Vibratörü Olan Kadınların 5 Avantajı


Vibratörü Olan Kadınların Cinsel Hayatta 5 Avantajı!

Vibratör veya dildoya sahip kadınlar,diğer kadınlara göre seks hayatlarında bazı artılara sahipler.Bu avantajların neler olduğuna sırasıyla bir göz atalım mı kızlar?

Vibratörü olan kadın cinsel doyum için bir partnere gerek duymaz

Eşi veya sevgilisi olmayan ama,sırf cinsel rahatlama için de erkeklerle günübirlik ilişkiler yaşamak istemeyen kadınlar için  en iyi çözüm bir vibratöre sahip olmaktır!

Vibratör,karşı cinsle yaşanan aşk,duygusallık,şefkat gibi hislerin yerini elbette dolduramaz lakin,seks anlamında büyük bir açığı kapatır.


Vibratörü olan kadının orgazm sorunu yoktur

Evli veya ilişkisi olan bir kadın dahi çoğu zaman orgazm sorunu yaşar...Bilimsel anketler,cinsel ilişkide tam doyuma ulaşan kadın oranını %55 civarında gösteriyor.

Vibratöre sahip kadınların ise orgazmla daha barışık olduğu su götürmez bir gerçektir! A.B.D’de yapılan bir anketin sonuçlarına göre,vibratörle orgazm olan kadın oranı %79 olarak gösterilmektedir.


Vibratörü olan kadın farklı orgazm türlerini yaşayabilir

Orgazm türleri isimli yazım da açıkladığım üzere,erkeklerin aksine,kadınlarda yaşanan çok farklı orgazm türleri vardır...Klitoris orgazmı,G Noktası orgazmı,A Noktası orgazmı en çok bilinenleridir.

Uygun boy ve şekilde tasarlanmış vibratörlerle yukarıda sıraladığım çoğu orgazm türünü yaşamak mümkündür.

Örneğin;Yukarı eğimli bir vibratörle G noktası orgazmı,aşağı eğimli bir dildoyla ya da vibratörler A noktası orgazmı yaşamak daha kolay olabilir.


Vibratörü olan kadın farklı uyarımları aynı anda yaşayabilir

Yeni nesil modern vibratörlerin çoğu aynı anda farklı erojen bölgeleri uyarmak için tasarlanmışlardır.

Örneğin;Tavşan vibratörler klitoral ve vajinal uyarımı aynı anda yapabilirler.Çatal vibratörler ise;vajinal,anal ve klitoral uyarımı anda yaparak farklı hazlar yaşamaya yardımcı olabilirler.

Vibratörü olan kadının cinsel haz için zaman ve mekan sorunu yoktur

Eşiyle haftanın belirli günlerinde seks yapan bir kadın için cinsel hayat monoton ve sıkıcı hale gelebilir.Veya,gün içinde cinsel isteği artan bir kadın,o an rahatlayamadığı için huzursuz ve agresif olabilir.

Vibratörü olan kadınların ise böyle bir sorunu yoktur.Günün herhangi bir saatinde,canı istediğinde vibratörüyle çok keyifli anlar yaşayabilir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli vibratör ve dildo çeşitleri bulunmakta.Sağlığınıza ve gizliliğinize  gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem shop ‘’vibratörler’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top