Vibratörün Cinsel Hayata 4 Faydası!


Kimler Vibratör Kullanmalı?

Vibratör ve dildolar hakkında en fazla bilimsel yayının yer aldığı site olan Güzelim Güzel,seks oyuncakları hakkında kaliteli ve sağlıklı bilgiler vermeyi hedefliyor...Bu yayın çizgimizin sonucu olarak,vibratör yazılarımız günde yaklaşık 2 bin kişi tarafından okunmakta...

Yine insanların kafasını meşgul eden bir vibratör sorusunun yanıtı ile karşınızdayız;’’Vibratör kullanmalı mıyım?’’

Bazılarımıza tuhaf gelse de,vibratör ve dildolar başta olmak üzere,sex oyuncağı almak isteyen çoğu kadın suçluluk duyar...Kendisini vibratör almaya itecek geçerli bir neden arar.

Eğer vibratör satın almak isteyen bir kadın veya evli çiftseniz,ama geçerli nedenlerle ikna olmak da istiyorsanız,işte sizi seks oyuncağı kullanmaya ikna edebilecek bazı bilimsel gerçekler!

Vibratörün seks hayatına faydaları neler?

1-Vibratörle seks yapan kadının orgazm olma ihtimali daha yüksektir

Diğer bir vibratör yazımda ele aldığım üzere,A.B.D’de yapılan bilimsel bir çalışmada,kadının vibratörle orgazm olma oranı %78.Bu oran cinsel ilişkide ise %48...Başka bir ifadeyle;Bir kadın her iki cinsel ilişkisinden birinde orgazm olamıyor! Oysa,vibratör neredeyse orgazmı garanti ediyor...


2-Seks oyuncağı kullanan çiftlerin cinsel yaşamı daha renklidir

2014 yılında Hollanda merkezli bir anket çalışmasının sonuçlarına göre,vibratör,dildo,belden bağlamalı gibi sex oyuncakları kullanan evli çiftler,cinsel anlamda daha fazla tatmin olduklarını belirtmişler.Cinsel tatminsizliğin evliliğin tüm alanlarını etkilediği düşünülürse,’’seks oyuncakları mutlu evliliğe katkı yapar.’’ Sonucunu çıkarmak sanırım abartı olmaz.


3-Vibratör yalnız kadınlar için en etkili ve güvenilir cinsel doyum aracıdır

‘’Yalnız yaşayan kadınlara 5 cinsellik tavsiyesi ‘’ isimli yazımda ele aldığım üzere;boşanmış,dul ve bekar kadınların sağlıklı cinsellik yaşaması ülkemiz koşullarında oldukça zordur...Güvenilir bir sex shop’tan alınacak kaliteli vibratör ise bu zorluğu yenmenin en iyi yollarından birisidir.

4-Vibratörle mastürbasyon,elle yapılan mastürbasyonun monotonluğunu aşmaya yardımcı olur

Bakire genç kızlar ve kadınların ortak sorunu mastürbasyonun bir süre sonra (deyim yerindeyse)tatsız-tuzsuz bir hale gelmesidir...’’Mastürbasyondan daha çok zevk almanın 10 yolu’’isimli yazımda tavsiye ettiğim üzere, bakire vibratörü,bekarete zarar vermeden klitoris uyarımı yapar ve müthiş orgazmlar yaşatır.Aşağıda kaliteli bir bakire vibratörünün resmi yer almakta.


Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta sağlıklı ve kaliteli vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’VİBRATÖRLER’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top