Vibratörle orgazm olmanın 6 kolay yolu!


Vibratörden daha fazla zevk almanızı sağlayacak 6 tavsiye

Vibratörle orgazm olan bir kadının bile çoğu zaman satın aldığı vibratörü verimli olarak kullanamadığı gerçeğini göz önüne alırsak, vibratör veya dildo ile hayal ettiği orgazmı yaşayamayan kadınlara şaşırmamak gerek...

Oysa,daha önce kaleme aldığım bir vibratör yazımda belirttiğim üzere,vibratörle orgazm olma ihtimali %79 civarında.Bu oran,cinsel ilişki yoluyla orgazm yaşama olasılığının neredeyse iki katı!

Dolayısı ile,eğer bir kadın vibratörü layıkıyla kullanırsa,çok farklı zevkler ve şiddetli orgazmlar yaşaması çok ama çok kolaydır...Bu yazımda,vibratörden daha fazla keyif almanıza ve kolay orgazm olmanıza yardımcı olacak tüyolar vereceğim.


Vibratör kullanan kadınlara ve genç kızlara 6 zevkli orgazm tavsiyesi;

Sadece klitorise odaklanmayın

Çoğu kadının yaptığı en kritik hata, satın aldıkları vibratörle ilk olarak klitorisi uyarmak hemen ardından vajinal ilişki için kullanmaktır...Oysa kademeli ilerlemek ve bedeni bu yeni seks oyuncağına alıştırmak çok önemlidir.

Klitoristen hemen önce 4-5 dakika vajina dış dudaklarını (Labia minora) ve perineum bölgesini uyarmak sizi daha çok tahrik edecektir.Perineum bölgesi anüs ile vajina arasında kalan,hem kadın hem de erkek için en erojen bölgelerden birisidir.Aşağıda perineum ve vajina dudaklarının resimli anlatımı yer almakta.


Boyun ve göğüslerinizi uyarmayı ihmal etmeyin

‘’Kadınların en çok tahrik olduğu bölgeleri’’ isimli yazımda ayrıntılı olarak açıkladığım üzere,kadın vücudunun hassas bölgelerinden birisi de boyundur...Özellikle kulak memesi hizasından başlayan ve dikey olarak göğüslere kadar inen bölgenin vibratörle uyarılması kadının daha fazla tahrik olmasını sağlayacaktır.Göğüslerde ise tavsiyem,meme ucundan göğüs altına doğru dairesel hareketlerle titreşim yayarak uyarım yapılmasıdır.


Sürtünme yoluyla ikili uyarım yapın

Sırt üstü yatın ve misyoner pozisyonu alın...Bu esnada kayganlaştırıcı sürdüğünüz vibratörü vajina dudaklarına ve klitorise temas edecek şekilde yukarıdan aşağıya yani,anüse doğru sürtün.Vibratörün kök kısmı vajinayı uyarırken baş kısmı perineum ve anüse değecektir.

İçeri almadan,dikey olarak ikili uyarım yapacağınız bu hareket,müthiş zevk almanızı sağlayacaktır.

Farklı pozisyonlar deneyin

Sadece sırt üstü yatarak vibratör kullanmak,kendinizi anlamsız bir kısırdöngüye hapsetmekle eşdeğerdir...Vibratör kullanırken deneyeceğiniz farklı seks pozisyonları,vajinanın değişik açılardan uyarılmasına yardım edeceği gibi,yeni erojen bölgelerinizi keşfetmenizi de sağlar.

Örneğin duvara ve sert yüzeylere monte edilebilen vantuzlu vibratörler doggy (domalma) ve kucak pozisyonları için idealdir.


Eşinizle birlikte kullanın

Amerika’da vibratör kullanan kadınlar arasında yapılan bir anketin sonuçları gösteriyor ki,eşi veya sevgilisiyle birlikte vibratör kullanan kadınların zevk alma ve orgazm yaşama oranları daha yüksek...

Evli veya sevgili çiftlerin birlikte vibratör kullanımı,kadının aynı anda iki erkekle seks yapma hayalini tatmin eder,farklı erojen bölgelerin aynı anda uyarılmasını sağlar.Çiftlere önereceğim vibratör çeşidi ‘’belden bağlamalı vibratör veya dildolardır’’.İstenirse kemerden çıkarılıp tek olarak da kullanım imkanı sağlayan kaliteli belden bağlamalılar (strapon), çiftlerin birlikte çok farklı heyecanlar yaşamasını kolaylaştırırlar.Aşağıda kaliteli bir belden bağlamalı vibratör resmi yer almakta.


Farklı seks oyuncakları ile birlikte kullanın

Yukarıdaki tavsiyeler,’’Vibratör zevk verir mi?’’ ,’’Vibratörle orgazm olunur mu?’’ gibi tereddütleri aşmanıza ve vibratörle garantili orgazmlar yaşamanıza yardım edecektir.Ancak cinsel hayatınıza farklı renkler katmak istiyorsanız,vibratör kullanırken değişik seks oyuncakları da kullanmanızı öneririm...

Örneğin;Fetiş &BDSM Fantazisi için alacağınız kelepçe ve göz bandı ile eşiniz ellerinizi kelepçeleyip,sizi vibratörle uyarabilir.Veya,vajinal ilişki için vibratör kullanırken,anal uyarım için aynı anda anal tıkaç deneyebilirsiniz...Zevkinize ve tercihinize göre farklı seks oyuncakları da düşünülebilir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’VİBRATÖRLER’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top