duygu acaba?’’ diye merak eden okuyucularıma yardımcı olur.

Vibratör özgürlüktür

Bu iddialı söyleme belki şaşırmış olabilirsiniz ama,çoğu danışanımdan duyduğum benzer anlamda cümleler,bir erkeğe bağımlı olmadan cinsellik yaşamanın ve  orgazm olmanın büyük bir konfor olduğu yönünde.

Ülkemizdeki sosyo-kültürel seviyenin,kadının cinsel isteklerini tatmin etmede yaşattığı zorluklar hesaba katılırsa,hiç bir erkeğe bağımlı olmadan yaşanan vibratörle seksin ‘’özgürlük’’ olarak tanımlanması abartı sayılmaz...


Vibratör garantili orgazm demektir

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan klinik çalışmalar ve bilimsel anketler gösteriyor ki,kadının vibratör kullanarak orgazm olma ihtimali %79. Kadınların cinsel ilişkide orgazm yaşama ihtimalleri ise %48!

Kaliteli bir vibratör veya dildo ile  klitoris ve vajina uyarımı yaparak yakalanan %79’luk orgazm oranı gerçekten çok iyi bir değer...Kocası veya sevgilisi ile yaşadığı cinsel ilişkide orgazm olamayan kadınların ve çift danışanlarımın geri bildirimleri de %79’luk oranı destekler nitelikte.


Vibratör sağlıklı iletişime katkı sağlar

Cinsel hayatında tatmin olmayan bir kadının agresif ve gergin olduğu hepimizin malumu olan bilimsel bir gerçektir...İlişki durumundan bağımsız olarak (Dul,bekar veya evli ) kadının seks yaşamına vibratörü dahil etmesi,cinsel doyumuna katkı sağlar.Cinsel tatmini yakalayan kadın daha esnek ve anlayışlı olur.Eşiyle,çocuklarıyla,arkadaşlarıyla daha sağlıklı iletişim kurar,daha az sorun yaşar.


Vibratör kullanmak özgüveni artırmaya yardım eder

Fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarını geri plana atıp eşinin ve ailesinin mutluluğuna daha çok önem veren Türk kadını için,bırakın vibratör kullanmayı,vibratörle seks hayali bile ‘’kendini suçlu hissetme’’ nedenidir...

Ama gözden kaçırılan iki gerçek var...Birincisi;Eğer kadın hep verici ve isteklerini geri planda tutan bir yaklaşım sergilerse,zaman içerisinde kişilik erozyonu dediğimiz bir yıpranma yaratır.Yani;Rüzgarın savurduğu bir yaprak gibi kim nereden eserse o tarafa savrulur....

İkinci konu ise;Hep ertelenen ve içe atılan yaşanmamışlıklar öfke birikimine neden olur.Bu tür gizli öfke birikimleri ani ve şiddetli patlamalarla sonuçlanır.

Tüm bu nedenlerden dolayı,isteklerinizi,arzularınızı ertelemeyin...Ne viblatör kullanmak kötü bir şey, ne de bunları hayal etmek...Unutmayın;Siz de insansınız ve isteklerinizin olması gayet insani bir şey.


Vibratör demek mutluluk demek

Yine çok iddialı olan bir geri bildirimle yazımı sonlandırıyorum...Açıkçası,yukarıda sıraladığım dört vibratör kullanım faydasında hem fikir olan her kadın için vibratör veya dildo ile seks,bir mutluluk kaynağıdır.Orgazm olan,özgüveni yüksek,isteklerini ifade eden,çevresindeki insanlarla güzel ilişkiler kuran bir kadının mutlu olmasından daha doğal ne olabilir ki?

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve ekonomik vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir...

Mahrem Shop ‘’VİBRATÖRLER’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Bu Makale TAM YAŞAM ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top